بیمه شخص ثالث پژو 405

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام قیمت بیمه ثالث پژو ۴۰۵

اگر شما هم جز صاحبان خودروی پرطرفدار پژو ۴۰۵ هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت‌ها در ادامه با بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی آن‌ توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات تکمیلی بیمه شخص ثالث ۴۰۵

بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ بر خلاف بیمه بدنه پژو 405 بیمه‌ای اجباری برای این خودرو است. تمامی شرکت‌های بیمه،‌ بيمه شخص ثالث ۴۰۵ را ارائه می‌دهند. اما تخفیف و قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ در این شرکت‌ها با هم یکسان نبوده و می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد. بنابراین بهتر است هنگام خرید بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ قیمت تمامی شرکت‌های بیمه را استعلام و بررسی کنید. برای خرید و استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵:

تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه گر بیمه وارد کنید و مبلغ بیمه شخص پژو ۴۰۵ را استعلام کنید.
نرخ بیمه شخص ثالث ۴۰۵ را در شرکت‌های بیمه مقایسه کرده و بهترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ را انتخاب نمایید.
پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ۴۰۵ خود را کامل کنید. 
بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

چه مواردی تحت پوشش بیمه ثالث پژو ۴۰۵ قرار می‌گیرند؟

پوشش‌های بیمه شخص ثالث ۴۰۵ به دو دسته پوشش مالی و جانی تقسیم می‌شود. پوشش جانی این بیمه غرامت فوت، نقص عضو و هزینه‌های درمانی افراد آسیب دیده در حوادث رانندگی را تا سقف 640 میلیون تومان در سال 1400 پرداخت می‌کند.

پوشش مالی این بیمه‌نامه نیز خسارت‌های مالی وارد شده به اشخاص ثالث زیان دیده در حادثه را (به جز راننده مقصر) از حداقل 16 میلیون تومان تا حداکثر ۳۲۰ میلیون تومان جبران می‌کند.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث پژو 405 را دارید بهتر است قبل از خرید به استعلام قیمت آن بپردازید و نرخ بیمه پژو ۴۰۵ را در شرکت‌های مختلف بیمه بررسی و مقایسه کنید.

برای تعیین قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ عوامل مختلفی را بایستی در نظر گرفت. این عوامل عبارتند از: حق بیمه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی، تخفیف بیمه شخص ثالث،‌ جریمه دیرکرد بیمه‌، کاربری،‌ مدل،‌ نوع و سال ساخت خودرو،‌ تخفیف شرکت بیمه و سطح پوشش انتخاب شده.

تخفیف بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

تخفیف عدم خسارت یکی از عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه شخص ثالث است. در صورتی که بیمه‌نامه شخص ثالث ۴۰۵ دارای تخفیف عدم خسارت باشد یعنی از بیمه شخص ثالث استفاده نکرده باشید،‌ با افزایش سال‌های تخفیف، درصد تخفیف عدم خسارت نیز افزایش می‌یابد و متناسب با آن نرخ بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ کاهش می‌یابد.

همچنین متناسب با تعداد خسارتی که داشته و از بیمه‌نامه استفاده کرده‌اید قیمت بیمه تغییر خواهد کرد. علاوه بر تخفیف عدم خسارت شرکت‌های بیمه در چارچوب بیمه مرکزی تخفیف‌هایی را برای این بیمه‌نامه در نظر می‌گیرند که بر روی هزینه بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ تاثیر خواهد گذاشت.

در صورتی که قصد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ با تخفیف را دارید همین حالا بر روی خرید بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ کلیک کنید و نرخ این بیمه‌نامه را مشاهده کنید. 

بهترین بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت چندانی ندارد. اما شرایط آن در شرکت‌های بیمه متفاوت است. بنابراین برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث باید به عوامل مختلفی مثل میزان پوشش مالی ارائه شده، توانگری مالی شرکت بیمه، کیفیت پرداخت خسارت، تعداد شعب پرداخت خسارت، سهم از بازار و... توجه داشته باشید؛‌ شرایط و قیمت تمام شرکت‌های بیمه را مشاهده کرده و بر اساس نیازهای خود اولویت‌بندی کنید. 

بیمه بازار نخستین سامانه آنلاین خرید بیمه به شما کمک می‌کند تا با چند کلیک و وارد کردن مشخصات خودروی، شرایط و نرخ بیمه شخص ثالث ۴۰۵ را در برترین شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بیمه شخص ثالث اقساطی پژو ۴۰۵

با توجه به بالا بودن قیمت این بیمه‌نامه و پایین آمدن سطح درآمدی افراد‌، بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا خرید اقساطی بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ داشته باشید. با خرید قسطی این بیمه‌نامه، می‌توانید حق بیمه خود را به صورت تدریجی و با فاصله زمانی پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ قسطی با بیمه شخص ثالث که نقدی خریداری می‌شود، از نظر شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن با خرید نقدی در نحوه پرداخت حق بیمه است.

شرایط خرید بیمه شخص ثالث قسطی از سایت بیمه بازار به این صورت است که  باید ابتدا ۵۰ درصد حق بیمه رابه عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت و مابقی مبلغ را در دو تا ۴ قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. دقت داشته باشید چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

خرید بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

برای خرید بیمه شخص ثالث پژو 405 روش‌های متفاوتی وجود دارد. می‌توانید به صورت حضوری به شعب بیمه مراجعه کرده و نسبت به خرید این بیمه‌نامه اقدام کنید.

روش دیگر خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث است که مزایای بسیاری نسبت به خرید حضوری بیمه دارد. از جمله: امکان مقایسه قیمت و شرایط شرکت‌های بیمه، سرعت در خرید بیمه، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و ...

برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵ می‌توانید از سامانه‌های آنلاین خرید بیمه کمک بگیرید. بیمه بازار نخستین سامانه فروش آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک بهترین بیمه ثالث را برای خودروی پژو ۴۰۵ خود خریداری کرده و با ارسال رایگان در زمان و مکان دلخواه تحویل بگیرید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟