خرید آنلاین انواع بیمه

خرید بیمه ثالث قسطی

شما می‌توانید بیمه ثالث‌تان را از سایت بیمه‌بازار به صورت قسطی خریداری کنید!

0 6,527

خرید بیمه شخص ثالث راه‌های مختلفی دارد. خرید نقدی، خرید بیمه‌نامه کوتاه‌مدت و خرید بیمه ثالث قسطی. حتما می‌دانید حق‌بیمه شخص ثالث خیلی هم ارزان نیست و پرداخت یک‌جا و نقد آن می‌تواند فشار زیادی را به مشتری وارد کند. خرید قسطی بیمه به دلیل بالا بودن قیمت بیمه والبته پایین بودن قدرت خرید مشتریان، بسیار محبوب است. خرید قسطی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که اگر توانایی پرداخت یک‌جا و نقدی بیمه‌نامه خود را ندارید، بتوانید با پیش‌پرداخت اندکی از حق‌بیمه، بیمه‌نامه خود را خریداری کنید و باقی آن را طی چند قسط پرداخت کنید.

خرید قسطی بیمه ثالث

 خرید قسطی بیمه ثالث در بیمه بازار

قسطی کردن به روش پرداخت با چک، مشکل‌تر از خرید نقدی بیمه‌نامه است. به دلیل این‌که خرید قسطی بیمه‌نامه، مشکلاتی را برای نمایندگان ایجاد می‌کند؛ معمولاً با وسواس بیش‌تری اقدام به قسطی کردن بیمه می‌کنند. بیمه بازار تصمیم گرفته به علت تقاضا بالای شما مشتریان عزیز، اقدام به راه‌اندازی خرید قسطی بیمه ثالث از طریق وب‌سایت بیمه بازار نماید تا پرداخت حق‌بیمه برای شما راحت‌تر شود. از این به بعد شما مشتریان بیمه‌بازار، می‌توانید به‌راحتی بیمه شخص ثالث خود را به‌صورت قسطی خریداری کنید؛ اگر قبل از ساعت ۳ ظهر خرید شما ثبت شود، همان روز با تحویل رایگان به دستتان خواهد رسید. لازم است بدانید در حال حاضر، امکان خرید قسطی بیمه‌نامه از طریق بیمه پارسیان وجود دارد ولی در آینده نزدیک، شرکت‌های دیگر نیز اضافه می‌شوند.

چطور از سایت بیمه بازار بیمه قسطی بخریم؟

با خرید قسطی بیمه ثالث هیچ مبلغ بیش‌تری نسبت به خرید نقدی پرداخت نخواهید کرد. ۳۰درصد از مبلغ در ابتدا پرداخت خواهد شد و باقی هزینه در دو چک ۲ و ۴ ماهه پرداخت می‌شود.

روند خرید قسطی بیمه  ثالث از بیمه بازار همانند خرید نقدی آن است، کافیست به وب‌سایت بیمه بازار مراجعه کنید، اطلاعات خودروی خود را وارد کنید تا به صفحه مقایسه شرکت‌های بیمه وارد شوید. در سطر مربوط به هر شرکت، دو گزینه خرید نقدی و اقساط قابل‌مشاهده است، گزینه اقساط را انتخاب کنید. پس از ثبت اطلاعات صدور، به صفحه پرداخت وارد می‌شوید و ۳۰% اولیه را نقدی به صورت آنلاین پرداخت می‌کنید و باقی را طی دو چک ۳۵% پرداخت خواهید کرد. زمانی‌که پیک بیمه بازار نزد شما آمد، بیمه‌نامه قبلی خود را به همراه دو چک باقی‌مانده تحویل دهید و بیمه‌نامه خود را تحویل بگیرید.

مطلب مرتبط: همه چیز در مورد بیمه ثالث قسطی

 

 

 

لطفا به این مقاله رای دهید:
امتیاز: ۱ از ۵ / تعداد نظرات: ۲

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.