بیمه‌بازار

بیمه شخص ثالث پارسیان

بیمه شخص ثالث پارسیان یکی از بیمه‌های مربوط به اتومبیل است. خسارات وارد شده به اشخاص ثالث حادثه با خرید بیمه شخص ثالث پارسیان جبران می‌شود.

برای محاسبه بیمه شخص ثالث می‌توانید وارد سایت بیمه بازار شوید و قیمت بیمه شخص ثالث معلم را محاسبه کنید. برای محاسبه قیمت و خرید آنلاین بیمه شخص ثالث پارسیان:


✔ اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه بازار وارد کنید.
پس از انتخاب بیمه ثالث پارسیان از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات لازم را وارد کنید.
پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پارسیان خود را کامل کنید. 
بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

خرید بیمه شخص ثالث پارسیان

بیمه پارسیان همانند سایر شرکت‌های بیمه از طریق بیمه شخص ثالث پارسیان و بیمه بدنه پارسیان خسارت‌های وارد شده به خودرو را تحت پوشش قرار می‌دهد. 

با خرید بيمه‌نامه شخص ثالث پارسیان، خسارات وارد شده به اشخاص ثالث حادثه توسط شرکت بیمه جبران می‌شود. در بیمه شخص ثالث خودرو پارسیان، منظور از شخص ثالث، کلیه اشخاص به استثنای راننده مسبب حادثه است.

بيمه پارسيان با ارائه بيمه‌نامه حوادث راننده خسارت‌های جانی وارد شده به راننده مقصر حادثه را نیز جبران می‌نماید. تعهدات بیمه حوادث سرنشین ، همراه با بیمه ثالث پارسیان عرضه می‌گردد و نیاز به خرید بیمه‌نامه جداگانه‌ای نمی‌باشد.

برای خرید این بیمه‌نامه می‌توانید به صورت حضوری به نمایندگی‌های بیمه پارسیان مراجعه کنید این روش بسیار زمانبر است ضمن اینکه در این روش امکان مقایسه قیمت بیمه ثالث پارسیان با دیگر شرکت‌های بیمه مانند قیمت بیمه ثالث معلم‌، بیمه شخص ثالث آسیا‌، بیمه شخص ثالث ایران، بیمه ثالث ملت و . . . وجود ندارد.

روش دیگر خرید آنلاین بیمه ثالث پارسیان است. برای خرید اینترنتی بیمه ثالث می‌توانید وارد سایت بیمه بازار شوید و با چند کلیک قیمت این بیمه‌نامه را استعلام گرفته و با نرخ سایر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید.

پوشش‌ها و تعهدات بیمه شخص ثالث پارسیان

 • این بیمه‌نامه خسارت‌های مالی وارد شده در حادثه را تا سقف پوششی که هنگام خرید بیمه ثالث انتخاب کرده اید،‌ پرداخت خواهد کرد. این تعهدات مالی بیمه شخص ثالث پارسیان در سال ۱۴۰۰ از حداقل ۱۶ میلیون تا ۳۲۰ میلیون تومان است.
 • خسارت‌های جانی بیمه شخص ثالث پارسیان برای هر فرد در ماه‌های حرام تا سقف ۶۴۰ میلیون (برابر با دیه کامل یک مسلمان در ماه حرام) و در ماه عادی تا سقف ۴۸۰ میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

قیمت بیمه شخص ثالث پارسیان

اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث پارسیان را دارید بهتر است قبل از خرید به استعلام قیمت آن بپردازید و قیمت این بیمه‌نامه را در سایر شرکت‌های بیمه بررسی و مقایسه کنید. عوامل گوناگونی بر قیمت بیمه شخص ثالث تاثیرگزار هستند.

نرخ بیمه شخص ثالث پارسیان نیز از این عوامل تاثیرپذیر بوده و متناسب با مدل وسیله نقلیه، سال ساخت،نوع کاربری خودرو،‌ تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و میزان پوشش انتخاب شده متفاوت خواهد بود. برای استعلام و مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث نیازی به جدول نرخ بیمه شخص ثالث بیمه پارسیان نخواهید داشت.

کافیست بر روی خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پارسیان کلیک کنید و قیمت بیمه شخص ثالث پارسیان را استعلام گرفته و با سایر شرکت‌ها مقایسه کنید. همچنین می‌توانید در صورت تمایل بیمه شخص ثالث قسطی را خریداری کنید.

تخفیف بیمه شخص ثالث پارسیان

تخفیف بیمه ثالث یکی از مهمترین عوامل هنگام محاسبه نرخ بیمه شخص ثالث پارسیان است و به دو دسته تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث و تخفیف شرکت بیمه تقسیم می‌شود.

منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث پارسیان تعداد سال‌های بدون خسارت بیمه‌نامه است. در واقع تعداد سال‌‌‌هایی است که از بیمه ثالث پارسیان استفاده نشده است. هر چه تعداد سال‌های عدم خسارت بیشتر شود تخفیف عدم خسارت نیز بالاتر خواهد بود. 
نرخ این تخفیف هرساله ۵ درصد افزایش می‌یابد .برای مثال سال اول دارای ۵ درصد تخفیف، سال دوم  دارای ۱۰ درصد تخفیف و….سال چهاردهم دارای تخفیف ۷۰ درصد تخفیف می‌باشد. علاوه بر این تخفیف، بیمه پارسیان در چارچوب قوانین بیمه مرکزی تا ۲.۵ درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

استعلام اصالت بیمه شخص ثالث پارسیان

برای استعلام بیمه شخص ثالث پارسیان راه‌های گوناگونی وجود دارد. شما می‌توانید صحت اصالت بیمه ثالث پارسیان خود را با استعلام بیمه‌ نامه در سامانه سنهاب بررسی کنید.

دریافت خسارت بیمه شخص ثالث پارسیان

دریافت خسارت مالی بیمه ثالث پارسیان (با کروکی سازشی):

برای دریافت خسارت اتومبیل بیمه پارسیان، می‌بایست حداکثر تا 5 روز از تاریخ وقوع حادثه به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه پارسیان مراجعه کنید.
در صورتی که تصادف منجر به خسارت مالی بوده و خسارت جانی در پیش نداشته باشد. همچنین طرفین حادثه به نظر افسر تصادف معترض نبوده و مقصر حادثه را قبول داشته باشند. زیان دیده حادثه می‌تواند با مراجعه و  ارائه مدارک زیر به شعب پرداخت خسارت بیمه پارسیان نسبت به دریافت خسارت اقدام نماید:

 • ارائه اصل كروكي كه مهمور به مهر افسر تصادفات و مهر منطقه یا پاسگاه پلیس راهنمايي رانندگي باشد
 • اصل بیمه‌نامه شخص ثالث،‌ گواهینامه رانندگی،‌ کارت ملی‌، کارت شناسايي و شناسنامه مالکيت خودروی زیاندیده
 • تصویر بیمه‌نامه شخص ثالث، گواهینامه رانندگی،‌ کارت ملی‌، کارت شناسايي و شناسنامه مالکيت خودروی زیاندیده

دریافت خسارت مالی بیمه ثالث پارسیان (بدون کروکی سازشی):

در صورتی راننده مقصر حادثه فاقد گواهینامه باشد یا در زمان وقوع حادثه گواهینامه نداشته باشد،‌ طرفین حادثه در خصوص پذیرش مقصر حادثه به توافق نرسیده باشند،‌ حادثه دارای مجروح یا فوتی باشد یا تعهدات بيمه‌نامه برای جبران خسارت ایجاد شده کافی نباشد.

زیان دیده حادثه می‌تواند با مراجعه و ارائه مدارک زیر به شعب پرداخت خسارت بیمه پارسیان نسبت به دریافت خسارت اقدام نماید:

 • اصل و تصویر بیمه‌نامه زیاندیده حادثه
 • اصل و تصوير گواهينامه و کارت ملی راننده زيان‌ديده حادثه
 • تصوير بيمه‌نامه مقصر حادثه
 • تصوير گواهينامه و كارت اتومبيل مقصر حادثه
 • اصل و تصوير کارت شناسایی و شناسنامه مالکيت خودرو زيان‌ديده حادثه
 • ارائه اصل یا مصدق تصویر کروکی كه به مهر افسر تصادفات و مهر منطقه یا پاسگاه پلیس راهنمايي رانندگی مهمور شده باشد.
 • تصویر گزارش مقامات انتظامی و قضایی 
 • ارائه دادن نظريه کارشناسان تصادفات و رسمي دادگستري.(کپی برابر با اصل مدارک توسط مرجع قانونی)
 • ارائه دادن نظريه يا رای نهایی مرجع قانونی يا قضایی.( کپی برابر با اصل مدارک توسط مرجع قانونی)

دریافت خسارت جانی بیمه ثالث پارسیان: 

برای دریافت خسارت جانی بیمه شخص ثالث پارسیان می‌بایست فرم ” اعلام خسارت جانی”  را به همراه  فرم “درخواست مدارک از مراجع ذیصلاح قضائی”  و فرم “درخواست مدارک از مراکز درمانی” را دریافت و تکمیل نمایید.

بعد از تحویل مدارک پزشکی مراکز درمانی و پزشکی قانونی به واحد پذیرش شرکت بیمه، خسارت‌ جانی توسط بیمه پارسیان بررسی و مبلغ آن اعلام می‌شود.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پارسیان

برای خرید آنلاین بیمه شخص ثالث پارسیان می‌توان از سامانه‌های آنلاین ارائه دهنده خدمات بیمه استفاده کرد. بیمه بازار به عنوان رتبه یک فروش آنلاین بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک و به آسانی این بیمه را خریداری کنید. 

سفارش در بیمه بازار به آسانی صورت می‌گیرد تنها کافیست مشخصات خودروی خود را در فرم ثبت اطلاعات وارد کنید و نسبت به استعلام بیمه شخص ثالث پارسیان اقدام کنید. 

همچنین در این سامانه این امکان برای شما فراهم شده است تا قیمت و شرایط بیمه شخص ثالث را در دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه مانند بیمه شخص ثالث ایران،‌ بیمه شخص ثالث آسیا،‌ بیمه شخص ثالث ملت و سایر شرکت‌های بیمه با یکدیگر مقایسه کنید، از طرح‌های تخفیف بیمه شخص ثالث پارسیان و سایر شرکت‌های بیمه مطلع شوید و متناسب با نیاز خود مناسب‌ترین بیمه را خریداری کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی