بیمه‌بازار

استعلام بیمه شخص ثالث البرز

بیمه البرز یکی از شرکت‌های فعال در زمینه بیمه ثالث است و درصد بالایی از فروش بیمه شخص ثالث، مربوط به بیمه شخص ثالث البرز است. بیمه شخص ثالث البرز یکی از بیمه‌های مربوط به اتومبیل این شرکت است.

خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث حادثه و خسارت جانی وارد شده به راننده مقصر با خرید بیمه شخص ثالث البرز جبران خواهد شد. برای محاسبه قیمت و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث البرز:

✔ اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه‌گر بیمه  وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث البرز را استعلام بگیرید.
✔ پس از انتخاب بیمه شخص ثالث البرز از میان پیشنهادات ارائه شده در صفحه مقایسه بیمه‌ها، اطلاعات لازم را وارد کنید.
✔ پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید آنلاین بیمه ثالث البرز خود را کامل کنید. 
✔ بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان و مکان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
✔ در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی بیمه بازار به شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید.

خطرات تحت پوشش در بیمه شخص ثالث البرز

خطرات تحت پوشش بیمه شخص ثالث البرز  به دو دسته خسارت جانی و خسارت مالی تقسیم می‌شود:

خسارت‌های جانی تحت پوشش بیمه شخص ثالث البرز:

این بیمه‌نامه خسارت‌ ناشی از صدمه، شکستگی، نقص عضو، از كار افتادگی (جزئی يا کلی، موقت يا دائم) يا ديه فوت شخص ثالث به سبب حوادث را تا سقف ۶۴۰ میلیون تومان در سال 1400 پرداخت می‌کند.

خسارت‌های مالی تحت پوشش بیمه شخص ثالث البرز:

بیمه شخص ثالث البرز خسارت مالی وارد شده به اشخاص زیان دیده در حادثه را تا سقف پوششی که هنگام خرید بیمه ثالث انتخاب کرده اید،‌ پرداخت خواهد کرد. تعهدات مالی بیمه شخص ثالث البرز در سال ۱۴۰۰ از حداقل ۱۶ میلیون تا ۳۲۰ میلیون تومان است. با انتخاب پوشش‌های بالاتر نرخ بیمه شخص ثالث البرز بیشتر خواهد شد.
به دلیل داشتن واحد پرداخت خسارت سيار خودرو در این شرکت بیمه، در صورت وقوع تصادف نیازی به مراجعه حضوری به مراكز پرداخت خسارت بيمه البرز نداريد، تنها کافیست با شماره ۰۲۱۸۴۳۲۵ تماس بگيريد و در محل حادثه خسارت دريافت كنيد.

محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث البرز

در صورتی که قصد خرید بیمه شخص ثالث البرز را دارید توصیه می‌شود قبل از خرید، نرخ بیمه ثالث البرز را استعلام گرفته و با شرایط قیمت دیگر شرکت‌های بیمه مقایسه کنید. زیرا ممکن است شرکت‌های دیگر قیمت و شرایط مناسب‌تری را ارائه دهند. برای اینکار کافیست وارد سایت بیمه بازار شوید و در کمتر از یک دقیقه شرایط و قیمت بیمه شخص ثالث البرز را استعلام گرفته و با شرایط و قیمت دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید.
هنگام محاسبه قیمت این بیمه‌نامه عوامل گونانوگی بر قیمت آن تاثیرگذار هستند. این عوامل عبارتند از: مدل و سال ساخت خودرو،‌ مدت زمان قرارداد بیمه،‌ میزان پوشش انتخاب شده، درصد تخفیف بیمه‌نامه، تعداد خسارت جانی، مالی و حوادث راننده استفاده شده

تخفیف بیمه شخص ثالث البرز

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت این بیمه‌نامه تخفیف است. تخفیف بیمه شخص ثالث البرز به دو دسته تخفیف عدم خسارت و تخفیف شرکت بیمه تقسیم می‌شود. منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه، تعداد سال‌هایی است که از بیمه‌نامه شخص ثالث خود استفاده نکرده‌اید. این تخفیف بر روی بیمه‌نامه شما درج شده است و با افزایش تعداد سال‌های عدم خسارت بیشتر خواهد شد.

علاوه بر تخفیف عدم خسارت، شرکت‌های بیمه تخفیف‌هایی در چارچوب بیمه مرکزی تخفیف‌هایی را برای خریداران خود در نظر می‌گیرند. شرکت بیمه البرز نیز 2.5 درصد تخفیف را هنگام محاسبه بیمه شخص ثالث، برای خریداران خود در نظر می‌گیرید.

پرداخت خسارت بیمه شخص ثالث البرز

جهت دریافت خسارت از بیمه شخص ثالث البرز می‌بایست با همراه داشتن مدارک لازم به یکی از شعب مراکز پرداخت خسارت بیمه البرز مراجعه کرده و پس از ارائه مدارک مربوطه و بررسی‌های لازم توسط کارشناس بیمه مبلغ خسارت را دریافت کنید.

پرداخت خسارت جانی بیمه شخص ثالث البرز  

جهت دریافت خسارت جانی بیمه شخص ثالث البرز، مدارکی مانند: تصوير بيمه‌نامه شخص ثالث خودرو مقصر حادثه، تصوير برابر با اصل گواهينامه راننده مقصر حادثه، تصوير كارت خودرو (پشت و رو) يا تصوير سند مالكيت، تصاوير شناسنامه و كارت ملی راننده مقصر حادثه، گزارشات کلانتری يا پاسگاه انتظامی، برگه‌های پزشك قانونی مصدومين ، برگه‌های پذيرش بیمارستانی مصدومين  و . . . نیاز است. و در صورت فوت شخص زیان دیده:

 • ارائه برگه معاينه جسد.
 • برگه گواهي فوت شخص
 • برگه جواز دفن شخص
 • تصاوير شناسنامه باطل شده (تمامي صفحات) همچنین كارت ملی فوت شده.
 • برگه انحصار وراثت فوت شده.
 • تصاوير شناسنامه و كارت ملی وراث فوت شده
 • و . . . مورد نیاز است.

پرداخت خسارت مالی بیمه شخص ثالث البرز

مدارک لازم جهت دریافت خسارت مالی از بیمه البرز متناسب با نوع حادثه با کروکی یا بدون کروکی متفاوت خواهد بود.

در صورتی که حادثه نیاز به کروکی سازشی داشته باشد برای دریافت خسارت می‌بایست:

 • اصل يا کپی برابر اصل کروکی سازشی ممهور به مهر افسر رسم‌كننده کروکی و پاسگاه راهنمائي و رانندگی (پليس راه) 
 • اصل مدارك طرفين حادثه(بيمه نامه، گواهينامه متناسب با نوع خودرو، كارت خودرو، كارت ملی) 
 • در صورتی که خسارت تا مبلغ ده ميليون ريال باشد حضور راننده زيان ديده به همراه خودرو کافیست و در مواردی كه خسارت زيان ديده بيش از ده ميليون ريال باشد حضور طرفين حادثه به همراه خودرو راننده مقصر و زيان ديده در واحد پرداخت خسارت ضروری است. 

و در صورتی که حادثه با کروکی غیر سازشی باشد ارائه مدارک زیر الزامی است:

 • اصل يا كپی برابر اصل كروكي عدم سازش ممهور به مهر افسر ترسيم كننده كروكی و مهر منطقه يا پاسگاه راهنمائی و رانندگی (پليس راه). 
 • اصل يا كپی برابر اصل گزارش كلانتری يا پاسگاه راهنمائی و رانندگی (پليس راه).
 • اصل يا كپی برابر اصل دادخواست شاكی.
 • اصل يا كپی برابر اصل برگه های بازجوئی طرفين حادثه  
 • ارائه اصل يا كپی برابر اصل برگه اعتراف به تقصير مقصر حادثه يا رای قطعی دادگاه يا شورای حل اختلاف مبنی بر محكوميت مقصر/گزارش اصلاحی/ قرارمنع تعقيب/ گزارش هيات‌های كارشناسی.
 • اصل يا كپی برابر اصل نامه مرجع قضايی به شركت بيمه البرز.
 • اصل يا كپی برابر اصل گزارش كارشناس رسمي دادگستری (در صورت اعتراض به كروكي).
 • اصل مدارك طرفين حادثه (بيمه‌نامه، گواهینامه متناسب با نوع خودرو، كارت خودرو، كارت ملی)
 • در صورتی که خسارت تا مبلغ ده ميليون ريال باشد حضور راننده زيان ديده به همراه خودرو کافیست و در مواردي كه خسارت زيان ديده بيش از ده ميليون ريال باشد حضور طرفين حادثه به همراه خودرو راننده مقصر و زيان ديده در واحد پرداخت خسارت ضروری است. 

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث البرز

امروزه با پیشرفت صنعت بیمه این امکان برای شما فراهم شده است تا بدون مراجعه به دفاتر نمایندگی به صورت آنلاین بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. بیمه بازار نخستین سامانه فروش بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با چند کلیک شرایط و قیمت بیمه ثالث البرز را به صورت آنلاین استعلام گرفته و این بیمه‌نامه را خریداری کنید.


همچنین در این سامانه این امکان برای شما فراهم شده است تا شرایط و نرخ بیمه شخص ثالث البرز را با دیگر شرکت‌های ارائه دهنده این بیمه مانند بیمه شخص ثالث ایران،‌ بیمه شخص ثالث آسیا،‌ بیمه شخص ثالث معلم و . . .  مقایسه کنید، و بدین ترتیب آگاهانه بهترین بیمه ثالث را خریداری کنید.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی