بیمه‌بازار

بیمه شخص ثالث معلم

بیمه معلم از قدیمی‌ترین شرکت‌های بیمه خصوصی و ارائه دهنده انواع بیمه نامه از جمله بیمه شخص ثالث است.

بیمه معلم در سال ۱۳۷۳ و با عنوان اولیه «شرکت بیمه صادرات و سرمایه‌گذاری» تاسیس شد. در سال ۱۳۸۶ این نهاد پس از واگذاری بخش عمده سهام خود به بیمه معلم تغییر نام پیدا کرد و در نهایت توانست مجوز فعالیت به‌عنوان شرکت بیمه را از بیمه مرکزی دریافت کند.

  • بیمه معلم بیش از ۵۵ شعبه پرداخت خسارت در سراسر کشور دارد.
  • خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه با خرید بیمه شخص ثالث معلم قابل جبران است.
  • امکان خرید آنلاین بیمه شخص ثالث معلم وجود دارد.
  • بیمه گذار می‌تواند سقف پوشش مالی خود را در بیمه شخص ثالث معلم بیشتر از نرخ پایه اعلام شده از سوی بیمه مرکزی یعنی ۱۶ میلیون تومان انتخاب کند.

محاسبه بیمه شخص ثالث معلم

حق بیمه پایه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی، تخفیف عدم خسارت، جریمه دیرکرد بیمه‌نامه، تعداد سیلندر و کاربری خودرو، میزان پوشش بیمه‌‌نامه، تخفیف شرکت بیمه، مدت اعتبار بیمه‌نامه و سال ساخت و عمر خودرو در محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث خودرو معلم تاثیرگذار است.

برای محاسبه قیمت و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم می‌توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن بیمه بازار اقدام کنید و در کمترین زمان ممکن بیمه نامه خود را تحویل بگیرید. بیمه‌بازار امکان خرید و تمدید بیمه شخص ثالث معلم را برایتان فراهم آورده است.

اگر زمان تمدید بیمه‌نامه خود را فراموش می‌کنید، می‌توانید تاریخ انقضای بیمه‌نامه‌تان را در یادآور بیمه شخص ثالث بیمه‌بازار ثبت نمایید. بیمه بازار با ارسال پیامک یادآوری، موعد سررسید بیمه‌تان را بی‌هیچ زحمتی به شما اطلاع می‌دهد.

تخفیف‌ بیمه شخص ثالث معلم

تخفیف عدم خسارت بيمه شخص ثالث معلم مشابه سایر شرکت‌های بیمه است و به خودروهایی تعلق می‌گیرد که بیمه‌نامه‌شان در طول مدت اعتبار خسارتی دریافت نکرده‌ باشند. محاسبه این تخفیفات به ازای هر سال به‌صورت زیر است:

جدول نحوه محاسبه تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

نحوه کاهش تخفیفات عدم خسارت بیمه شخص ثالث معلم بر مبنای تعداد دفعاتی است که شخص خسارت مالی یا جانی می‌بیند و بر اساس جدول زیر محاسبه می‌شود:

جدول نحوه کاهش تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

پوشش‌های بیمه شخص ثالث معلم

بیمه معلم نیز مانند دیگر شرکت‌های بیمه ارائه دهنده بیمه شخص ثالث سه نوع پوشش عرضه می‌کند که به اختصار به آنها می‌پردازیم:

۱. خسارت‌ جانی که بر اشخاص ثالث وارد می‌شود (حداکثر پوشش جانی سال ۱۴۰۰ برای ماه حرام ۶۴۰ میلیون تومان و حداقل ۴۸۰ میلیون تومان است)

۲. خسارت مالی که بر اشخاص ثالث وارد می‌شود (حداقل ۱۶ میلیون تومان و حداکثر ۳۲۰ میلیون تومان)

۳. خسارت جانی که بر راننده یا سرنشینان وسیله نقلیه مقصر حادثه وارد می‌شود (بر مبنای دیه ماه غیرحرام معادل ۴۸۰ میلیون تومان)

توجه: در بعضی از شرکت‌های بیمه برای حداکثر پوشش مالی نیاز به بازدید از خودرو و صدور مجوز است.

مدارک لازم برای دریافت خسارت بیمه شخص ثالث معلم

خسارت جانی:

خسارت مالی:

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث معلم

خرید بیمه شخص ثالث برای هر فرد متقاضی با اولویت‌هایی همراه است که شناخت کامل شرکت‌های بیمه همراه با انواع پوشش‌ها، تخفیفات و خدماتی که ارائه می‌دهند، به شما در انتخاب بهتر کمک می‌کند.

اپلیکیشن و سایت بیمه بازار برای خرید بیمه شخص ثالث معلم این امکان را به متقاضیان بیمه شخص ثالث می‌دهد تا بتوانند پیش از رسیدن موعد بیمه ‌نامه و برای جلوگیری از جریمه شدن، استعلام و خرید بیمه شخص ثالث خود را به‌صورت آنلاین انجام دهند و در زمان معین و بدون نگرانی بیمه نامه خود را تمدید کنند.

برای خرید یا تمدید بیمه شخص ثالث معلم کافی است وارد سایت بیمه بازار شوید و مراحل زیر را طی کنید:

  1. نوع وسیله نقلیه، نام و مدل وسیله نقلیه و سال ساخت را انتخاب کنید
  2. شرکت بیمه‌گر قبلی و تاریخ شروع و انقضای بیمه‌نامه خود را مشخص کنید
  3. پس از مشخص کردن درصد تخفیفات و تعداد خسارات دریافت‌شده، سفارش خود را ثبت کنید
  4. پس از ورود به حساب کاربری خود، مراحل مربوط به بارگذاری عکس‌ها، نحوه ارسال و در نهایت پرداخت را انجام دهید

خرید بیمه از سایت بیمه بازار به‌صورتی طراحی شده است که شما هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. با این‌حال، مشاوران ما در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و موارد را با ما درمیان بگذارید.

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان مشخص شده بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان، در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی