بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام قیمت بیمه ثالث پژو ۲۰۶

اگر شما هم جز صاحبان خودروی پرطرفدار پژو ۲۰۶ هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت‌ها در ادامه با بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی آن‌ توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات تکمیلی بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

بیمه شخص ثالث ۲۰۶ یکی از پرفروش‌ترین بیمه‌ها در کشور است. این‌ بیمه در بازار سهم بالایی داشته و همه ساله درصد بالایی از خرید بیمه شخص ثالث ربوط به این خودرو است. تمامی شرکت‌ها بيمه شخص ثالث ۲۰۶ را ارائه می‌دهند. اما تخفیف و قیمت تمامی شرکت‌ها با هم یکسان نبوده و می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد.

بنابراین بهتر است هنگام خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶ قیمت تمامی شرکت‌ها را استعلام و بررسی کنید. برای محاسبه قیمت و خرید آنلاین بیمه ثالث ۲۰۶ :

✔ تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه گر بیمه وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ را استعلام کنید.
✔ از میان پیشنهادات ارائه شده بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را انتخاب کنید، سپس اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.
✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ۲۰۶ خود را کامل کنید. 
✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

به طور کلی برای خودرو ۲۰۶ همانند هر خودرو دیگری دو بیمه وجود دارد،‌ بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ و بیمه بدنه ۲۰۶. بیمه شخص ثالث ۲۰۶ در خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث آسیب دیده در حادثه را پرداخت می‌نماید.

اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را دارید بهتر است قبل از خرید به استعلام قیمت آن بپردازید و قیمت بیمه ۲۰۶ را در شرکت‌های مختلف بیمه بررسی و مقایسه کنید. برای مقایسه و استعلام بیمه شخص ثالث پژ. ۲۰۶ روش ساده‌ای پیش شماست. کافیست اطلاعات خودرو را در محاسبه‌گر بیمه سایت بیمه بازار وارد کنید و نرخ بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را استعلام گرفته و با سایر شرکت‌ها مقایسه کنید.

هنگام محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ عوامل گوناگونی بر نرخ آن تاثیرگذارند. این عوامل عبارتند از: مدل و سال ساخت 206،‌ مدت زمان قرارداد بیمه،‌ میزان پوشش انتخاب شده و تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت.

خودرو ۲۰۶ مدل‌های گوناگونی دارد که هنگام محاسبه نرخ بیمه ۲۰۶ بایستی مشخص شود. به طور مثال قیمت بیمه شخص ثالث ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت بیمه ثالث ۲۰۶ تیپ ۵ و قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ صندوقدار متفاوت خواهد بود.

بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ با تخفیف

همانطور که بیان شد تخفیف عدم خسارت یکی از عوامل تاثیرگذار هنگام محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث است. در صورتی که بیمه‌نامه شخص ثالث ۲۰۶ دارای تخفیف عدم خسارت باشد با افزایش سال‌های تخفیف، درصد تخفیف عدم خسارت نیز افزایش می‌یابد و متناسب با آن نرخ بیمه شخص ثالث ۲۰۶ کاهش می‌یابد.

این بدان معناست که قیمت بیمه ثالث برای دو خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با تعداد سال‌های تخفیف متفاوت یکسان نبوده و متناسب با تعداد سال‌های تخفیف تغییر خواهد کرد.

در صورتی که قصد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ با تخفیف را دارید همین حالا بر روی کلیک کنید و نرخ این بیمه‌نامه را در بیمه‌بازار مشاهده کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید قیمت و شرایط شرکت‌های دیگر بیمه را مقایسه و بهترین بیمه ثالث پژو ۲۰۶ را خریداری نمایید.

ارزانترین بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

ارزانترین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را زمانی می‌توان خریداری کرد که قیمت و شرایط تمامی شرکت‌های بیمه را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کرد.

بیمه بازار این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در مدت زمان کوتاهی و تنها با چند کلیک قیمت این بیمه‌نامه در معتبرترین شرکت‌های بیمه استعلام گرفته و مقایسه کنید. و بدین ترتیب ارزان ترین بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ را خریداری نمایید.

خرید بیمه شخص ثالث ۲۰۶

برای خرید این بیمه‌نامه شما می‌توانید با همراه داشتن مدارک لازم به یکی از شعب بیمه مراجعه کنید. این روش زمانبر بوده ضمن اینکه در این روش امکان مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ میان همه شرکت‌های بیمه وجود ندارد. 

روش دیگر خرید اینترنتی بیمه ثالث ۲۰۶ است. که بر خلاف روش پیشین نیاز به صرف زمان بسیار نداشته و می‌توان قیمت بیمه ۲۰۶ را با چند کلیک در شرکت‌های بیمه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کرد.

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ می‌توان از سامانه‌های آنلاین بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان رتبه یک فروش آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی قیمت بیمه ثالث ۲۰۶ را محاسبه کرده و قیمت ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف بیمه را با یکدیگر مقایسه کرده و متناسب با نیاز بهترین بیمه شخص ثالث ۲۰۶ را خریداری نمایید. 


خرید اقساطی بیمه ثالث ۲۰۶

بیمه بازار در جهت رفاه شما عزیزان این امکان را فراهم کرده است تا بیمه ثالث ۲۰۶ قسطی را خریداری کنید. برای این کار تنها کافیست هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه به جای پرداخت یک‌جا حق بیمه،‌ مبلغ آن را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که بخشی از مبلغ حق‌بیمه را به‌صورت نقدی و باقی‌مانده را متناسب با شرکت بیمه انتخابی در یک یا دو قسط پرداخت کنید. 

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟