thirdparty

بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان دریافت بیمه‌نامه فیزیکی
امکان دریافت بیمه‌نامه فیزیکی

استعلام قیمت بیمه ثالث پژو ۲۰۶

اگر شما هم جز صاحبان خودروی پرطرفدار پژو ۲۰۶ هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام بیمه شخص ثالث و مقایسه قیمت‌ها در ادامه با بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی آن‌ توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

استعلام قیمت و خرید بیمه شخص ثالث زانتیا

بیمه شخص ثالث از بیمه‌نامه‌های ضروری برای خودرو است که غفلت در خرید آن می‌تواند عواقب سنگینی برای رانندگان خودرو داشته باشد. اگر صاحب خودروی زانتیا هستید، برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث کافی‌ست اطلاعات خودروی خود را در همین صفحه وارد کنید، پس از بررسی مدارک شما توسط کارشناسان مربوطه، نسخه الکترونیک بیمه شخص ثالث خودرو شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن صادر خواهد شدبرای کسب اطمینان از صحت بیمه‌‌نامه و تاریخ انقضای آن می‌توانید به سامانه سنهاب بیمه بازار مراجعه کنید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

بیمه شخص ثالث ۲۰۶ یکی از پرفروش‌ترین بیمه‌ها در کشور است. این‌ بیمه در بازار سهم بالایی داشته و همه ساله درصد بالایی از خرید بیمه شخص ثالث  مربوط به این خودرو است. تمامی شرکت‌ها بيمه شخص ثالث ۲۰۶ را ارائه می‌دهند. اما تخفیف و قیمت تمامی شرکت‌ها با هم یکسان نبوده و می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد.

بنابراین بهتر است هنگام خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶ قیمت تمامی شرکت‌ها را استعلام و بررسی کنید. برای محاسبه قیمت و خرید آنلاین بیمه ثالث ۲۰۶ :

✔ تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه گر بیمه وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ را استعلام کنید.
✔ از میان پیشنهادات ارائه شده بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را انتخاب کنید، سپس اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.
✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ۲۰۶ خود را کامل کنید. 
✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

به طور کلی برای خودرو ۲۰۶ همانند هر خودرو دیگری دو بیمه وجود دارد،‌ بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ و بیمه بدنه ۲۰۶. بیمه شخص ثالث ۲۰۶ در خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث آسیب دیده در حادثه را پرداخت می‌نماید.

اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را دارید بهتر است قبل از خرید به استعلام قیمت آن بپردازید و قیمت بیمه ۲۰۶ را در شرکت‌های مختلف بیمه بررسی و مقایسه کنید. برای مقایسه و استعلام بیمه شخص ثالث پژ. ۲۰۶ روش ساده‌ای پیش شماست. کافیست اطلاعات خودرو را در محاسبه‌گر بیمه سایت بیمه بازار وارد کنید و نرخ بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را استعلام گرفته و با سایر شرکت‌ها مقایسه کنید.

هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ عوامل گوناگونی بر نرخ آن تاثیرگذارند. این عوامل عبارتند از: مدل و سال ساخت 206،‌ مدت زمان قرارداد بیمه،‌ میزان پوشش انتخاب شده و تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت.

خودرو ۲۰۶ مدل‌های گوناگونی دارد که هنگام محاسبه نرخ بیمه ۲۰۶ بایستی مشخص شود. به طور مثال قیمت بیمه شخص ثالث ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت بیمه ثالث ۲۰۶ تیپ ۵ و قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ صندوقدار متفاوت خواهد بود.

بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ با تخفیف

همانطور که بیان شد تخفیف عدم خسارت یکی از عوامل تاثیرگذار هنگام محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث است. در صورتی که بیمه‌نامه شخص ثالث ۲۰۶ دارای تخفیف عدم خسارت باشد با افزایش سال‌های تخفیف، درصد تخفیف عدم خسارت نیز افزایش می‌یابد و متناسب با آن نرخ بیمه شخص ثالث ۲۰۶ کاهش می‌یابد.

این بدان معناست که قیمت بیمه ثالث برای دو خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با تعداد سال‌های تخفیف متفاوت یکسان نبوده و متناسب با تعداد سال‌های تخفیف تغییر خواهد کرد.

در صورتی که قصد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ با تخفیف را دارید همین حالا بر روی کلیک کنید و نرخ این بیمه‌نامه را در بیمه‌بازار مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قیمت و شرایط شرکت‌های دیگر بیمه را مقایسه و بهترین بیمه ثالث پژو ۲۰۶ را خریداری نمایید.

ارزانترین بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

ارزانترین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را زمانی می‌توان خریداری کرد که قیمت و شرایط تمامی شرکت‌های بیمه را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کرد.

بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در مدت زمان کوتاهی و تنها با چند کلیک قیمت این بیمه‌نامه در معتبرترین شرکت‌های بیمه استعلام گرفته و مقایسه کنید. و بدین ترتیب ارزان ترین بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ را خریداری نمایید.

خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶

برای خرید این بیمه‌نامه شما می‌توانید با همراه داشتن مدارک لازم به یکی از شعب بیمه مراجعه کنید. این روش زمانبر بوده ضمن اینکه در این روش امکان مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ میان همه شرکت‌های بیمه وجود ندارد. 

روش دیگر خرید اینترنتی بیمه ثالث ۲۰۶ است. که بر خلاف روش پیشین نیاز به صرف زمان بسیار نداشته و می‌توان قیمت بیمه ۲۰۶ را با چند کلیک در شرکت‌های بیمه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کرد.

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ می‌توان از سامانه‌های آنلاین بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان رتبه یک فروش آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی قیمت بیمه ثالث ۲۰۶ را محاسبه کرده و قیمت ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف بیمه را با یکدیگر مقایسه کرده و متناسب با نیاز بهترین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را خریداری نمایید. 


خرید اقساطی بیمه ثالث ۲۰۶

بیمه بازار در جهت رفاه شما عزیزان این امکان را فراهم کرده است تا بیمه ثالث ۲۰۶ قسطی را خریداری کنید. برای این کار تنها کافیست هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه به جای پرداخت یک‌جا حق بیمه،‌ مبلغ آن را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که بخشی از مبلغ حق‌بیمه را به‌صورت نقدی و باقی‌مانده را متناسب با شرکت بیمه انتخابی در یک یا دو قسط پرداخت کنید. 

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بعد از خرید آنلاین بیمه‌نامه در صورت تمایل می‌توانید نسخه فیزیکی آن را نیز سفارش دهید.

آیا بعد از خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار، نسخه فیزیکی بیمه‌نامه را دریافت خواهیم کرد؟

اگر تمامی مدارک مورد نیاز به صورت کامل بارگذاری شده‌باشد؛ بیمه‌نامه شخص ثالث بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صادر می‌شود. بارگذاری مدارک به صورت ناقص، روند صدور را طولانی خواهد کرد.

بیمه نامه شخص ثالث، چه مدت بعد از خرید صادر و فعال می‌شود؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

بخشش جریمه دیرکرد فرآیندی است که از سوی سازمان بیمه‌مرکزی انجام می‌شود و از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش معمولا یک بار در فصل بهار، یک بارتابستان و یک بار زمستان از طرف بیمه‌مرکزی به شرکت‌های بیمه اعلام می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

جریمه دیرکرد به صورت روزانه حساب می‌شود. یعنی به ازای هر روز تاخیر در خرید و تمدید، مبلغی به عنوان جریمه به بیمه‌نامه تعلق می‌گیرد. چون نرخ بیمه ثالث، سال به سال تغییر می‌کند ؛ نرخ جریمه دیرکرد آن هم  در هر سال متفاوت است و نرخ ثابتی ندارد.

جریمه تاخیر خرید بیمه شخص ثالث چگونه محاسبه می‌شود؟

از آنجا که تخفیف بیمه ثالث به شخص تعلق دارد؛ به دو شیوه می‌توان کار انتقال تخفیف را انجام داد. در صورتی که مالک ماشین قصد فروش داشته‌باشد؛ می‌تواند تخفیف بیمه‌اش را به خودروی جدیدی که خریده انتقال بدهد. درشرایطی دیگر، ممکن است صاحب بیمه‌نامه بخواهد تخفیفش را به شخص دیگری انتقال بدهد. در این صورت آن فرد حتما باید یکی از اعضای درجه یک خانواده‌ (پدر، مادر، همسر، فرزند) باشد. به جز این دو شیوه، امکان دیگری برای انتقال تخفیف وجود ندارد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

به صورت کلی، انتقال تخفیف نیاز به دریافت الحاقیه دارد که ممکن است برای صاحب بیمه بار مالی داشته‌باشد. اما در صورتی که بیمه شخص ثالث را از بیمه‌بازار خریده باشید؛ می‌توانید تخفیف‌های مربوط به آن را بدون پرداخت هزینه، انتقال بدهید.

آیا امکان انتقال تخفیف بیمه ثالث از طریق خرید آنلاین بیمه در سایت بیمه بازار وجود دارد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

خیر، در حال حاضر خرید قسطی بیمه شخص ثالث فقط با ارائه «چک صیاد» امکان‌پذیر است. علاوه بر آن، تنها ساکنین شهر تهران می‌توانند از این امکان استفاده کنند و در این مورد خاص، منظور از تهران، مجموع ۲۲ منطقه شهرداری است.

آیا امکان خرید قسطی بدون چک در سایت بیمه‌بازار وجود دارد؟

بله، بعد از خرید بیمه‌ثالث به صورت آنلاین طرف حساب شما «شرکت بیمه‌ای است که از آن بیمه خریده‌اید.» بنابراین برای جبران خسارت خارج از تهران باید به شعبه‌های آن شرکت بیمه خاص، مراجعه و روند دریافت خسارت را طی کنید. 

اگر بیمه ثالث را به صورت آنلاین بخریم؛  می‌توانیم خارج از تهران خسارت دریافت کنیم؟

بیمه‌بازار در حوزه صدور بیمه شخص ثالث با «تمامی شرکت‌های بیمه» همکاری دارد. شما در بیمه‌بازار می‌توانید برای خرید بیمه شخص ثالث از تخفیف‌ استفاده کنید و هزینه را به صورت قسطی بپردازید. 

بعد از خرید بیمه و ارسال تصویر مدارک، بیمه ثالث شما سریعا صادر می‌شود و در صورت درخواست، نسخه فیزیکی آن، بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان، به آدرس درج شده در فرم ارسال خواهد شد.

خرید بیمه‌ ثالث از بیمه‌بازار چه امتیازی دارد؟

خیر، قانونِ لزوم ارائه نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث لغو شده‌است. شما می‌توانید به راحتی از نسخه آنلاین و دیجیتالی که لینکش با پیامک به تلفن همراهتان ارسال می‌شود استفاده کنید.

آیا دریافت نسخه فیزیکی و کاغذی بیمه شخص ثالث ضروری است؟

قیمت بیمه شخص ثالث که روی بیمه‌نامه ذکر می‌شود برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است. دلیل تفاوت قیمت‌ها در آفرهای ویژه‌ای است که بیمه‌بازار برای برخی از شرکت‌ها در نظر می‌گیرد. 

دلیل تخفیف‌ها و اختلاف قیمت بیمه شخص ثالث بین شرکت‌های مختلف در سایت بیمه‌بازار چیست؟

چون واحد صدور بیمه در شرکت‌ها به مدارک به روز شده نیاز دارد. 

چرا برای هر بار خرید و تمدید بیمه شخص ثالث باید مدارک را بارگذاری کنیم؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟ 

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟ 

بیمه شخص ثالث هزینه‌های مربوط به درمان، فوت و خسارت‌های وارد شده به اموال را پوشش می‌دهد. بیمه شخص ثالث برای تمام وسایل نقلیه اجباری است.

منظور از بیمه شخص ثالث چیست؟

اشخاص ثالث در بیمه ثالث کسانی هستند که در حادثه دچار زیان مالی و جانی شده‌اند. 

شخص ثالث در بیمه شخص ثالث کیست؟

بله. داشتن بیمه شخص ثالث برای کلیه رانندگان وسایل نقلیه ( مسافری،بارکش، موتورسیکلت و…) اجباری است.

آیا داشتن بیمه شخص ثالث برای همه افراد اجباری است؟

رانندگی بدون بیمه شخص ثالث ممنوع است. در صورتی که وسیله نقلیه‌ای دچار حادثه شود و دارای بیمه شخص ثالث نباشد، راننده مقصر تا زمان پرداخت خسارت جانی و مالی اشخاص زیان دیده در حادثه، زندانی خواهد شد. همچنین خرید و فروش وسیله نقلیه بدون بیمه شخص ثالث امکان‌پذیر نیست.

نداشتن بیمه شخص ثالث چه عواقبی دارد؟

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث می‌توانید اطلاعات خودروی خود را در سایت بیمه بازار وارد کنید تا لیستی ازتعرفه شرکت‌های بیمه برای شما نمایش داده شود. همچنین برای اطمینان از صحت بیمه شخص ثالث می‌توانید به سامانه سنهاب بیمه بازار مراجعه کنید. 

چگونه بیمه شخص ثالث را استعلام کنیم؟

 برخورداری از بیمه شخص ثالث برای تمام رانندگان اجباری است. این بیمه می‌تواند خسارات جانی و ملی بروز حادثه را به میزان قابل توجهی تحت پوشش قرار دهد. 

مزایای بیمه شخص ثالث چیست؟

این بیمه هزینه دیه و نقص عضو راننده را پرداخت می‌کند اما هزینه‌های پزشکی راننده مقصر را جبران نمی‌کند. راننده مقصر در صورتی که بخواهد خسارت پزشکی را پرداخت کند، باید از بیمه حوادث انفرادی استفاده نماید.

آیا بیمه شخص ثالث خسارت وارد شده به راننده را جبران می‌کند؟ 

مهم‌ترین شرط بیمه شخص ثالث داشتن گواهینامه است. در صورتی که راننده گواهینامه نداشته باشد، شرکت بیمه هیچ هزینه‌ای را تقبل نخواهد کرد.  

در صورت نداشتن گواهینامه آیا خسارات وارد شده را می‌توان از طریق بیمه شخص ثالث جبران نمود؟

نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث ماشین به این صورت است که سالی 5 درصد به بیمه‌نامه اضافه می‌شود و این درصد از حق پایه بیمه کسر می‌شود. 

 بیمه شخص ثالث ماشین چگونه محاسبه می‌شود؟

حق بیمه شخص ثالث هر ساله بر اساس نرخ دیه اعلام شده توسط قوه قضاییه تعیین می‌شود. به دلیل تورم با افزایش نرخ دیه، سطح پوشش بیمه‌گزار افزایش پیدا می‌کند. هر زمانی که شخص بخواهد سطح پوشش بیمه شخص ثالث خود را افزایش دهد و یا اقدام به عوض کردن نام مندرج بر روی بیمه‌نامه کند، باید درخواست الحاقیه نماید.  
 

الحاقیه بیمه شخص ثالث چیست و چه زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟