بیمه‌بازار

بیمه شخص ثالث پژو پارس

بیمه شخص ثالث پژو پارس و بیمه بدنه پژو پارس از جمله بیمه‌نامه‌هایی هستند که می‌توان برای این خودرو تهیه کرد. بیمه پژو پارس شخص ثالث بر خلاف بیمه بدنه پژو پارس بیمه‌ای اجباری بوده و تمامی خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث در حادثه و خسارت‌‌های جانی وارد شده به راننده مقصر را پرداخت می‌نماید.

با چند کلیک و به سادگی می‌توانید نرخ بیمه شخص ثالث این خودرو  را استعلام بگیرید. برای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس و خرید بهترین بیمه شخص ثالث پژو پارس:

  • تنها کافیست مشخصات خودرو را در فرم محاسبه بالا وارد کنید و نرخ بیمه شخص ثالث خودرو پژو پرشیا را استعلام کنید.
  • شرایط و نرخ بیمه شخص ثالث در برترین شرکت های بیمه کشور مشاهده و با هم مقایسه کنید و بر اساس نیازها بهترین بیمه ثالث برای خودرو پژو پرشیا را انتخاب نمایید.
  • پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پژو پارس را کامل کنید. 
  • بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
  • در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس

قیمت بیمه پژو پارس شخص ثالث با توجه به حق بیمه ابلاغ شده توسط بیمه مرکزی، تخفیف بیمه شخص ثالث،‌ جریمه دیرکرد بیمه‌، کاربری،‌ مدل،‌ نوع و سال ساخت خودرو،‌ تخفیف شرکت بیمه و سطح پوشش انتخاب شده هنگام خرید تغییر خواهد کرد.
نرخ بیمه ثالث این خودرو در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت چندانی ندارد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین بیمه شخص ثالث برای خودرو پژو پارس خود هستید توصیه می‌شود علاوه بر قیمت، کیفیت ارائه خدمات در شرکت‌های مختلف را بررسی کرده و آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. هنگام مقایسه عوامل مختلفی مانند: میزان پوشش مالی ارائه شده، توانگری مالی شرکت بیمه، کیفیت پرداخت خسارت، تعداد شعب پرداخت خسارت، سهم از بازار و... را در نظر بگیرید.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس با تخفیف

همانطور که بیان شد یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار هنگام محاسبه هزینه بیمه پژو پارس، تخفیف است. تخفیف بیمه شخص ثالث پژو پارس به دو دسته: ۱- تخفیف عدم خسارت ۲- تخفیف شرکت بیمه تقسیم می‌شود.


منظور از تخفیف عدم خسارت بیمه ثالث تعداد سال‌هایی است که بیمه‌گزار از بیمه ثالث خود استفاده نکرده است، میزان این تخفیف متناسب با تعداد سال‌های عدم خسارت بیشتر می‌شود. به طور مثال برای خودروی سمندی که 5 سال خسارت از بیمه شخص ثالث خود نگرفته است تخفیف عدم خسارت بیشتر از خودرویی است که 2 سال از این تخفیف استفاده نکرده است. میزان این تخفیف در بیمه‌نامه شما ثبت شده است و هنگام تمدید بیمه‌نامه این تخفیف اعمال شده و مبلغ حق بیمه کاهش می‌یابد.
علاوه بر تخفیف عدم خسارت،‌ شرکت‌های بیمه در چارچوب بیمه مرکزی تخفیف‌هایی را برای خریداران خود در نظر می‌گیرند. 
در صورتی که قصد استعلام قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس با تخفیف را دارید همین حالا با کلیک بر روی محاسبه بیمه شخص ثالث پژو پارس وارد محاسبه‌گر بیمه شوید و نرخ این بیمه‌نامه را در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده و مقایسه کنید. 

 

بهترین بیمه شخص ثالث پژو پارس

بهترین بیمه شخص ثالث برای هر فرد متفاوت است. ممکن است ارزانترین بیمه شخص ثالث پژو پارس برای فردی بهترین باشد و برای فرد دیگری کیفیت خدمات رسانی اهمیت داشته باشد. در هر صورت بهترین یا ارزانترین بیمه ثالث پژو پارس را زمانی می‌توان برای خودرو خریداری کرد که قیمت و شرایط تمام شرکت‌های بیمه را استعلام گرفته و با یکدیگر مقایسه کرد.

برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث کافیست در وب سایت بیمه بازار اطلاعات مربوط به خودرو و بیمه‌نامه از جمله: مدل وسیله نقلیه،‌ سال ساخت،‌ تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت،‌ میزان پوشش مالی دلخواه،‌ مدت قرارداد را وارد کنید، پس از وارد کردن اطلاعات مبلغ بیمه ثالث در شرکت‌های مختلف را مشاهده و مقایسه نمایید و از این طریق بیمه دلخواه را خریداری نمایید.

بیمه شخص ثالث پژو پارس قسطی

خرید بیمه ثالث برای این خودرو اجباریست و نداشتن آن عواقب زیادی دارد. حق‌ بیمه این خودرو نیز ارزان نیست و فروش قسطی این بیمه طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل بیمه بازار با در نظر گرفتن شرایط شما عزیزان امکان خرید قسطی بیمه پژو پارس ثالث را فراهم کرده است.


شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث پژو پرشیا از بیمه بازار به این صورت است، ابتدا می‌بایست ۵۰ درصد حق بیمه را به عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت کنید سپس باقیمانده مبلغ را در دو تا ۴ قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه انتخابی) و توسط چک پرداخت کنید. دقت داشته باشید چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.


بیمه شخص ثالثی که به صورت قسطی خریداری می‌کنید از نظر شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه‌نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت با بیمه شخص ثالثی که نقدی خریداری می‌شود، تفاوتی ندارد. می‌توان گفت تنها تفاوت در خرید اقساطی و نقدی بیمه در نحوه پرداخت حق بیمه است.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پژو پارس

برای خرید بیمه شخص ثالث این خودرو می‌توانید بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه از طریق سامانه‌های ارائه دهنده خدمات بیمه اقدام کنید.

بیمه بازار به عنوان رتبه یک فروش بیمه این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به آسانی و تنها با چند کلیک در هر زمان و مکانی، هزینه بیمه شخص ثالث پژو پارس را در معتبرترین شرکت‌های بیمه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید و بدین ترتیب پس از بررسی تمامی شرایط بهترین بیمه ثالث پژو پارس را خریداری نمایید و در زمان و مکان دلخواه با ارسال رایگان تحویل بگیرید.

از مزیت‌های خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث پژو پارس نسبت به خرید از نمایندگی‌های بیمه این است که در این روش امکان مقایسه اطلاعات شرکت‌های بیمه به سادگی صورت می‌گیرد.

راحتی خرید
بهترین قیمت
پشتیبانی همه روزه
صدور آنی