بیمه شخص ثالث ال 90

همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
صدور سریع بیمه
صدور سریع بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه
صدور ۷۰۰ هزار بیمه‌نامه

استعلام قیمت بیمه ثالث ال ۹۰

اگر شما هم جز صاحبان خودروی پرطرفدار ال ۹۰ هستید، بهتر است قبل از خرید بیمه با مقایسه‌ دقیق و استعلام قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، از انتخاب بهترین بیمه اطمینان حاصل کنید. بیمه‌بازار با فراهم آوردن امکان استعلام آنلاین قیمت از تمامی شرکت‌های بیمه در چند لحظه و مقایسه‌ی آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین بیمه همراهی می‌کند.

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث ال ۹۰ در بیمه‌بازار فقط کافی‌ست تا اطلاعات خودرو خود را وارد کرده و به دقت به سوالات پاسخ دهید. پس از استعلام و مقایسه قیمت‌ها در ادامه با بارگذاری مدارک مورد نیاز و بررسی آن‌ توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه شما در همان روز صادر شده و به دست شما خواهد رسید.

مراحل خرید بیمه شخص ثالث ال ۹۰

1
step
ورود اطلاعات خودرو
اطلاعات و مشخصات خوردو خود را به دقت وارد کنید.
2
step
استعلام قیمت بهترین بیمه
با امکان استعلام و مقایسه قیمت معتبرترین شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را انتخاب کنید.
3
step
تکمیل و بارگذاری مدارک
تصاویر مدارک مورد نیاز مانند گواهینامه،کارت ماشین و بیمه‌نامه قبلی خود را بارگذاری کنید.
4
step
صدور و دریافت بیمه‌نامه
پس از بررسی مدارک توسط کارشناسان بیمه‌بازار، بیمه‌نامه صادره را در همان روز تحویل بگیرید.

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات تکمیلی بیمه شخص ثالث ال ۹۰

برای خودرو تندر 90 همانند هر خودرو دیگری دو نوع بیمه وجود دارد،‌ بیمه شخص ثالث ال نود و بیمه بدنه تندر 90.  بیمه شخص ثالث ال 90 اجباری بوده و خسارت‌های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث آسیب دیده در حادثه را پرداخت می‌نماید. تمامی شرکت‌ها بيمه شخص ثالث تندر 90 را ارائه می‌دهند.

اما تخفیف و قیمت تمامی شرکت‌ها با هم یکسان نبوده و می‌تواند در انتخاب شما تاثیر داشته باشد. بنابراین بهتر است هنگام خرید بیمه شخص ثالث ال 90 قیمت تمامی شرکت‌ها را استعلام و بررسی کنید. برای محاسبه قیمت و خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث تندر 90:

تنها کافیست اطلاعات خودرو را در فرم محاسبه گر بیمه بازار وارد کنید و قیمت بیمه شخص ثالث ال 90 را استعلام کنید.
از میان پیشنهادات ارائه شده در برترین شرکت‌های بیمه بهترین بیمه شخص ثالث تندر ۹۰ را انتخاب، سپس اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید.
پس از تکمیل اطلاعات، با پرداخت آنلاین، خرید آنلاین بیمه شخص ثالث ال 90 خود را کامل کنید. 
بیمه‌نامه شما در کمترین زمان و در همان روز صادر خواهد شد. شما می‌توانید در زمان انتخابی بیمه‌نامه خود را با ارسال رایگان تحویل بگیرید.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۹۱۳۱۱۱۰۰-۰۲۱ با بیمه بازار در ارتباط باشید.

قیمت بیمه شخص ثالث ال 90

در صورتی که خودرو تندر 90 داشته و قصد خرید بیمه شخص ثالث برای خودرو خود دارید بهتر است قبل از خرید، قیمت بیمه ثالث آن را در شرکت‌های مختلف استعلام بگیرید و شرایط و قیمت بیمه شخص ثالث ال نود را در شرکت‌های مختلف بررسی و مقایسه کنید. برای مقایسه و استعلام بیمه شخص ثالث تندر نود  روش ساده‌ای پیش شماست.

کافیست وارد سایت بیمه بازار شوید و با چند کلیک نرخ این بیمه‌نامه را استعلام گرفته و بهترین بیمه شخص ثالث ال نود را خریداری کنید.
هنگام محاسبه قیمت بیمه ثالث خودرو تندر 90 عوامل گوناگونی بر نرخ آن تاثیرگذارند. این عوامل عبارتند از: مدل و سال ساخت خودرو،‌ مدت زمان قرارداد بیمه،‌ میزان پوشش انتخاب شده و درصد تخفیف بیمه‌نامه، تعداد خسارت جانی، مالی و حوادث راننده

تخفیف بیمه شخص ثالث تندر 90

درصد تخفیف بیمه‌نامه یکی از عوامل تاثیرگذار بر نرخ بیمه ثالث تندر 90 است. این بدان معناست که در صورتی که از بیمه‌نامه شخص ثالث خود استفاده نکرده باشید تخفیفی در محاسبه قیمت بیمه‌نامه جدید در نظر گرفته می‌شود.

همچنین متناسب با تعداد خسارت‌های جانی، مالی و حوادث راننده‌ای که استفاده شده‌است قیمت این بیمه‌نامه تغییر خواهد کرد.در واقع هرچه درصد تخفیف بیمه‌نامه بیشتر باشید قیمت بیمه‌ثالث خودرو شما کمتر خواهد شد. در صورت استفاده نکردن یا استفاده کمتر از خسارت جانی یا مالی نیز قیمت بیمه‌نامه کاهش خواهد یافت. 

در صورتی که قصد محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث تندر 90 با تخفیف را دارید همین حالا بر روی محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث تندر 90 کنید و نرخ این بیمه‌نامه را در بیمه‌بازار مشاهده کنید. 

بهترین بیمه شخص ثالث تندر 90

بهترین بیمه شخص ثالث را زمانی می‌توان خریداری کرد که قیمت و شرایط تمامی شرکت‌های بیمه را بررسی و با یکدیگر مقایسه کرد. قیمت بیمه شخص ثالث تندر 90 در شرکت‌های مختلف بیمه تفاوت چندانی ندارد.

بنابراین برای انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث ال نود باید به ویژگی‌های شرکت بیمه مانند: توانگری مالی شرکت بیمه، کیفیت پرداخت خسارت، تعداد شعب پرداخت خسارت، سهم از بازار و... توجه داشته، ویژگی‌ها و قیمت تمام شرکت‌های بیمه را مقایسه کرده و بر اساس نیازهای خود اولویت‌بندی کنید. 

بیمه بازار رتبه یک فروش بیمه، به شما کمک می‌کند تا با به آسانی و تنها با چند کلیک شرایط و نرخ بیمه شخص ثالث تندر 90 را در برترین شرکت‌های بیمه مشاهده کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

خرید بیمه شخص ثالث تندر 90 

برای خرید این بیمه‌نامه راه حل آسان و سریعی وجود دارد. می‌توانید با چند کلیک و بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌های بیمه، قیمت این بیمه‌نامه را محاسبه کرده و خریداری کنید.

کافیست اطلاعات خودرو را در سایت بیمه‌بازار وارد کنید، نرخ و شرایط برترین شرکت‌ها را مشاهده کرده، از تخفیف‌های بیمه شخص ثالث تندر 90 مطلع شده و بر اساس اولویت خود یکی از شرکت‌ها را برای خرید نهایی انتخاب کرده و بیمه دلخواه را خریداری کنید. بیمه‌نامه در زمان و مکان درخواستی شما با ارسال رایگان تحویل داده خواهد شد. 

همچنین شما می‌توانید در صوت تمایل بیمه شخص ثالث تندر 90 قسطی خریداری کنید. برای این کار هنگام ثبت سفارش گزینه قسطی را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به جای پرداخت یک‌جا حق بیمه،‌ مبلغ آن را اقساطی پرداخت نمایید؛ بدین صورت که بخشی از مبلغ حق‌بیمه را به‌صورت نقدی و باقی‌مانده را متناسب با شرکت بیمه انتخابی در یک یا دو قسط پرداخت کنید. 
توجه داشته باشید که بیمه شخص ثالث ال نود قسطی با بیمه شخص ثالثی که نقدی خریداری شده است، از نظر شرایط، مبلغ،‌ اعتبار بیمه نامه، کیفیت ارائه خدمات و نحوه پرداخت خسارت تفاوتی ندارد و تنها تفاوت آن با خرید نقدی در نحوه پرداخت حق بیمه است.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید
googlemyketbazaar

سوالات متداول

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهد خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث زمانی اتفاق می‌افتد که دارنده‌ وسیله نقلیه به دلایل متعدد مانند مشکلات مالی، فراموش کردن تاریخ اتمام اعتبار بیمه‌نامه، عدم دسترسی به دفتر بیمه یا به هر دلیل دیگری بیمه‌نامه خود را تمدید نکرده باشد، که در این شرایط دیرکرد به ‌صورت روزانه محاسبه و به هزینه بیمه شخص ثالث وی اضافه خواهد شد. در بعضی مواقع بخشش جریمه دیرکرد از سوی بیمه مرکزی اتفاق می‌افتد که البته از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش عموماً در بهمن ماه هر سال اعمال می‌شود.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

تخفیف بیمه‌‌ شخص ثالث در حال حاضر به خودرو تعلق دارد نه به شخص. در حالت عادی تخفیف عدم خسارت بیمه‌نامه روی خودرو باقی مانده و به خودروی خریدار منتقل می‌شود اما در صورت تمایل مالک خودرو، این تخفیف می‌تواند با فروش خودرو به خودروی بعدی مالک یا خودروی یکی از اعضای خانواده‌اش مانند همسر، فرزندان، پدر و مادر نیز انتقال یابد.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.