خرید آنلاین انواع بیمه

افزایش استفاده از بیمه‌ها توسط هنرمندان

0 319
به این پست امتیاز دهید.

به گزارش بیمه‌بازار و به نقل از سایت بیمه ایران، در مراسمی که بمناسبت هفته وحدت درساختمان مرکزی بیمه ایران برگزار شد ، آقایان کامبیز دیرباز، مهدی پاکدل، حمیدرضا آذرنگ و ارسلان قاسمی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون با دریافت بیمه‌نامه زندگی “مان” به بیمه ایران پیوستند.

بیمه موضوعی است که امروزه، بیش از پیش توسط ستارگان دنیای هنر و ورزش و همچنین شرکت‌های حامی آن‌ها مورد توجه قرار گرفته است. رابطه دو جانبه میان بیمه‌ها و بازیگران برجسته هالیوود همواره از موضوع‌های داغ منابع خبری، خصوصا در کشورهای غربی بوده است. در این ارتباط افراد شناخته شده هر جامعه با بیمه کردن خود یا حتی عضوی از بدنشان نه تنها ریسک ارائه هنر خود را کنترل می‌کنند، بلکه موجب شهرت بیشتر شرکت بیمه‌گر می‌شوند. برای مثال، به نقل از سایت بیزینس اینسایدر، ماریا کری خواننده، بازیگر و ترانه سرای معروف آمریکایی، با هزینه‌ای بالغ بر ۱ میلیارد دلار پاهای خود را بیمه کرده است.

اخیرا در کشورمان نیز فعالیت‌های این چنینی دیده می‌شود که در یکی از چشمگیرترین موارد، همزمان با هشتاد و یکمین سالروز تأسیس بیمه ایران، حنجره سالار عقیلی از سوی این شرکت، تحت پوشش بیمه‌ای به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان قرار گرفت. در این مراسم که در روز شنبه ۱۵آبان ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بیمه ایران و با حضور مسئولان این شرکت برگزار شد، بیمه‌نامه حنجره این خواننده که جزو مفاخر موسیقی ایران است، به وی اهدا شد.

بیمه حنجره سالار عقیلی

اما این بار بیمه ایران در طرحی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی خود، حمایت از نخبگان جامعه را در دستور کار قرار داده است. بیمه ایران به این منظور در گام نخست با بیمه عمر به استقبال چند تن از هنرمندان معروف سینما رفته است و بیمه نامه زندگی “مان” را به آقایان کامبیز دیرباز، مهدی پاکدل، حمیدرضا آذرنگ و ارسلان قاسمی اهدا کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.