بیمه‌بازار

بیمه شخص ثالث معلم

بیمه شخص ثالث معلم یکی از بیمه‌های مربوط به اتومبیل است. خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه با خرید بیمه شخص ثالث معلم جبران می‌شود.

در بیمه‌بازار می‌توانید قیمت بیمه شخص ثالث تمام شرکت‌ها به ویژه قیمت بیمه شخص ثالث معلم را استعلام کنید. برای محاسبه قیمت بیمه ثالث معلم و خرید اینترنتی این بیمه‌نامه بر روی دکمه زیر کلیک کنید. سپس پس از انجام مراحل زیر بیمه‌نامه خود را در زمان و مکان دلخواه تحویل بگیرید: 

اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه بازار وارد کنید.

پس از انتخاب بیمه ثالث معلم از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات لازم را وارد کنید.

پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم خود را کامل کنید. 

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

خرید بیمه شخص ثالث معلم
برای محاسبه و خرید بیمه شخص ثالث معلم روش‌های گوناگونی وجود دارد. در یک روش می‌توان به صورت حضوری به شعب بیمه معلم مراجعه کرد. این روش زمانبر است‌، همچنین امکان مقایسه قیمت سایر شرکت‌های بیمه وجود ندارد.

روش دیگر محاسبه آنلاین بیمه ثالث است. در روش اینترنتی با چند کلیک می‌توانید قیمت بیمه شخص ثالث معلم را محاسبه کرده و با شرایط و قیمت دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. برای اینکار کافیست وارد سایت  بیمه بازار شوید و به آسانی اطلاعات خودرو را وارد کنید، و نرخ بیمه شخص ثالث معلم را محاسبه و خریداری کنید.

همچنین در این سامانه شما می‌توانید قیمت بیمه خودرو معلم را با سایر شرکت‌های بیمه مقایسه و متناسب نیاز خود بهترین بیمه را خریداری کنید.

خسارت‌های تحت پوشش در بیمه شخص ثالث معلم:

خسارت مالی:

بیمه شخص ثالث معلم هر گونه خسارت‌های مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه دیده در سانحه تا سقف پوشش انتخاب شده هنگام خرید بیمه‌نامه را پرداخت خواهد شد.
تعهدات مالی این شرکت در سال ۱۴۰۰ بین ۱۶ میلیون تومان تا ۳۲۰ میلیون تومان است.

خسارت جانی:

در این بیمه‌نامه خسارت‌های جانی وارد شده به اشخاص حادثه دیده در سانحه مثل: صدمه، شکستگی، نقص عضو، از کار افتادگی (جزئی یا کلی، موقت یا دائم) و یا فوت تا سقف ۶۸۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۰ پرداخت خواهد شد.

قیمت بیمه شخص ثالث معلم

هنگام استعلام قیمت بیمه ثالث معلم عوامل گوناگونی را باید در نظر گرفت. این عوامل عبارتند از: مدل و سال ساخت وسیله نقلیه، نوع کاربری خودرو،‌ تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و میزان پوشش انتخاب شده

تخفیف بیمه شخص ثالث معلم

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین نرخ بیمه شخص ثالث معلم تخفیف است. بیمه معلم هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث دو نوع تخفیف را در نظر می‌گیرد. این تخفیف‌ها عبارتند از تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث و تخفیف شرکت بیمه.

منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث معلم، تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه ثالث خود استفاده نکرده باشد. برای مثال اگر شخصی ۱ سال از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده باشد، هنگام  تمدید بیمه شخص ثالث معلم خود مشمول ۵% تخفیف حق بیمه می شود. به همین ترتیب با افزایش تعداد سال های عدم خسارت، درصد تخفیف ثالث نیز افزایش می یابد.

علاوه بر این تخفیف، شرکت بیمه معلم در راستای قوانین بیمه مرکزی تخفیف‌هایی را برای خریداران این بیمه در نظر می‌گیرد. میزان این تخفیف‌ها در زمان‌های مختلف متفاوت است. برای اطلاع از تخفیف‌های بیمه شخص ثالث معلم کافیست وارد سایت بیمه‌بازار شوید و قیمت بیمه شخص ثالث معلم با تخفیف را استعلام بگیرید.

استعلام بیمه شخص ثالث معلم

اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث معلم را دارید بهتر است قبل از خرید به استعلام قیمت آن بپردازید و قیمت بیمه ثالث در سایر شرکت‌های بیمه را بررسی و مقایسه کنید.

برای مقایسه  و استعلام بیمه شخص ثالث روش ساده‌ای پیش شماست. کافیست اطلاعات خودرو را در محاسبه‌گر بیمه سایت بیمه بازار وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث معلم را استعلام گرفته و با سایر شرکت‌ها مقایسه کنید.

تمدید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم

با توجه به اجباری بودن بیمه شخص ثالث، در صورتی که تاخیری در تمدید این‌ بیمه‌نامه بیفتد به صورت روزشمار مبلغی به عنوان جریمه به حق بیمه اضافه خواهد شد. بنابراین توصیه می‌شود یک هفته پیش از تاریخ اتمام این بیمه‌نامه نسبت به تمدید بیمه شخص ثالث خود اقدام نمایید.
با توجه به اهمیت تمدید بیمه شخص ثالث و عواقبی که تمدید نکردن این بیمه‌نامه به همراه خواهد داشت. بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا به آسانی تمدید اینترنتی بیمه شخص ثالث را داشته باشید.

در صورتیکه تاریخ انقضای بیمه ثالث خود را فراموش می‌کنید؛ همین حالا تاریخ انقضای بیمه‌نامه‌تان را در یادآور بیمه ثالث بیمه‌بازار ثبت کنید تا مدتی قبل از رسیدن به زمان تمدید بیمه با ارسال پیامک یادآوری، از موعد سررسید بیمه مطلع شوید.

دریافت خسارت بیمه شخص ثالث معلم

برای دریافت خسارت از بیمه معلم می‌بایست ظرف مدت پنج روز با ارائه مدارک زیر به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه معلم مراجعه نمایید.

جهت دریافت خسارت مالی بدون کروکی می‌بایست:

 • وسیله نقلیه طرفین حادثه باید دارای بیمه‌نامه شخص ثالث باشد
 • طرفین حادثه باید گواهینامه داشته باشند
 • اختلافی بین هر دو نفر حادثه وجود نداشته باشد

مدارك مورد نياز برای دریافت خسارت مالی بدون کروکی عبارت است از :

 • اصل و کپی گواهينامه مقصر و زيانديده حادثه.
 • اصل و کپی كارت ملی مقصر و زيانديده حادثه.
 • اصل و کپی كارت مشخصات خودرو مقصر و زيان ديده حادثه.
 • اصل و کپی بيمه‌نامه شخص ثالث خودرو مقصر و زيان ديده حادثه

مدارك مورد نياز برای دریافت خسارت مالی با کروکی عبارت است از :

 • حضور راننده و خودرو زيان ديده برای کارشناسی و تائيد حادثه و ارزیابی خسارت توسط كارشناس شرکت بیمه
 • ارائه اصل برگ کروکی سازشی تصادف كه توسط پليس تنظيم و به مهر و امضای او ممهور شده باشد.
 • اصل و کپی گواهينامه شخص زيان ديده حادثه.
 • اصل و کپی كارت ملی شخص زيان ديده حادثه.
 • اصل و کپی بيمه‌نامه ثالث خودرو  زيان ديده حادثه.
 • اصل و کپی كارت مشخصات خودرو شخص  زيان ديده حادثه.
 • کپی گواهينامه، كارت مشخصات و بيمه‌نامه خودرو شخص مقصر حادثه

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم

امروزه با پیشرفت صنعت بیمه این امکان فراهم شده است تا بدون مراجعه حضوری به نمایندگی بیمه به صورت آنلاین بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث  می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان رتبه یک فروش آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی انواع بیمه را خریداری کنید. 

سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد. برای خرید آنلاین بیمه خودرو معلم تنها کافیست اطلاعات خودرو را وارد کنید، استعلام قیمت گرفته و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و زمان و مکان دلخواه شما با ارسال رایگان تحویل داده می‌شود.

در این سامانه شمامی‌توانید علاوه بر استعلام قیمت بیمه ثالث معلم، نرخ و شرایط بیمه شخص ثالث خودروی خود را در برترین شرکت های بیمه کشور مشاهده و با هم مقایسه کنید و بهترین بیمه شخص ثالث را خریداری نمایید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی