خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

بیمه شخص ثالث قسطی

0 4,092

بیمه شخص ثالث یکی از پرفروش‌ترین بیمه‌های موجود در بین بیمه‌نامه‌هاست. با توجه به اجباری بودن این بیمه‌نامه و ناتوانی برخی از بیمه‌گذاران در پرداخت یک‌جای حق‌بیمه، برخی از نمایندگان برای رعایت حال خریداران، اقدام به فروش قسطی و یا کوتاه‌مدت بیمه شخص ثالث کردند؛در مقالات قبلی به خرید بیمه شخص ثالث اقساطی بدون چک پرداختیم در ادامه به توضیح خرید اقساطی بیمه شخص ثالث با چک می‌پردازیم با ما همراه باشید:

خرید بیمه شخص ثالث اقساطی

معمولاً بیمه ثالث را به دو شکل قسط‌بندی می‌کنند: ۱- خرید چکی ۲- بیمه‌نامه کوتاه‌مدت

خرید بیمه شخص ثالث قسطی با چک

در این روش کافیست بدون پرداخت یکجا مبلغ بالای حق بیمه،‌ طی چند قسط و در چند ماه اقدام به قسطی کردن بیمه ثالث کرده و بیمه مورد نظر را خریداری نمایید. در این روش، بایستی۵۰٪ حق بیمه رابه عنوان پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت  و مابقی مبلغ را در دو تا ۴ قسط (متناسب با شرایط شرکت بیمه) و توسط چک پرداخت کنید.

شرایط بیمه شخص ثالث اقساطی:

شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث با خرید نقدی آن تفاوتی ندارد. می‌توان گفت:

  •  قیمت بیمه شخص ثالث در خرید اقساطی و نقدی با هم یکسان است. ‌
  • در خرید قسطی بیمه بخشی از حق بیمه به صورت نقدی و باقی مانده طی چند قسط  پرداخت می‌شود.
  • با قسطی کردن حق‌بیمه، در هنگام تصادف، خسارت به‌صورت کامل پرداخت می‌شود.
  • در صورت خرید قسطی شرکت بیمه از شما سودی دریافت نخواهد کرد.

شرایط اقساطی بیمه شخص ثالث ایران

برای خرید اقساطی بیمه شخص ثالث ایران از طریق بیمه بازار بایستی ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه به‌صورت نقدی و باقی مانده را در یک فقره چک و یک ماه بعد از مدت زمان پرداخت نقدی،‌ پرداخت کنید.

به‌عنوان ‌مثال اگر مبلغ حق بیمه شما ۸۰۰ هزار تومان باشد و قصد خرید بیمه شخص ثالث ایران به صورت اقساطی را داشته باشید، بایستی ۴۰۰هزار تومان از آن را به صورت نقدی و مابقی را در یک قسط ۴۰۰ هزار تومانی به صورت چکی یک ماه بعد از پرداخت نقدی،‌ پرداخت کنید.

خریداقساطی بیمه شخص ثالث بیمه ایران

برای خرید و پرداخت بیمه اقساطی بیمه شخص ثالث ایران کافیست به صفحه بیمه شخص ثالث ایران در وب سایت بیمه بازار مراجعه کنید و بر روی سفارش کلیک کنید.

بیمه ایران شخص ثالث

سپس اطلاعات خودرو از جمله: نوع، ‌مدل و سال ساخت وسیه نقلیه‌، تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و … را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات بر روی سفارش کلیک کنید.

خرید اقساطی بمپی

هنگام ثبت سفارش دو گزینه خرید نقدی و قسطی قابل‌مشاهده است، گزینه قسطی را انتخاب نمایید.

بیمه شخص ثالث اقساطی ایران

حالا وارد مرحله بررسی اطلاعات خواهید شد. کافیست مشخصات فردی خود را وارد کنید سپس تصویر مدارک مورد نیاز و چک‌های مورد نظر را بارگذاری نمایید. در این مرحله صرفا مبلغ هریک از قسط‌ها بر روی چک نوشته شود. دقت داشته باشید چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

در این مرحله آدرس و زمان ارسال بیمه نامه را انتخاب کنید و جهت پرداخت مبلغ پیش پرداخت بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. صدور بیمه‌نامه پس از واریز پیش پرداخت فرایند  آغاز خواهد شد .

در مرحله آخر در زمان و مکان دلخواه به صورت رایگان بیمه نامه جدید را دریافت کنید و چک‌های باقیمانده اقساط را به مسئول پیک ارائه دهید


از دست ندهید:

چگونه بدون چک بیمه شخص ثالث را قسطی خریداری کنیم؟

چگونه خلافی خودرو را کم کنیم؟

چگونه تخفیف بیمه شخص ثالث را انتقال دهیم؟

 

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۶ از ۵ / تعداد نظرات: ۵

ارسال یک پاسخ