thirdparty

قیمت و خرید بیمه شخص ثالث پژو 207

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

بیمه شخص ثالث پژو 207

خودروی پژو 207 (peugeot 207) فیس‌لیفت پژو ۲۰۶ است و از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو در تیپ‌های مختلف روانه بازار می‌شود. این خودرو از سال ۱۳۸۹ در بازار خودروهای وطنی به‌فروش می‌رسد. ظاهر پژو ۲۰۷ شبیه به هم‌تای فرانسوی‌اش است. آپشن‌های مختلفی از جمله ایربگ یا همان کیسه هوا برای سرنشینان جلو، سیستم تهویه اتوماتیک، رهیاب ماهواره‌ای، بلوتوث و... برای این خودرو در نظر گرفته شده است. پژو ۲۰۷ در مدل‌های مختلف از جمله دنده‌ای و اتوماتیک عرضه می‌شود.

پژو 207 در ایران با عنوان پژو 207i به‌فروش می‌رسد و با نسخه هم‌نام فرانسوی‌اش متفاوت است. در واقع، آنچه در ایران با این نام موجود است، فیس‌لیفتی از پژو ۲۰۶ است و در کشور تولید می‌شود. انواع مدل‌های این خانواده از برند خودرو شامل پژو ۲۰۷ اتوماتیک با سقف شیشه‌ای، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و پژو ۲۰۷ سقف‌قرمز می‌شود. پژو 207 TU3و پژو207 تیپ ۵ هم از گزینه‌های دیگر این خانواده از برند پرطرفدار پژو هستند. مدل‌هایی که سقف شیشه‌ای دارند، با عنوان پانوراما شناخته می‌شوند و دارای سیستم‌های مولتی‌مدیا و طراحی جذابی در بخش چراغ‌های جلو و عقب خودرو هستند. در مدل TU3207 هم خودرویی مواجه هستیم که ایمنی بالایی دارد و از موسسه یوروانکپ ۴ ستاره ایمنی دریافت کرده است. مدل سقف قرمز پژو ۲۰۷ هم از نقطه‌نظر طراحی کمی متفاوت است و مولتی‌کالر یا همان چندرنگ‌بودنش باعث شده تا جلوه‌ای اسپرت‌ نسبت به گزینه‌های دیگر داشته باشد. پژو 207 تیپ ۵ هم با بهره‌مندی از موتور TU5 و استاندارد آلودگی یورو ۵ از گزینه‌های محبوب میان خریداران است. فرقی نمی‌کند که کدام مدل از پژو را سوار می‌شوید، برای رانندگی با این وسیله، نیاز به داشتن بیمه شخص ثالث پژو 207 دارید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو 207

برای پرداخت هزینه‌های ناشی از خسارت‌های مالی و جانی وارد بر شخص ثالث (فردی دیگر) در حوادث رانندگی به بیمه شخص ثالث نیاز دارید. این بیمه هزینه‌های مذکور را می‌پردازد و داشتن آن برای تمامی خودروها اجباری است. برای آگاهی از هزینه این نوع بیمه باید قیمت را از شرکت‌های مختلف استعلام بگیرید.

عوامل مختلفی روی نرخ و هزینه این نوع از بیمه اثر می‌گذارند:

  • مدل پژو ۲۰۷؛

  • سال ساخت؛

  • مدت قرارداد بیمه؛

  • پوشش‌های انتخابی؛

  • سال‌های تخفیف عدم خسارت.

خودروی پژو ۲۰۷، مدل‌های مختلفی دارد و در هنگام محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث باید نوع آن قید و مشخص شود.

ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث پژو 207

برای خرید ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث 207 (peugeot 207) و بیمه بدنه پژو 207 باید نرخ اعلام‌شده شرکت‌های مختلف را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید. با مراجعه به سایت بیمه بازار و واردکردن اطلاعات مربوط به خودرو می‌توانید قیمت بیمه در شرکت‌های گوناگون را استعلام بگیرید. در این صورت، خرید و انتخاب برایتان ساده‌تر می‌شود و امکان دسترسی به ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث را پیدا می‌کنید. در بیمه بازار، سازکارهایی برای آگاهی از قیمت بیمه شخص ثالث برای هر خودرو وجود دارد. با مرور هزینه‌های بیمه هر شرکت هم خرید سریع‌تر و ساده‌تر پیش می‌رود. مشخصات پژو ۲۰۷ را وارد کنید و با مرور فهرستی از شرکت‌های پیشنهادی، دست به بهترین انتخاب بزنید.

خرید قسطی بیمه شخص ثالث

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث بیمه بازار می‌توانید به‌طور قسطی اقدام کنید. برای خرید به این شیوه، مقداری از هزینه را می‌پردازید و مبلغ باقی مانده را در طی چند چک پرداخت می‌کنید. چک‌ها باید صیادی باشند و تعداد اقساط هم بنا به قوانین هر شرکت بیمه‌گر یا ارائه‌دهنده متفاوت خواهد بود.

تخفیفات بیمه شخص ثالث پژو 207

در خرید بیمه شخص ثالث، تخفیفاتی هم در نظر گرفته می‌شود. تخفیف عدم خسارت به معنای پرداخت هزینه کمتر برای تهیه بیمه شخص ثالث است. علت اعطای چنین شرایط تخفیفی، تصادف‌نکردن و خسارت‌ندیدن خودرو پژو ۲۰۷ یا خودروهای دیگر است. هرچقدر که سال‌های عدم خسارت بیشتر باشد، تخفیف بالاتری برای بیمه‌کردن خودرو وجود خواهد داشت.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پژو 207

با تهیه بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۷ از سامانه بیمه بازار، امکان بررسی قیمت و شرایط شرکت‌های مختلف را به‌طور یک‌جا و هم‌زمان پیدا می‌کنید. مسیر برای کاربران بسیار ساده است:

  • در فرم محاسبه‌گر بیمه، مشخصات خودرو را وارد کنید؛

  • با تکمیل اطلاعات درباره خودرو به پیشنهادهای موجود نگاهی داشته باشید؛

  • شرکت بیمه موردنظرتان را انتخاب کنید و هزینه را به‌طور آنلاین بپردازید.

بیمه‌نامه در همان روز خرید برایتان صادر می‌شود و می‌توانید نسخه فیزیکی آن را در زمان انتخابی‌تان تحویل بگیرید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا وجود هرپرسش هم می‌توانید با تیم کارشناسان بیمه بازار با شماره 91007240-021 تماس بگیرید.

صفحات مرتبط:

استعلام بیمه شخص ثالث با کد ملی

بیمه شخص ثالث ایران

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بعد از خرید آنلاین بیمه‌نامه در صورت تمایل می‌توانید نسخه فیزیکی آن را نیز سفارش دهید.

آیا بعد از خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار، نسخه فیزیکی بیمه‌نامه را دریافت خواهیم کرد؟

اگر تمامی مدارک مورد نیاز به صورت کامل بارگذاری شده‌باشد؛ بیمه‌نامه شخص ثالث بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صادر می‌شود. بارگذاری مدارک به صورت ناقص، روند صدور را طولانی خواهد کرد.

بیمه نامه شخص ثالث، چه مدت بعد از خرید صادر و فعال می‌شود؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

بخشش جریمه دیرکرد فرآیندی است که از سوی سازمان بیمه‌مرکزی انجام می‌شود و از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش معمولا یک بار در فصل بهار، یک بارتابستان و یک بار زمستان از طرف بیمه‌مرکزی به شرکت‌های بیمه اعلام می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

جریمه دیرکرد به صورت روزانه حساب می‌شود. یعنی به ازای هر روز تاخیر در خرید و تمدید، مبلغی به عنوان جریمه به بیمه‌نامه تعلق می‌گیرد. چون نرخ بیمه ثالث، سال به سال تغییر می‌کند ؛ نرخ جریمه دیرکرد آن هم  در هر سال متفاوت است و نرخ ثابتی ندارد.

جریمه تاخیر خرید بیمه شخص ثالث چگونه محاسبه می‌شود؟

از آنجا که تخفیف بیمه ثالث به شخص تعلق دارد؛ به دو شیوه می‌توان کار انتقال تخفیف را انجام داد. در صورتی که مالک ماشین قصد فروش داشته‌باشد؛ می‌تواند تخفیف بیمه‌اش را به خودروی جدیدی که خریده انتقال بدهد. درشرایطی دیگر، ممکن است صاحب بیمه‌نامه بخواهد تخفیفش را به شخص دیگری انتقال بدهد. در این صورت آن فرد حتما باید یکی از اعضای درجه یک خانواده‌ (پدر، مادر، همسر، فرزند) باشد. به جز این دو شیوه، امکان دیگری برای انتقال تخفیف وجود ندارد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

به صورت کلی، انتقال تخفیف نیاز به دریافت الحاقیه دارد که ممکن است برای صاحب بیمه بار مالی داشته‌باشد. اما در صورتی که بیمه شخص ثالث را از بیمه‌بازار خریده باشید؛ می‌توانید تخفیف‌های مربوط به آن را بدون پرداخت هزینه، انتقال بدهید.

آیا امکان انتقال تخفیف بیمه ثالث از طریق خرید آنلاین بیمه در سایت بیمه بازار وجود دارد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

خیر، در حال حاضر خرید قسطی بیمه شخص ثالث فقط با ارائه «چک صیاد» امکان‌پذیر است. علاوه بر آن، تنها ساکنین شهر تهران می‌توانند از این امکان استفاده کنند و در این مورد خاص، منظور از تهران، مجموع ۲۲ منطقه شهرداری است.

آیا امکان خرید قسطی بدون چک در سایت بیمه‌بازار وجود دارد؟

بله، بعد از خرید بیمه‌ثالث به صورت آنلاین طرف حساب شما «شرکت بیمه‌ای است که از آن بیمه خریده‌اید.» بنابراین برای جبران خسارت خارج از تهران باید به شعبه‌های آن شرکت بیمه خاص، مراجعه و روند دریافت خسارت را طی کنید. 

اگر بیمه ثالث را به صورت آنلاین بخریم؛  می‌توانیم خارج از تهران خسارت دریافت کنیم؟

بیمه‌بازار در حوزه صدور بیمه شخص ثالث با «تمامی شرکت‌های بیمه» همکاری دارد. شما در بیمه‌بازار می‌توانید برای خرید بیمه شخص ثالث از تخفیف‌ استفاده کنید و هزینه را به صورت قسطی بپردازید. 

بعد از خرید بیمه و ارسال تصویر مدارک، بیمه ثالث شما سریعا صادر می‌شود و در صورت درخواست، نسخه فیزیکی آن، بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان، به آدرس درج شده در فرم ارسال خواهد شد.

خرید بیمه‌ ثالث از بیمه‌بازار چه امتیازی دارد؟

خیر، قانونِ لزوم ارائه نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث لغو شده‌است. شما می‌توانید به راحتی از نسخه آنلاین و دیجیتالی که لینکش با پیامک به تلفن همراهتان ارسال می‌شود استفاده کنید.

آیا دریافت نسخه فیزیکی و کاغذی بیمه شخص ثالث ضروری است؟

قیمت بیمه شخص ثالث که روی بیمه‌نامه ذکر می‌شود برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است. دلیل تفاوت قیمت‌ها در آفرهای ویژه‌ای است که بیمه‌بازار برای برخی از شرکت‌ها در نظر می‌گیرد. 

دلیل تخفیف‌ها و اختلاف قیمت بیمه شخص ثالث بین شرکت‌های مختلف در سایت بیمه‌بازار چیست؟

چون واحد صدور بیمه در شرکت‌ها به مدارک به روز شده نیاز دارد. 

چرا برای هر بار خرید و تمدید بیمه شخص ثالث باید مدارک را بارگذاری کنیم؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟ 

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟ 

بیمه شخص ثالث هزینه‌های مربوط به درمان، فوت و خسارت‌های وارد شده به اموال را پوشش می‌دهد. بیمه شخص ثالث برای تمام وسایل نقلیه اجباری است.

منظور از بیمه شخص ثالث چیست؟

اشخاص ثالث در بیمه ثالث کسانی هستند که در حادثه دچار زیان مالی و جانی شده‌اند. 

شخص ثالث در بیمه شخص ثالث کیست؟

بله. داشتن بیمه شخص ثالث برای کلیه رانندگان وسایل نقلیه ( مسافری،بارکش، موتورسیکلت و…) اجباری است.

آیا داشتن بیمه شخص ثالث برای همه افراد اجباری است؟

رانندگی بدون بیمه شخص ثالث ممنوع است. در صورتی که وسیله نقلیه‌ای دچار حادثه شود و دارای بیمه شخص ثالث نباشد، راننده مقصر تا زمان پرداخت خسارت جانی و مالی اشخاص زیان دیده در حادثه، زندانی خواهد شد. همچنین خرید و فروش وسیله نقلیه بدون بیمه شخص ثالث امکان‌پذیر نیست.

نداشتن بیمه شخص ثالث چه عواقبی دارد؟

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث می‌توانید اطلاعات خودروی خود را در سایت بیمه بازار وارد کنید تا لیستی ازتعرفه شرکت‌های بیمه برای شما نمایش داده شود. همچنین برای اطمینان از صحت بیمه شخص ثالث می‌توانید به سامانه سنهاب بیمه بازار مراجعه کنید. 

چگونه بیمه شخص ثالث را استعلام کنیم؟

 برخورداری از بیمه شخص ثالث برای تمام رانندگان اجباری است. این بیمه می‌تواند خسارات جانی و ملی بروز حادثه را به میزان قابل توجهی تحت پوشش قرار دهد. 

مزایای بیمه شخص ثالث چیست؟

این بیمه هزینه دیه و نقص عضو راننده را پرداخت می‌کند اما هزینه‌های پزشکی راننده مقصر را جبران نمی‌کند. راننده مقصر در صورتی که بخواهد خسارت پزشکی را پرداخت کند، باید از بیمه حوادث انفرادی استفاده نماید.

آیا بیمه شخص ثالث خسارت وارد شده به راننده را جبران می‌کند؟ 

مهم‌ترین شرط بیمه شخص ثالث داشتن گواهینامه است. در صورتی که راننده گواهینامه نداشته باشد، شرکت بیمه هیچ هزینه‌ای را تقبل نخواهد کرد.  

در صورت نداشتن گواهینامه آیا خسارات وارد شده را می‌توان از طریق بیمه شخص ثالث جبران نمود؟

نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث ماشین به این صورت است که سالی 5 درصد به بیمه‌نامه اضافه می‌شود و این درصد از حق پایه بیمه کسر می‌شود. 

 بیمه شخص ثالث ماشین چگونه محاسبه می‌شود؟

حق بیمه شخص ثالث هر ساله بر اساس نرخ دیه اعلام شده توسط قوه قضاییه تعیین می‌شود. به دلیل تورم با افزایش نرخ دیه، سطح پوشش بیمه‌گزار افزایش پیدا می‌کند. هر زمانی که شخص بخواهد سطح پوشش بیمه شخص ثالث خود را افزایش دهد و یا اقدام به عوض کردن نام مندرج بر روی بیمه‌نامه کند، باید درخواست الحاقیه نماید.  
 

الحاقیه بیمه شخص ثالث چیست و چه زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟