بیمه‌بازار

استعلام بیمه شخص ثالث پراید

استعلام قیمت بیمه و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث پراید تمامی مدل‌ها در سایت بیمه‌بازار امکان پذیر است. برای خرید اینترنتی بیمه پراید می‌توانید حق بیمه پراید خود را با وارد کردن مشخصات بصورت آنلاین محاسبه کنید و قیمت بیمه شخص ثالث پراید را در تمامی شرکت‌های ارائه دهنده بیمه با هم مقایسه کنید.

با توجه به شرایط بیمه‌گرها و قیمت بیمه‌نامه، بهترین بیمه را انتخاب کنید و برای خرید اینترنتی بیمه پراید فراید سفارش آنلاین خود را تکمیل کنید.

برای محاسبه سریع قیمت و خرید آنلاین بیمه پراید بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مشخصات خودروی خود را برای محاسبه دقیق بیمه‌نامه تکمیل نمایید:

در صورت هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره، میتوانید با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید. بیمه‌نامه شما در اسرع وقت صادر خواهد شد و در زمان دلخواه بصورت رایگان برایتان ارسال می‌گردد.

خرید بیمه شخص ثالث خودرو پراید

بیمه شخص ثالث پراید تنها بیمه اجباری است که در صورت بروز سانحه کلیه خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه را پرداخت می‌کند. دیگر بیمه‌ای که می‌توان برای خودروی پراید خریداری کرد، بیمه بدنه خودرو پراید است که سرقت و حادثه را پوشش می‌دهد.

بیمه ثالث پراید در بازار این بیمه سهم بالایی داشته و همه ساله درصد بالایی از خرید بیمه مربوط به این خودرو است. تمامی شرکت‌های بیمه، مانند شرکت بیمه ایران، بیمه دانا و آسیا، بيمه شخص ثالث پرايد را ارائه می‌دهند. اما میزان تخفیف و قیمت این شرکت‌ها یکسان نبوده و می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد. بنابراین بهتر است هنگام خرید قیمت تمامی شرکت‌ها را استعلام و بررسی کنید. بیمه بازار همراه شماست تا با بیان عوامل تاثیر گذار در محاسبه بیمه ثالث پراید بهترین بیمه را خریداری نمایید، و پس از خرید، می‌توانید بیمه نامه خود را از طریق سامانه سنهاب استعلام کنید.

بیمه شخص ثالث

قيمت بيمه ثالث خودرو پرايد

هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پراید، عوامل گوناگونی بر روی نرخ حق بیمه تاثیر خواهند گذاشت که در ادامه به بیان این عوامل می‌پردازیم:

مدل و سال ساخت وسیله نقلیه

خودرو پراید مدل‌های گوناگونی دارد که هنگام محاسبه نرخ بیمه پراید بایستی مشخص شود. منظور از مدل وسیله نقلیه همان تیپ خودرو است که بر روی کارت ماشین مشخص شده است. 

همچنین هر وسیله نقلیه در سال خاصی تولید شده است که بر روی کارت ماشین آن مشخص شده است. در تصویر مدل و سال ساخت خودرو مشخص شده است.

کارت ماشین پراید

تخفیف عدم خسارت

از دیگر عوامل تاثیر گذار بر نرخ بیمه شخص ثالث پراید تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت است. در صورتی که خودروی شما در مدت ‌بیمه‌نامه دچار حادثه نشده و خسارتی از شرکت بیمه دریافت نکرده باشد، شرکت بیمه وظیفه دارد هنگام محاسبه مبلغ بیمه شخص ثالث‌ پراید تخفیفی را اعمال کند. 

بیمه پراید بدون تخفیف

همانطور که بیان شد تخفیف عدم خسارت یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت بیمه پراید است. بنابراین هزینه بیمه در صورتی که خودرو بدون تخفیف باشد بالاتر از زمانی است که بیمه‌نامه خودرو دارای تخفیف عدم خسارت است.

در تصویر زیر قیمت بیمه شخص ثالث پراید ۹۷ بدون تخفیف را مشاهده می‌کنید.‌ برای استعلام قیمت بیمه پرايد بدون تخفیف همین حالا وارد سایت بیمه بازار شوید و با پر کردن فرم اطلاعات خودرو قیمت بیمه‌نامه خودرو را مشاهده و مقایسه کنید.

جدول قیمت بیمه شخص ثالث پراید ۹۷

هزینه بیمه پراید با تخفیف

در صورتی که بیمه‌نامه شخص ثالث دارای تخفیف عدم خسارت باشد با افزایش سال‌های تخفیف درصد تخفیف عدم خسارت نیز افزایش می‌یابد و متناسب با آن هزینه بیمه شخص ثالث پراید کاهش می‌یابد. حداکثر تخفیف ۷۰ درصد خواهد بود که در یک دوره ۱۴ ساله حداکثر تخفیف اعمال می‌شود.

در صورتی که قصد محاسبه قیمت بيمه شخص ثالث پرايد با تخفیف را دارید به فرم بالا بروید و مشخصات خودروی خود را وارد کنید و نرخ بیمه پراید با تخفیف را در بیمه‌بازار مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قیمت و شرایط شرکت‌های دیگر بیمه را مقایسه و بهترین بیمه را خریداری نمایید.

پوشش مالی بیمه پراید

هنگام محاسبه هزینه بیمه ثالث پرايد متناسب با میزان پوشش مالی انتخابی نرخ حق بیمه متغیر خواهد بود. پوشش مالی انتخابی از حداقل ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

بیمه شخص ثالث ایران ‌تا حداکثر پوشش ۱۵۴ میلیون تومان قابل خریداری است. معمولا هنگام خرید بیمه پراید حداقل پوشش مالی انتخاب می‌شود. دقت داشته باشید در صورت انتخاب حداقل پوشش اگر با خودرو گران قیمتی تصادف کنید، بایستی باقی خسارت را خود پرداخت کنید. 

جالب است بدانید؛ مبلغ حق بیمه در پوشش‌های بالاتر از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان با پوشش‌های بالاتر تفاوت چندانی ندارد. 

مدت قرارداد بیمه‌نامه پراید

هزینه بیمه ماشین پراید متناسب با مدت زمان قرارداد بیمه متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید به صورت سه، چهار، شش، نه ماهه و یا به صورت بلندمدت یک ساله بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. پیشنهاد ما این است که در صورت امکان بیمه بلندمدت خریداری کنید زیرا قیمت بیمه‌های کوتاه مدت کمی بالاتر محاسبه می‌شود.

محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث پراید

همانطور که بالا بیان شد هنگام محاسبه بیمه پراید عوامل گوناگونی بر قیمت بیمه شخص ثالث پراید تاثیر خواهند گذاشت. دقت داشته باشید هنگام محاسبه نرخ بیمه ثالث پرايد تنها ارزان بودن قیمت را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. چرا که انتخاب ارزان‌ترین بيمه شخص ثالث پرايد ‌منجر به اضطراب در زمان حادثه می‌شود. 

بنابراین بهترین کار هنگام محاسبه بیمه پراید این است که علاوه بر قیمت بر کیفیت خدمات شرکت بیمه نیز توجه داشته باشید.

در همین راستا بیمه بازار به عنوان اولین و بزرگترین سامانه اینترنتی بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا قیمت بیمه ثالث پراید را با در نظر گرفتن عوامل گونانون استعلام بگیرید، قیمت و شرایط شرکت‌های بیمه را مقایسه کنید و ضمن بهره مندی از تخفیف‌های گوناگون، بهترین بيمه ثالث پرايد را به صورت نقد یا اقساطی خریداری و در زمان و مکان دلخواه به صورت رایگان دریافت نمایید.

در تصویر زیر شما می توانید قیمت بیمه شخص ثالث پراید مدل ۸۷،‌ با حداکثر تخفیف عدم خسارت و حداقل پوشش انتخابی در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده و مقایسه نمایید.

قیمت بیمه پراید 87

ارزانترین بیمه شخص ثالث پراید برای کدام شرکت است؟

برای محاسبه ارزان‌ترین بیمه شخص ثالث پراید کافیست در وب سایت بیمه بازار اطلاعات مربوط به خودرو و بیمه‌نامه از جمله: مدل وسیله نقلیه،‌ سال ساخت،‌ تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت،‌ میزان پوشش مالی دلخواه،‌ مدت قرارداد را وارد کنید، سپس مبلغ بیمه ثالث در شرکت‌های مختلف را مشاهده و مقایسه نمایید و از این طریق ارزان ترین بیمه ثالث پراید را خریداری نمایید.

خرید اقساطی بیمه ثالث پراید 

بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا علاوه بر خرید نقدی بیمه ماشین پراید را به صورت اقساطی خریداری کنید.

برای خرید اقساطی کافیست هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید.

بیمه اقساطی پراید

با انتخاب این گزینه می‌توانید به جای پرداخت یک‌جا، حق بیمه خود را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که بخشی از مبلغ حق بیمه را به‌عنوان پیش پرداخت به‌صورت نقدی و باقی‌مانده را متناسب با شرکت بیمه انتخابی در یک یا دو قسط پرداخت کنید، چک‌ ارائه شده هنگام تحویل بیمه‌نامه از شما دریافت می‌شود و باید دارای "آرم صیاد" و در وجه شرکت بیمه خریداری شده باشد.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی