بیمه شخص ثالث سمند

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سمند

اگر شما هم جز صاحبان خودروی پرطرفدار سمند هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث سمند در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت‌ها در ادامه با بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی آن‌ توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث سمند

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات بیمه شخص ثالث سمند

خرید بیمه شخص ثالث سمند، همانند بیمه سایر خودروها در سایت بیمه‌بازار فراهم است. برای استعلام قیمت و محاسبه بیمه شخص ثالث سمند، با وارد کردن مشخصات خودرو همچون سال ساخت و درصد تخفیف ذکر شده بر روی بیمه‌نامه قبلی خود، قیمت بیمه شخص ثالث را در تمامی شرکت‌های بیمه ارائه دهنده استعلام کنید.

همچنین در بیمه‌بازار می‌توانید با توجه به پوشش‌های مختلف ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه بدنه با قیمت مناسب را برای خودروی خود انتخاب و خریداری کنید. بیمه شخص ثالث سمند با بازه تخفیف حداکثر 2.5 درصد توسط اکثر شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌شود که می‌توانید پس از محاسبه دقیق بیمه‌نامه سمند خود و مقایسه تمامی شرکت‌ها، بهترین بیمه شخص ثالث سمند را انتخاب کنید.

البته این مقدار سقف تخفیف که توسط بیمه مرکزی ایران تعیین شده است برای بیمه شخص ثالث با مبلغ پوشش مالی پایه می‌باشد. با توجه به افزایش قیمت خودرو، توصیه‌ی ما انتخاب پوشش مالی بیشتر برای بیمه‌نامه خودرو سمند شما می‌باشد، تا در صورت بروز حادثه، مبلغ خسارت مالی بیشتری توسط بیمه پوشش داده شود.

در مبالغ بیشتر پوشش مالی، اختلاف قیمت شرکتهای در بیمه شخص ثالث سمند بیشتر خواهد شد و شما می‌توانید با مقایسه تمامی شرکت‌ها بهترین قیمت بیمه ثالث سمند را برای خودروی خود انتخاب کنید. بنابراین، بیمه‌نامه ثالث سمند خود را از طریق لینک دکمه زیر محاسبه کنید و پس از مقایسه تمامی بیمه‌های ثالث سمند، مناسب‌ترین بیمه را انتخاب کنید:

قیمت بیمه شخص ثالث سمند

هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث سمند عوامل مختلفی را بایستی در نظر گرفت. این عوامل عبارتند از: حق بیمه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی، تخفیف بیمه شخص ثالث،‌ جریمه دیرکرد بیمه‌، کاربری خودرو ،‌ مدل،‌ نوع و سال ساخت خودرو،‌ تخفیف شرکت بیمه و سطح پوشش انتخاب شده.

توجه داشته باشید بیمه شخص ثالث سمند در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت چندانی ندارد. بنابراین اگر به دنبال بهترین بیمه شخص ثالث برای خودرو سمند خود هستید بایستی علاوه بر قیمت، کیفیت ارائه خدمات در این شرکت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. و عوامل مختلفی مثل میزان پوشش مالی ارائه شده، توانگری مالی شرکت بیمه، کیفیت پرداخت خسارت، تعداد شعب پرداخت خسارت، سهم از بازا ر و... را در نظر بگیرید.


برای مقایسه و استعلام بیمه شخص ثالث سمند روش ساده‌ای پیش شماست. کافیست وارد سایت بیمه بازار شوید و با چند کلیک قیمت بیمه شخص ثالث سمند ال ایکس، قیمت بیمه شخص ثالث سمند سورن و سایر مدل‌های این خودرو  را استعلام گرفته و بهترین بیمه شخص ثالث سمند را خریداری کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث سمند با تخفیف

همانطور که بیان شد تخفیف یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت این بیمه‌نامه است. تخفیف بیمه شخص ثالث به دو دسته تقسیم می‌شود: ۱- تخفیف عدم خسارت ۲- تخفیف شرکت بیمه


تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث سمند به معنی تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه ثالث خود استفاده نکرده است، این تخفیف در بیمه‌نامه شما ثبت شده است. در صورت داشتن این تخفیف،  هنگام تمدید بیمه‌نامه این تخفیف اعمال شده و مبلغ حق بیمه کاهش می‌یابد.


برای مثال اگر شما به مدت ۲ سال از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکرده باشید و در تصادفی مقصر شناخته نشده باشید، هنگام تمدید بیمه شخص ثالث سمند خود ۱۰ درصد تخفیف بر روی مبلغ حق بیمه اعمال خواهد شد. با افزایش تعداد سال‌های عدم خسارت، درصد تخفیف ثالث خودرو سمند شما نیز افزایش می‌یابد.

علاوه بر تخفیف عدم خسارت،‌ شرکت‌های بیمه در چارچوب بیمه مرکزی تخفیف‌هایی را برای خریداران خود در نظر می‌گیرند. 
در صورتی که قصد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث خودرو سمند با تخفیف را دارید همین حالا بر روی محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث سمند کلیک کنید و نرخ این بیمه‌نامه را مشاهده کنید. 

بهترین بیمه شخص ثالث سمند

بهترین بیمه شخص ثالث سمند بر اساس معیارهای هر فرد متفاوت خواهد بود. به طور مثال ممکن است برای فردی ارزانترین بیمه شخص ثالث سمند بهترین بیمه باشد و برای فرد دیگری داشتن پوشش بیمه مناسب.


به طور کلی برایانتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث سمند نیاز است اطلاعات، شرایط و قیمت تمام شرکت‌های بیمه را بررسی و با یکدیگر مقایسه کرد سپس بر اساس نیازها خود بهترین بیمه را انتخاب کرد. بیمه بازار به شما کمک می‌کند تا به آسانی و با چند کلیک قیمت و شرایط برترین شرکت‌های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

بیمه شخص ثالث سمند قسطی

در صورتی که توانایی خرید نقدی این بیمه‌نامه را ندارید می‌توانید بیمه شخص ثالث خودرو سمند را به صورت اقساطی تهیه کنید. با خرید اقساطی بیمه شخص ثالث سمند، می‌توانید مبلغ حق بیمه را در چند قسط پرداخت کنید.
توجه داشته باشید بیمه شخص ثالثی که به صورت قسطی خریداری می‌کنید با بیمه شخص ثالثی که نقدی خریداری می‌شود، از نظر شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن در نحوه پرداخت حق بیمه است.


شما می‌توانید این بیمه‌نامه را به صورت اقساطی از بیمه بازار خریداری کنید. شرایط خرید اقساطی بیمه ثالث  از بیمه بازار به این صورت است که  می‌بایست ۵۰ درصد حق بیمه رابه عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی و مابقی مبلغ را در دو تا ۴ قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. دقت داشته باشید چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سمند

امروزه با پیشرفت صنعت بیمه این امکان برای شما فراهم شده است تا بدون مراجعه به دفاتر نمایندگی به صورت آنلاین بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث نسبت به خرید حضوری این بیمه‌نامه مزایای مختلفی دارد از مزایای آن می‌توان به: امکان مقایسه اطلاعات شرکت‌های بیمه، صرفه جویی در زمان و هزینه، دریافت مشاوره در تمام مراحل خرید بیمه و ...نام برد.


برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سمند کافیست اطلاعات خودرو مانند مدل، سال ساخت، تعداد سال تخفیف، سطح پوشش درخواستی، تاریخ انقضای بیمه‌نامه را در سامانه بیمه بازار وارد کنید. تا لیستی از قیمت‌های بیمه ثالث سمند ارائه شده از سوی شرکت‌های مختلف بیمه‌ای را مشاهده کنید و پس از مقایسه قیمت و شرایط آنها با یکدیگر بهترین بیمه شخص ثالث سمند را خریداری کنید. و در زمان و مکان درخواستی شما با ارسال رایگان تحویل داده خواهد شد. 

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟