خرید آنلاین انواع بیمه از بیمه بازار

خرید بیمه ثالث قسطی

شما می‌توانید بیمه ثالث‌تان را از سایت بیمه‌بازار به صورت قسطی خریداری کنید!

0 8,379

خرید بیمه شخص ثالث راه‌های مختلفی دارد. خرید نقدی، خرید بیمه‌نامه کوتاه‌مدت و خرید بیمه ثالث قسطی. حتما می‌دانید حق‌بیمه شخص ثالث خیلی هم ارزان نیست و پرداخت یک‌جا و نقد آن می‌تواند فشار زیادی را به مشتری وارد کند. خرید قسطی بیمه به دلیل بالا بودن قیمت بیمه بسیار محبوب است. خرید قسطی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که اگر توانایی پرداخت یک‌جا و نقدی بیمه‌نامه خود را ندارید، بتوانید با پیش‌پرداخت اندکی از حق‌بیمه، بیمه‌نامه خود را خریداری کنید و باقی آن را طی چند قسط پرداخت کنید.


محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث

محاسبه بیمه ثالث تمامی شرکت‌های بیمه‌گر و مقایسه قیمت آن‌ها در بیمه بازار


نحوه خرید بیمه قسطی

خرید بیمه شخص ثالث قسطی تفاوتی با خرید نقدی این بیمه ندارد و قیمت بیمه شخص ثالث در خرید اقساطی و نقدی با هم یکسان است و در صورت خرید قسطی شرکت بیمه از شما سودی دریافت نخواهد کرد. همچنین در صورت بروز خسارت،  کیفیت پرداخت خسارت در صورت خرید قسطی با خرید نقدی بیمه شخص ثالث تفاوتی ندارد.

در واقع می‌توان گفت تنها تفاوت در خرید اقساطی و نقدی این بیمه در مرحله پرداخت حق بیمه است که در خرید قسطی بیمه بخشی از حق بیمه به صورت نقدی و باقی مانده طی چند قسط  پرداخت می‌شود.

 بهتر است بدانید با قسطی کردن حق‌بیمه، در هنگام تصادف، خسارت به‌صورت کامل پرداخت می‌شود

شرایط خرید بیمه قسطی با چک

برای خرید اقساطی بیمه شخص ثالث با چک از طریق وب سایت بیمه بازار، کافیست ۵۰ درصد مبلغ حق بیمه را به‌صورت نقدی و باقی مانده را به تناسب شرکت انتخابی در ۱ تا ۲ فقره چک و در بازه زمانی ۱ تا ۴ ماه پرداخت کنید.

توجه داشته باشید که چک‌های ارائه شده حتما دارای “آرم صیاد” و در وجه شرکت بیمه‌ای که از آن خریداری کرده‌اید باشد و هنگام ارسال بیمه‌نامه از شما دریافت می‌شود.

به‌عنوان ‌مثال اگر مبلغ حق بیمه شما یک میلیون و ۲۰۰تومان باشد و قصد خرید بیمه شخص ثالث پارسیان به صورت اقساطی را داشته باشید، بایستی ۶۰۰ هزار تومان از آن را به صورت نقدی و مابقی را در دو قسط صد سیصد هزار تومانی به صورت چکی پرداخت کنید.

تاریخ چک اول:  دو ماه بعد از پرداخت نقدی حق بیمه

تاریخ چک دوم:  چهار ماه پس از پرداخت نقدی (دوماه پس از سررسید چک اول)


حتما بخوانید:

چگونه بدون چک بیمه ثالث را قسطی خریداری کنید.

خرید قسطی بیمه ثالث در بیمه بازار

بیمه بازار در جهت رفاه شما عزیزان امکان خرید قسطی بیمه ثالث را برای شما فراهم کرده است تا در صورتی که توانایی پرداخت یک‌جا و نقدی بیمه‌نامه خود را ندارید، بتوانید به صورت اقساطی، بیمه‌ شخص ثالث قسطی خریداری کنید و طی چند قسط مبلغ بیمه‌نامه خود را پرداخت کنید؛ در صورتی که قبل از ساعت ۷ بعد از ظهر خرید شما ثبت شود، بیمه‌نامه شما همان روز صادر خواهد شد.

لازم است بدانید در حال حاضر، امکان خرید قسطی بیمه‌نامه از طریق شرکت‌های بیمه بسیاری از جمله پارسیان، پاسارگاد،‌ ما،‌ ایران و …  وجود دارد.

چگونه از بیمه بازار قسطی خرید کنیم؟

روش خرید قسطی بیمه ثالث از بیمه بازار همانند خرید نقدی آن است، کافیست به وب‌سایت بیمه بازار مراجعه کنید و در بخش بیمه شخص ثالث اطلاعات خودرو از جمله: نوع، ‌مدل و سال ساخت وسیه نقلیه‌، تعداد سال‌های تخفیف عدم خسارت و … را وارد کنید.

در مرحله بعد می‌توانید لیستی از قیمت و شرایط بیمه شخص ثالث خودروی خود را در شرکت‌های مختلف بیمه مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید و متناسب با نیاز خود بیمه مورد نظر را انتخاب و بر روی سفارش کلیک کنید.

بیمه ثالث قسطی

هنگام ثبت سفارش دو گزینه خرید نقدی و اقساط قابل‌مشاهده است، گزینه قسطی را انتخاب نمایید.

بیمه شخص ثالث اقساطی

حالا وارد مرحله بررسی اطلاعات خواهید شد. در این مرحله کافیست مشخصات فردی خود را وارد کنید سپس مدارک مورد نیاز و چک‌های مورد نظر را بارگذاری نمایید. در این مرحله صرفا مبلغ هریک از قسط‌ها بر روی چک نوشته شود. دقت داشته باشید چک‌ها باید دارای “آرم صیاد” باشند.

توجه داشته باشید شرایط خرید اقساطی بیمه شخص ثالث بیمه بازار در شرکت‌های بیمه متفاوت است. به طور مثال در بیمه ایران بیمه ثالث اقساطی بدین صورت است که ۵۰ درصد مبلغ به صورت نقدی و ۵۰ درصد باقی مانده در یک چک پرداخت می‌شود.

بیمه ماشین اقسدر مرحله آخر  آدرس و زمان ارسال بیمه نامه را انتخاب کنید و جهت پرداخت مبلغ پیش پرداخت بر روی ثبت سفارش کلیک کنید. پس از واریز پیش پرداخت فرایند صدور بیمه‌نامه آغاز خواهد شد.

هنگام تحویل بیمه‌نامه جدید چک‌های باقیمانده اقساط توسط پیک از شما دریافت می‌شود.


از دست ندهید:

چگونه می توان بیمه شخص ثالث را انتقال داد؟

چگونه خلافی خودرو را کم کنیم؟

 خرید اقساطی بیمه ثالث ایران 

محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث معلم

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۳.۷ از ۵ / تعداد نظرات: ۲۳

ارسال یک پاسخ