بیمه شخص ثالث سرمد

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام بیمه شخص ثالث سرمد

خرید بیمه ثالث سرمد با امکان مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه برای انتخاب بهترین بیمه‌ی شخص ثالث، همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان خودرو بوده است. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام بیمه شخص ثالث سرمد در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت و در ادامه با بارگذاری مدارک  مورد نیاز و بررسی آن توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث سرمد

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه سرمد
بیمه سرمد
رتبه رضایتمندی
2
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

توضیحات تکمیلی بیمه شخص ثالث سرمد

بیمه سرمد با اینکه از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای شروع کرد اما در زمانی اندک یکی از پرفروش‌ترین شرکت‌های بیمه برای خرید بیمه شخص ثالث شناخته شده است.

 • بیمه ثالث سرمد حداکثر تعهدات مالی را پوشش می‌دهد و در میان شرکت‌های بیمه از توانگری مالی بالایی برخوردار است.

 • این شرکت بیمه دارای خدمات ارزیابی خسارت سیار است و این امکان را در اختیار بیمه گذار قرار می‌دهد که پس از وقوع حادثه با یکی از مراکز پرداخت خسارت آن تماس گرفته و درخواست اعزام کارشناس به محل وقوع حادثه نماید.
 • شرکت بیمه سرمد دارای بیش از 39 شعبه پرداخت خسارت در سراسر کشور است و در صورتی‌که دسترسی به این شعب برای بیمه گذاران ممکن نباشد، امکان خرید اینترنتی را نیز به دیگر خدمات خود اضافه کرده است.

محاسبه بیمه شخص ثالث سرمد

در بیمه سرمد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث مانند همه شرکت‌های بیمه هر سال از سوی بیمه مرکزی تعیین می‌شود اما نرخ مشخص شده، حق بیمه نهایی وسیله نقلیه نیست و عوامل دیگری مانند میزان پوشش مالی در میزان نرخ پایه بیمه شخص ثالث تاثیرگذار است.

به‌طور مثال حداقل پوشش مالی تعیین شده از طرف بیمه مرکزی برای سال 1400 معادل 16 میلیون تومان بوده است اما بیمه شخص ثالث سرمد تا حداکثر تعهدات مالی یعنی 320 میلیون تومان را تحت پوشش قرار می‌دهد که همین موضوع قیمت نهایی بیمه شخص ثالث سرمد را افزایش می‌دهد.

عوامل موثر روی محاسبه هزینه بیمه شخص ثالث سرمد:

 • حق بیمه پایه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی
 • تخفیف عدم خسارت
 • جریمه دیرکرد بیمه‌نامه
 • مدل وسیله نقلیه
 • تعداد سیلندر و کاربری خودرو
 • تخفیفات درنظر گرفته شده از سوی شرکت بیمه
 • مدت اعتبار بیمه‌نامه

همه ما این روزها با کمبود وقت برای انجام کارهای روزمره مواجه‌ایم، بنابراین امکان خرید اینترنتی یکی از خدماتی است که امروزه از سوی بسیاری از شرکت‌ها در زمینه انواع خدمات ارائه شده و می‌تواند در صرفه جویی در زمان و جلوگیری از انجام فعالیت‌های بیهوده بسیار موثر باشد.

بیمه بازار نیز پلتفرمی برای ارائه خدمات بیمه‌ای است. متقاضیان و بیمه گذاران می‌توانند خرید و تمدید بیمه ثالث سرمد و دیگر شرکت‌های بیمه را از طریق این پلتفرم انجام دهند و از صدور بیمه نامه خود در همان روز اطمینان حاصل نمایند.

تخفیف‌ بیمه شخص ثالث سرمد

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث سرمد از یک قانون ثابت پیروی می‌کند که از سوی بیمه مرکزی اعلام شده است. این تخفیف روی خودروهایی اعمال می‌شود که در طول مدت اعتبار بیمه نامه دچار هیچ‌گونه خسارتی نمی‌شوند و در صورت وقوع حادثه برای خودرو، تخفیف عدم خسارت آن صفر نمی‌شود بلکه به ازای هربار تصادف چند درصد از کل تخفیفات کم می‌شود.

جدول نحوه محاسبه تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

روند کاهش تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث سرمد:

جدول نحوه کاهش تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث

پوشش‌های بیمه شخص ثالث سرمد:

انواع پوشش‌های ارائه شده از طرف بیمه شخص ثالث سرمد شامل خسارت‌های زیر می‌شود:

۱. خسارت‌ جانی شخص ثالث آسیب دیده که معادل 640 میلیون تومان در ماه حرام و 480 میلیون تومان در ماه غیرحرام است.

۲. خسارت مالی شخص ثالث آسیب دیده که مابین 16 میلیون تا 320 میلیون تومان متغیر است که بیمه شخص ثالث سرمد تا حداکثر تعهدات مالی را ارائه می‌دهد.

۳. خسارت جانی وارد شده به راننده و سرنشینان خودروی مقصر حادثه که سقف آن در سال 1400 معادل 480 میلیون تومان است.

دریافت خسارت بیمه شخص ثالث سرمد

دریافت خسارت مالی بیمه شخص ثالث سرمد دارای دو حالت است:

 1. اگر صحنه تصادف نیازمند کشیدن کروکی نباشد که در این‌صورت طرفین حادثه باید ظرف ۵ روز کاری همراه با مدارک خود به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه سرمد مراجعه کنند.

 2. اگر صحنه تصادف نیازمند کشیدن کروکی باشد که می‌تواند سه دلیل داشته باشد: طرفین حادثه به توافق نرسند، مدارک یکی از طرفین حادثه کامل نباشد یا خسارت از نوع جانی باشد. در این شرایط خسارت دیده همراه با مدارک خود باید به شرکت بیمه مراجعه کرده و تشکیل پرونده دهد.

مدارک لازم برای دریافت خسارت مالی بیمه شخص ثالث سرمد:

مدارک لازم برای دریافت خسارت جانی بیمه شخص ثالث سرمد:

در صورت وقوع حادثه منجر به فوت، مدارک زیر نیز لازم است:

 • جواز دفن و خلاصه رونوشت وفات
 • گواهی انحصار وراثت
 • تصویر تمام صفحات شناسنامه باطل‌شده متوفی
 • تصویر شناسنامه اولیاءدم
 • قیم‌نامه

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سرمد

در هر زمان و مکانی خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث سرمد را می‌توانید از طریق سایت بیمه بازار انجام دهید. برای انجام این‌کار کافی است مراحل زیر را طی کنید:

۱. وارد سایت بیمه بازار و صفحه بیمه شخص ثالث شوید

۲. نوع وسیله نقلیه، مدل و سال ساخت آن را انتخاب کنید

۳. شرکت بیمه‌گر قبلی و تاریخ شروع و انقضای بیمه‌نامه خود را مشخص کنید

۴. درصد تخفیفات را مشخص کرده و با وارد کردن تعداد خسارات دریافت‌شده، سفارش خود را ثبت کنید

۵. باقی مراحل مربوط به بارگذاری عکس‌ها، نحوه ارسال و در نهایت پرداخت هزینه بیمه می‌باشد که با آماده داشتن مدارک خود در کمترین زمان ممکن انجام پذیر است

خرید از سایت و اپلیکیشن بیمه بازار به‌صورتی طراحی شده است که شما هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید. با این‌حال، مشاوران ما در هر لحظه پاسخگوی سوالات شما هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال، می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و موارد را با ما درمیان بگذارید.

بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان مشخص شده بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان، در محل تعیین شده تحویل بگیرید.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.