سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
carbody

خرید بیمه بدنه mvm x33

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

بیمه بدنه ام وی ام X33

ام وی ام X33 (MVM X33) نخستین کراس‌اور چینی بازار ایران است. این خودرو از گزینه‌های پرطرفدار درمیان خریداران ایرانی است. از جمله نکاتی که باعث فروش خوب ام وی ام X33 شده، وجود آپشن‌ها و امکانات متنوع است. طراحی بدنه خودرو هم از درون و بیرون نمره قبولی می‌گیرد. این خودرو با دید وسیع آینه‌ها، مصرف سوخت اندک و حجم موتور ۲لیتری می‌تواند گزینه خوبی برای رانندگی در سطح شهر و جاده باشد. امکانات و طراحی‌اش در کنار تجربه رانندگی مطلوبی که برای راننده به‌همراه می‌آورد، از آن گزینه‌ای محبوب می‌سازد. یکی از اقدامات مهمی که لازم است بعد از خرید خودرو انجام دهید تهیه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث است. خرید بیمه شخص ثالث اجباری است و بیمه‌نامه بدنه نیز به شما کمک می‌کند در هنگام وقوع دغدغه‌ای بابت پرداخت خسارت خودروی خود نداشته باشید. 

انواع مدل‌های ام وی ام X33

ام وی ام X33 دارای مدل‌های مختلفی از جمله ام وی ام دنده‌ای، ام وی ام X33S و ام وی ام X33 توربوشارژ است. مدل دنده‌ای با گیربکس ۵سرعته و مصرف سوخت ترکیبی ۹.۵ لیتری کار می‌کند. مدل X33S دارای گیربکس اتوماتیک CVT است و با شتاب صفر تا صد، ۱۴ ثانیه و امکانات رفاهی مختلف از جمله سنسور پارک، مه‌شکن و سانروف برای خریداران رضایت‌بخش به‌نظر می‌رسد. ام وی ام X33 توربوشارژ هم با سیستم ترمز مطلوب و گیربکس اتوماتیک و امکاناتی مانند سنسور فشار باد تایرها و کروز کنترل نسخه‌ای جذاب از خودروهای این برندمدل است. صاحب و راننده هریک از این خودروها که باشید، بهتر است برای حفظ امنیت و عاقبت‌اندیشی برای وقوع حوادث احتمالی به خرید بیمه بدنه ام وی ام X33 فکر کنید.

بیمه بدنه ام وی ام X33

با بیمه بدنه برای هر خودرو می‌توانید از نیاز به پرداخت هزینه‌های زیاد در صورت بروز خسارت‌های گوناگون در امان بمانید. بیمه بدنه مانند شخص ثالث اجباری نیست اما بهره‌مندی از خدماتش ایده‌ای مناسب برای مدیریت هزینه‌ها در زمان وقوع حوادث مختلف خواهد بود. برای تهیه بیمه‌نامه بدنه باید گواهینامه معتبر داشته باشید و از یکی از شرکت‌های بیمه‌گر، این خدمات را خریداری کنید. شرکت‌های گوناگون با شرایط مختلف و نرخ‌های متنوع، اقدام به بیمه‌کردن بدنه خودرویتان می‌کنند.

قیمت بیمه بدنه ام وی ام X33

هزینه بیمه بدنه ام وی ام X33 متنوع است. علت این تنوع قیمت‌ها  نیز ریشه در طرح‌های تخفیفاتی و پوشش‌های مختلفی دارد که هر شرکت ارائه‌دهنده خدمات بیمه برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد. علاوه‌بر این‌ها، موارد دیگری هم هستند که روی نرخ و قیمت خدمات بیمه بدنه اثر می‌گذارند. از جمله این موارد باید به ارزش خودرو، سال تولید و مدل آن هم اشاره کنیم. تعیین صحیح ارزش خودرو اهمیت زیادی در فرایند قیمت‌گذاری بیمه دارد. چنانچه ارزش خودرو را کمتر از میزان واقعی‌اش اعلام کنید، هزینه و خدمات کمتری از سوی شرکت بیمه‌گر به شما ارائه خواهد شد. بنابراین، بهتر استدر این زمینه از کارشناس خودرو برای تعیین ارزش واقعی خودرو خود کمک بگیرید.

خدمات تحت پوشش بیمه بدنه

بیمه بدنه ام وی ام X33 در دو شکل پوشش‌های خود را عرضه می‌کند؛ پوشش‌های اصلی و فرعی. پوشش‌های اصلی همان مواردی هستند که از سوی تمام شرکت‌های بیمه ارائه می‌شوند و پوشش‌های فرعی هم گزینه‌های الحاقی و اضافی‌اند.

پوشش‌های اصلی شامل موارد زیر می‌شود:

 • تصادف خودرو با خودرو یا اشیای دیگر در حال حرکت یا سکون؛

 • پرتاب‌شدن خودرو از ارتفاع؛

 • آتش‌سوزی و صاعقه؛

 • دزدیده‌شدن خودرو؛

 • خسارت باتری و لاستیک؛

 • خسارت در زمان نجات خودرو از موقعیتی خطرناک.

پوشش‌های فرعی یا الحاقی شامل موارد زیر می‌شود:

 • تغییرات قیمت بازار و افت ارزش وسیله؛

 • خسارت‌های وارد بر خودرو در خارج کشور؛

 • وقوع بلایا و حوادث طبیعی و خسارت‌زا؛

 • پاشیده‌شدن مواد شیمیایی و اسیدی؛

 • خط‌وخش‌افتادن بدنه خودرو؛

 • سرقت لوازم و قطعات یدکی؛

 • شکستن شیشه‌ها؛

 • حذف فرانشیز؛

 • حذف استهلاک.

برای دریافت خدمات مربوط به هریک از پوشش‌های الحاقی و اضافی باید هزینه‌ای جداگانه بپردازید.

خدمات خارج از پوشش بیمه بدنه ام وی ام X33

هزینه خسارت ناشی از برخی حوادث هم از سوی شرکت‌های بیمه تقبل نمی‌شود. از جمله این موارد باید به گزینه‌های زیر اشاره کنیم:

 • رانندگی در زمان مصرف مواد مخدر یا الکل؛

 • خسارت ناشی از تعقیب‌ و گریز با پلیس؛

 • بکسل‌کردن خودروهای دیگر؛

 • رانندگی بدون گواهینامه؛

 • اعتصاب، جنگ، شورش؛

 • انفجارهای هسته‌ای؛

 • خسارت‌های عمدی؛

 • حمل بار زیاد.

خرید نقدی و اقساطی بیمه بدنه

به دو شکل نقدی و قسطی می‌توانید بیمه بدنه ام وی ام X33 را خریداری کنید. در خرید نقدی تمام هزینه را یک‌جا پرداخت می‌کنید و امکان بهره‌مندی از تخفیف حدود ۱۰درصدی برایتان وجود دارد. اگر خرید اقساطی را انتخاب کنید هم باید مبلغی در حد نصف هزینه را در ابتدا بپردازید و باقی را بنا به قوانین و شرایط هر شرکت بیمه‌گر در چند قسط پرداخت کنید. شرایط خرید از نظر کیفیت خدمات، نوع و شکل دریافتشان یکسان است و فقط در شیوه پرداخت مبلغ بیمه بدنه تفاوت وجود دارد.

خرید اینترنتی بیمه بدنه ام وی ام X33 از بیمه بازار

برای تهیه بیمه بدنه می‌توانید به سامانه بیمه بازار مراجعه کنید. این سایت به شما امکان واردکردن اطلاعات خودرو و مشاهده فهرست کاملی از شرکت‌های بیمه‌گر را می‌دهد. در این صورت، رصد گزینه‌های مختلف و مقایسه‌شان با یکدیگر به‌سادگی صورت می‌گیرد. بنا به شرایط خود و ترجیحاتی که دارید، از میان شرکت‌ها دست به انتخاب بزنید. روند کار هم به‌صورت زیر است:

 • مشخصات خودروی ام وی ام X33 را وارد بخش محاسبه‌گر سایت بیمه بازار کنید.

 • فهرست شرکت‌های بیمه‌گر ارائه خدمات بیمه بدنه برای خودرو را مرور کنید.

 • گزینه مناسب را انتخاب کنید و به‌طور آنلاین، اقدام به ثبت‌نام و پرداخت هزینه کنید.

 • امکان خرید نقدی و اقساطی برایتان وجود دارد.

نسخه الکترونیک بیمه‌نامه بدنه در ظرف چند دقیقه برایتان صادر می‌شود  اما اگر مدارکتان را ناقص بارگذاری کنید، این روند کمی طولانی‌تر می‌شود. امکان دریافت نسخه کاغذی بیمه‌نامه درب منزل یا هر مکان دلخواه دیگری هم وجود دارد. هرچند که از نظر قانونی به نسخه کاغذی نیازی نیست و بیمه‌نامه الکترونیکی هم کفایت می‌کند اما بااین‌حال، چنانچه مایل باشید، با درخواست دریافت بیمه‌نامه در نشانی دلخواهتان، آن را به‌طور رایگان در اختیار خواهید داشت.

برای انتخاب بهترین و ارزان‌ترین بیمه بدنه ام وی ام X33 می‌توانید با تیم پشتیبانی بیمه بازار تماس بگیرید و از کارشناسان مربوطه مشاوره دریافت کنید. کافی‌ست با شماره 02191007240 تماس بگیرید و پرسش‌ها یا مشکلات احتمالی‌تان در فرایند خرید بیمه را با کارشناسان خبره بیمه بازار درمیان بگذارید. 

صفحات مرتبط:

بیمه شخص ثالث ام وی ام x33

بیمه بدنه آسیا

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

خرید بیمه شخص ثالث اجباری است ولی تهیه بیمه بدنه برای دارندگان خودرو اختیاری است و به تصمیم صاحب ماشین بستگی دارد. 

آیا خرید بیمه بدنه اجباری است؟

خیر. برای خرید بیمه بدنه داشتن گواهینامه معتبر الزامی است.

 آیا بیمه بدنه به راننده بدون گواهینامه تعلق می‌گیرد؟

بیمه بدنه دو نوع پوشش اصلی و اضافی دارد. پوشش اصلی، پوشش کلی بیمه بدنه و حذف نشدنی است. پوشش اضافی، پوششی است که بر اساس انتخاب صاحب ماشین تهیه می‌شود. 

بیمه بدنه ماشین چه پوشش‌هایی دارد؟

بله، اگر قصد تغییر شرکت بیمه را داشته باشید، پس از اتمام اعتبار بیمه‌نامه قبلی، می‌توانید بیمه‌نامه جدید را از شرکت دیگر و با همان مقدار تخفیف خریداری کنید.

آیا با تغییر شرکت بیمه تخفیفات بیمه‌نامه نیز منتقل می‌شود؟

بله. برای خرید بیمه بدنه بازدید کارشناس جهت بررسی خودرو الزامی است. بعد از ثبت سفارش بیمه بدنه در سایت بیمه بازار، با هماهنگی بیمه‌گذار کارشناس مربوطه در محل تعیین شده حضور پیدا خواهد کرد.

آیا بازدید از خودرو برای خرید بیمه بدنه اجباری است؟

بله، صاحب بیمه‌نامه می‌تواند با تهیه یک الحاقیه، تخفیف‌های خودروی قبلی را به بیمه‌ بدنه خودروی جدید منتقل کند.

آیا تخفیف عدم خسارت بیمه‌ بدنه قابل انتقال است؟

برای خودروهایی که از تولید و مونتاژ قطعات آن بیش از ۱۰ سال گذشته باشد، درازای هرسال اضافی ۵% درصد به نرخ حق بیمه بدنه اضافه می‌شود. برای خودروهای بالای ۲۰ سال صدور بیمه‌نامه نیازمند مجوز است.

چه خودروهایی تحت پوشش بیمه بدنه قرارنمی‌گیرند؟

خیر، کارت طلایی، به نوعی، ضمانت‌نامه کمپانی برای رفع مشکلات خودروی صفر کیلومتر است و نمی‌توان آن را به عنوان سابقه به بیمه بدنه اضافه کرد.

آیا کارت طلایی جزو سوابق بیمه بدنه محسوب می‌شود؟

اگر لوازم خودرو (به‌صورت جزئی) مانند، رادیوپخش، رینگ، لاستیک، و سیستم صوتی… بدون تغییر مکان توقف خودرو سرقت شود، با ارائه گزارش مقامات انتظامی و آگاهی، خسارت پرداخت می‌گردد، به این سرقت درجا گفته می‌شود.و اگر خودرو به‌صورت کامل از محل توقف خود جابه‌جا گردید و به محل نامعلومی انتقال داده شود، سرقت کلی اتفاق افتاده است. لازم به ذکر است سرقت جزئی(درجا) جزو پوشش‌های اضافی بیمه بدنه است که با پرداخت مبلغی اضافی تحت پوشش قرار می‌‌گیرد.

پرداخت خسارت در سرقت جزئی (درجا) و کلی اتومبیل به چه نحوی است؟

اگر تا ۶۰ روز بعد از اعلام سرقت، خودرو پیدا نشد؛ صاحب ماشین می‌تواند خسارت را با کسر ۱۰ درصد فرانشیز دریافت کند. 

چه زمانی خسارت مربوط به سرقت کلی پرداخت می‌شود؟

خسارت‌های ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب، تهاجم، خسارت‌های عمدی، خسارتی که به خاطر رانندگی فرد بدون گواهینامه وارد شود، خسارت ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر و خسارت‌هایی که خارج از پوشش‌های بیمه بدنه باشند؛ هزینه‌هایش جبران نخواهد شد. 

چه زمانی خسارت در بیمه بدنه پرداخت نمی‌شود؟

برخی شرکت‌های بیمه، تخفیفی را با توجه به موارد زیر برای بیمه بدنه قائل می‌شوند: تخفیف صفرکیلومتر برای خودروهای صفرکیلومتر 1. تخفیف منطقه آزاد برای خودروهایی که پلاک منطقه آزاد دارند 2. دارندگان حساب بلندمدت 3. هیات علمی 4. بیمه عمر یکسان 5. بیمه شخص ثالث از همان شرکت.

چطور از تخفیف‌ بیمه بدنه‌ استفاده کنیم؟

در صورتی که بیمه بدنه منقضی نشده و در طی این مدت از بیمه‌نامه استفاده نشده باشد. به علاوه، خرید بیمه بدنه باید از همان شرکت قبلی انجام شود. در این صورت بازدید الزامی نیست. 

در چه شرایطی خرید بیمه بدنه نیازی به بازدید ندارد؟

چون بیمه بدنه برخلاف بیمه شخص ثالث شرایط «تعیین قیمت رقابتی» دارد. بنابراین هر شرکت بیمه براساس قیمت پایه ماشین، پوشش‌اصلی و اضافی ، ارزیابی میزان خسارت سال‌های قبل و تخفیف‌های ثابت و دوره‌ای، قیمت‌های متفاوتی برای بیمه بدنه اعلام می‌کنند. 

چرا قیمت بیمه بدنه متفاوت است؟

اگر بیمه بدنه بر اساس قیمت کمتر و غیر واقعی تهیه شود؛ در زمان خسارت، بیمه بدنه هزینه‌ها را بر اساس حق بیمه پرداختی جبران می‌کند. به این موقعیت «اعمال ماده ۱۰ قانون» می‌گویند. یعنی اگر ارزش واقعی یک ماشین ۵۰۰ میلیون تومان باشد اما بیمه بدنه آن را ۲۰۰ میلیون تومان خریده باشند؛ در زمان وقوع خسارت مبنای جبران هزینه‌ها همان ۲۰۰ میلیون تومان پرداختی خواهد بود. 

چرا باید بیمه بدنه را بر اساس قیمت واقعی خودرو تهیه کرد؟

با خرید اقساطیِ بیمه بدنه دیگر نمی‌توان از تخفیف ۱۰ درصدی بیمه نقدی استفاده کرد. 

خرید اقساطی بیمه بدنه چه فرقی با خرید نقدی آن دارد؟

سایت‌های ارزیابی قیمت خودرو یکی از بهترین روش‌های برای فهمیدن قیمت واقعی و به روز ماشین‌هاست. یکی از خدمات این سایت‌ها، فرستادن کارشناس برای ارزیابی قیمت حقیقی خودرو است. 

از چه راهی می‌توان ارزش واقعی خودرو را برآورد کرد؟