بیمه شخص ثالث معلم

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام بیمه شخص ثالث معلم

خرید بیمه ثالث معلم با امکان مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه برای انتخاب بهترین بیمه‌ی شخص ثالث، همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان خودرو بوده است. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام بیمه شخص ثالث معلم در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت و در ادامه با بارگذاری مدارک  مورد نیاز و بررسی آن توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث معلم

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات تکمیلی بیمه شخص ثالث معلم

بیمه معلم از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیمه خصوصی و ارائه دهنده انواع بیمه نامه از جمله بیمه شخص ثالث است.

بیمه معلم در سال ۱۳۷۳ و با عنوان اولیه «شرکت بیمه صادرات و سرمایه‌گذاری» تاسیس شد. در سال ۱۳۸۶ این نهاد پس از واگذاری بخش عمده سهام خود به بیمه معلم تغییر نام پیدا کرد و در نهایت توانست مجوز فعالیت به‌عنوان شرکت بیمه را از بیمه مرکزی دریافت کند.

  • بیمه معلم بیش از ۵۵ شعبه پرداخت خسارت در سراسر کشور دارد.
  • خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه با خرید بیمه شخص ثالث معلم قابل جبران است.
  • امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث معلم وجود دارد.
  • بیمه گذار می‌تواند سقف پوشش مالی خود را در بیمه شخص ثالث معلم بیشتر از نرخ پایه اعلام شده از سوی بیمه مرکزی یعنی ۱۶ میلیون تومان انتخاب کند.

محاسبه بیمه شخص ثالث معلم

حق بیمه پایه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی، تخفیف عدم خسارت، جریمه دیرکرد بیمه‌نامه، تعداد سیلندر و کاربری خودرو، میزان پوشش بیمه‌‌نامه، تخفیف شرکت بیمه، مدت اعتبار بیمه‌نامه و سال ساخت و عمر خودرو در محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث خودرو معلم تاثیرگذار است.

برای محاسبه قیمت و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن بیمه بازار اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن بیمه نامه خود را تحویل بگیرید. بیمه‌بازار امکان خرید و تمدید بیمه شخص ثالث معلم را برایتان فراهم آورده است.

اگر زمان تمدید بیمه‌نامه خود را فراموش می‌کنید، می‌توانید تاریخ انقضای بیمه‌نامه‌تان را در یادآور بیمه شخص ثالث بیمه‌بازار ثبت نمایید. بیمه بازار با ارسال پیامک یادآوری، موعد سررسید بیمه‌تان را بی‌هیچ زحمتی به شما اطلاع می‌دهد.

تخفیف‌ بیمه شخص ثالث معلم

تخفیف عدم خسارت بيمه شخص ثالث معلم مشابه سایر شرکت‌های بیمه است و به خودروهایی تعلق می‌گیرد که بیمه‌نامه‌شان در طول مدت اعتبار خسارتی دریافت نکرده‌ باشند. محاسبه این تخفیفات به ازای هر سال به‌صورت زیر است:

جدول نحوه محاسبه تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

نحوه کاهش تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث معلم بر مبنای تعداد دفعاتی است که شخص خسارت مالی یا جانی می‌بیند و بر اساس جدول زیر محاسبه می‌شود:

جدول نحوه کاهش تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

پوشش‌های بیمه شخص ثالث معلم

بیمه معلم نیز مانند دیگر شرکت‌های بیمه ارائه دهنده بیمه شخص ثالث سه نوع پوشش عرضه می‌کند که به اختصار به آنها می‌پردازیم:

۱. خسارت‌ جانی که بر اشخاص ثالث وارد می‌شود (حداکثر پوشش جانی سال ۱۴۰۰ برای ماه حرام ۶۴۰ میلیون تومان و حداقل ۴۸۰ میلیون تومان است)

۲. خسارت مالی که بر اشخاص ثالث وارد می‌شود (حداقل ۱۶ میلیون تومان و حداکثر ۳۲۰ میلیون تومان)

۳. خسارت جانی که بر راننده یا سرنشینان وسیله نقلیه مقصر حادثه وارد می‌شود (بر مبنای دیه ماه غیرحرام معادل ۴۸۰ میلیون تومان)

توجه: در بعضی از شرکت‌های بیمه برای حداکثر پوشش مالی نیاز به بازدید از خودرو و صدور مجوز است.

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث معلم

خسارت جانی:

خسارت مالی:

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم

خرید بیمه شخص ثالث برای هر فرد متقاضی با اولویت‌هایی همراه است که شناخت کامل شرکت‌های بیمه همراه با انواع پوشش‌ها، تخفیفات و خدماتی که ارائه می‌دهند، به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کند.

اپلیکیشن و سایت بیمه بازار برای خرید بیمه شخص ثالث معلم این امکان را به متقاضیان بیمه شخص ثالث می‌دهد تا بتوانند پیش از رسیدن موعد بیمه ‌نامه و برای جلوگیری از جریمه شدن، استعلام و خرید بیمه شخص ثالث خود را به‌صورت آنلاین انجام دهند و در زمان معین و بدون نگرانی بیمه نامه خود را تمدید کنند.

برای خرید یا تمدید بیمه شخص ثالث معلم کافی است وارد سایت بیمه بازار شوید و مراحل زیر را طی کنید:

  1. نوع وسیله نقلیه، نام و مدل وسیله نقلیه و سال ساخت را انتخاب کنید
  2. شرکت بیمه‌گر قبلی و تاریخ شروع و انقضای بیمه‌نامه خود را مشخص کنید
  3. پس از مشخص کردن درصد تخفیفات و تعداد خسارات دریافت‌شده، سفارش خود را ثبت کنید
  4. پس از ورود به حساب کاربری خود، مراحل مربوط به بارگذاری عکس‌ها، نحوه ارسال و در نهایت پرداخت را انجام دهید

خرید بیمه از سایت بیمه بازار به‌صورتی طراحی شده است که شما هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. با این‌حال، مشاوران ما در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و موارد را با ما درمیان بگذارید.

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان مشخص شده بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان، در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟