از کی بیمه بخریم؟

مطمئنا می‌دانید که بیمه انواع مختلفی دارد. خرید هر کدام از آن‌ها کمک می‌کند تا افراد از خسارت‌های مربوطه در امان بمانند. در این حین سوالات زیادی ذهن افراد را درگیر به خود کرده است و سوالی مانند ازکی بیمه بخرم، در زمره این سوالات پرتکرار قرار می‌گیرد.

در این مطلب، از این نظر راهنمایی خواهید شد که بیمتون ازکی بخرید. بیمه‌ بازار اطلاعات دقیقی در خصوص انواع بیمه، موارد تحت پوشش آن و غیره در اختیار خریداران بیمه قرار خواهد داد. در ادامه مطلب در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

انواع بیمه

از آن جایی که این سامانه با تعداد زیادی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه همکاری می‌کند، انواع بیمه آن از تنوع بالایی برخوردار است که بعضی از آن‌ها را در زیر معرفی خواهیم کرد.

بیمه شخص ثالث

زمانی که در حادثه تصادف، شخص ثالثی دچار آسیب مالی و جانی شده باشد، بیمه شخص ثالث خسارت ناشی از آن را پرداخت خواهد کرد. مقدار پرداخت هزینه‌ و خسارت‌ها طبق بیمه شخص ثالث، به سقف پوششی ربط دارد که خریدار بیمه انتخاب کرده است.

بیمه بدنه

بیمه بدنه یکی از بیمه‌های اختیاری است که با خرید آن می‌توانید خسارت‌های وارده به خودرو را در حین تصادف و یک سری اتفاقات از پیش تعیین‌شده جبران کنید.

بیمه تکمیلی

این بیمه یکی از بیمه‌های درمان است که به کمک آن، هزینه‌های سرسام‌آور بیماری‌های خاص، جراحی و موارد مشابه تامین خواهد شد.

بیمه عمر

بیمه عمر یکی از بیمه‌های اختیاری است که مزایای بسیاری برای شخص خریدار بیمه در زمان حیات و برای خانواده او در زمان فوت به همراه دارد.

بیمه مسافرتی

آیا می‌دانید برای این که بتوانید خسارت‌های ناشی از خطرات احتمالی سفر به خارج کشور را تحت پوشش قرار دهید، باید ازکی بیمه بخرید؟ بدون شک جواب بیمه بازار است و هزینه خرید بیمه مسافرتی با توجه به عوامل متعددی مشخص می‌شود.

بیمه تامین اجتماعی

این بیمه مانند تکمیلی، در زمره بیمه‌های درمان قرار می‌گیرد. قیمت بیمه تامین اجتماعی به مراتب کمتر است و در مقایسه با تکمیلی، درصد کمتری از هزینه‌های سنگین پزشکی را متقبل می‌شود.

با توجه به معرفی انواع بیمه‌ها در بیمه بازار، یقینا تا این لحظه تصمیم گرفته‌اید که بیمه ازکی بخرید.

مقایسه شرکت‌های بیمه

مطمئنا می‌دانید مواردی که شرکت‌های بیمه تحت پوشش قرار می‌دهند، با یکدیگر متفاوت است. برای این که افراد بتوانند بهترین بیمه را خریداری کنند، باید موارد تحت پوشش، قیمت و مسائل دیگر را در هر یک مورد بررسی قرار دهند و به مقایسه آن‌ها بپردازند.

قطعا مراجعه حضوری به شرکت‌های بیمه و آشنایی با خدماتی که ارائه می‌دهند، کار سخت و زمان‌بری است. برای همین، سامانه بیمه بازار این شرایط را برای متقاضیان خرید بیمه فراهم کرده است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت، مقایسه شرکت‌های بیمه را به راحتی انجام دهند.

چگونگی خرید بیمه از بیمه بازار

تا چند سال گذشته برای خرید بیمه و تمدید آن، لازم بود افراد به صورت سنتی اقدام کنند. آن‌ها باید به صورت حضوری به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه مراجعه می‌کردند و با کمک اطلاعات ناقصی که در اختیار داشتند، بیمه مورد نظر را تهیه می‌کردند.

استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

اما خوشبختانه پیشرفت فناوری در بازار امروز باعث شده است تا دیگر خرید بیمه به شیوه سنتی انجام نشود و همچنین افراد بابت این که ازکی بیمه بخرند، دچار سردرگمی نخواهند شد.

مسلما تا این لحظه متوجه شده‌اید که بیمه بازار، یک سامانه اینترنتی ارائه‌دهنده خدمات بیمه از شرکت‌های مختلف است.

یعنی برای خرید بیمه از این سامانه، نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت و تنها با چند کلیک ساده، موفق به خرید بیمه مورد نظر خواهید شد.

مراحل خرید اینترنتی بیمه از بیمه بازار

خرید اینترنتی بیمه از این سامانه بر خلاف روش‌های سنتی، زمان کمی را به خود اختصاص می‌دهد. از آن جایی که دسترسی به اینترنت برای همه فراهم شده است، انجام مراحل خرید اینترنتی بیمه کار بسیار آسانی خواهد بود.

به منظور آشنایی بیشتر با این روند، مراحل ثبت اینترنتی بیمه از این سامانه را در زیر بیان کرده‌ایم:

  1. ابتدا باید به وبسایت بیمه بازار سر بزنید و از میان بیمه‌های موجود، بیمه‌ای را که مد نظر دارید انتخاب کنید.
  2. لازم است در این مرحله، فرم اطلاعات شخصی را تکمیل کنید.
  3. اگر نمی‌دانید ازکی بیمه بخرید، باید قیمت بیمه شرکت‌های مختلف و موارد تحت پوشش آن‌ها را در این مرحله با یکدیگر مقایسه کنید و به جمع‌بندی کلی برسید یا از مشاوران این سامانه کمک بگیرید.
  4. در صورتی که پیشنهاد بهتر را انتخاب کردید، لازم است اطلاعات تکمیلی را وارد کنید.
  5. در این مرحله پرداخت نهایی را انجام می‌دهید و اگر تا قبل از ساعت 9 شب هر روز هفته سفارش خود را تکمیل کنید، صدور بیمه در همان روز اتفاق می‌افتد.

جالب است بدانید که این سامانه، شهرهای مختلف ایران را تحت پوشش خود قرار داده است و ارسال بیمه‌نامه به تمامی این شهرها به صورت رایگان انجام می‌شود.

اگر در تهران سکونت دارید، 1 روز و اگر در شهرستان ساکن هستید، 3 روز طول می‌کشد تا بیمه‌نامه‌ای را که از بیمه‌بازار خریداری کرده‌اید دریافت کنید.

استعلام و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث

خرید بیمه از بیمه بازار چه مزایایی دارد؟

حال که تصمیم گرفته‌اید بیمه ازکی بخرید و درباره چگونگی ثبت سفارش بیمه‌نامه از این سامانه مطلع شده‌اید، نوبت به آن رسیده است که راجع به مزایا و برتری‌های خرید بیمه از این سامانه صحبت کنیم.

صرفه‌جویی در زمان

مسلما مراجعه به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه به صورت حضوری و ثبت درخواست بیمه به شکل سنتی، با اتلاف وقت زیادی همراه خواهد بود.

به ویژه این روزها که افراد بیشتر از قبل برای زمان خود ارزش قائل هستند و مشغله زیاد آن‌ها اجازه نمی‌دهد تا وقت زیادی را هدر بدهند.

پس بهتر است بعد تصمیم‌گیری راجع به این که در بیمه بازار ازکی بیمه بخرید، مراحل ثبت سفارش را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

صرفه‌جویی در هزینه

جستجو برای یافتن بهترین نوع بیمه و خرید حضوری بیمه‌نامه از شرکت‌های مختلف، هزینه‌های زیادی در پی خواهد داشت.

هزینه رفت‌وآمد، استفاده از وسایل نقلیه عمومی، شخصی و غیره، همگی جزو هزینه‌هایی به حساب می‌آید که با خرید اینترنتی بیمه، کاملا حذف خواهد شد.

استفاده از خدمات ویژه

سامانه بیمه بازار به منظور جلب رضایت مشتریان خود، خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

ارسال رایگان بیمه‌نامه به اقصی نقاط کشور، صدور بیمه در کمترین زمان ممکن، مشاوره‌های تخصصی و بدون هزینه، پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته و موارد مشابه این، همگی در زمره این خدمات ویژه قرار می‌گیرند.

امکان پرداخت هزینه به روش‌های گوناگون

برای خرید بیمه از بعضی شرکت‌ها، باید هزینه به صورت تمام و کمال پرداخت شود تا صدور بیمه‌نامه اتفاق بیفتد.

اما این سامانه برای اقشار مختلف جامعه شرایط پرداخت گوناگونی را نیز در نظر گرفته است. یعنی افراد می‌توانند بیمه را به صورت اقساطی خریداری کنند.

ناگفته نماند بهترین فرصت برای خرید بیمه از این سامانه، زمانی است که تخفیف‌ها اعمال می‌شود.

همکاری با تمام شرکت‌های بیمه

با انتخاب سامانه بیمه بازار، راحت می‌توانید تصمیم بگیرید ازکی بیمه بخرید. چون این سامانه با تمامی شرکت‌های بیمه همکاری می‌کند و بهترین شرایط را برای تهیه آن فراهم می‌آورد.

همین همکاری بی‌حد و مرز باعث شده است تا متقاضی بتواند با مراجعه به سامانه مذکور، شرکت‌های بیمه را در سریع‌ترین زمان ممکن با یکدیگر مقایسه کند و در نهایت آن شرکتی را انتخاب کند که:

  • خدمات بهتری ارائه می‌دهد.
  • خسارت‌های ناشی از خطرات بیشتری را تحت پوشش قرار می‌دهد.
  • قیمت مناسب‌تری دارد.
نظر یا پرسش خود را بنویسید