۵ روش استعلام و پرداخت سریع خلافی خودرو

استعلام خلافی خودرو و پرداخت آن در گذشته، یکی از دغدغه‌های رانندگان به خصوص در زمان خرید و فروش خودرو بوده است. اما در حال حاضر این امکان فراهم شده است تا شما بتوانید به صورت آنلاین از خلافی‌های خودروی خودتان مطلع شوید.

در این مطلب بیمه بازار به عنوان اولین سامانه آنلاین محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث، بدنه، عمر، زلزله و…  سعی دارد اطلاعات جامع و کاملی را در مورد چگونگی استعلام خلافی خودرو و پرداخت اینترنتی آن در اختیار شما عزیزان قرار دهد، با ما همراه باشید.

دریافت خلافی خودرو از طریق سامانه پیامکی

در صورتی که تمایل به دریافت میزان خلافی خودرو از طریق سامانه پیامکی دارید کافیست کد 17 رقمی VIN   که بر روی سند و کارت ماشین درج شده است را به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ پیامک بزنید.

پس از ارسال پیامک این سامانه میزان خلافی شما به همراه شناسه پرداخت و قیض برای شما ارسال خواهد کرد.  با استفاده از شناسه ارسالی شما می‌توانید قبض جریمه را پرداخت نمایید.

دریافت خلافی خودرو از طریق وب سایت پلیس راهور ناجا

در این روش برای استعلام خلافی خودرو می‌توانید به سایت پلیس راهور، مراجعه نمایید.

پس از مراجعه به سایت، در سمت راست سایت بر روی خدمات کلیک نمایید.

برای استعلام خلافی از منو خدمات بر روی استعلام میزان تخلفات رانندگی کلیک نمایید.


خرید طرح ترافیک تهران

از جزئیات نحوه خرید طرح ترافیک مطلع شوید! جریمه نشوید

استعلام خل

پس از کلیک بر روی این گزینه، به صفحه استعلام خلافی خودرو وارد می‌شوید.

نکته:  گاهی امکان دارد  به دلیل حجم گسترده مراجعه به این سایت در دریافت اینترنتی خلافی خودرو دچار مشکل شوید ، برای رفع این مشکل با کلیک بر روی دریافت اینترنتی خلافی خودرو  بدون طی کردن مراحل بالا به طور مستقیم  به صفحه مورد نظر بروید.

در صفحه باز شده مطابق شکل زیر  شماره بارکد پستی(کد ۸ رقمی درج شده بر روی کارت ماشین) را در کادر تعبیه شده وارد کنید، سپس گزینه امنیتی را وارد نمایید و بروی دکمه جستجو کلیک کنید.

استعلام خلافی خودرو از سایت پلیس

شماره بارکد پستی

پس از طی کردن مراحل بالا میزان خلافی خودرو به همراه شناسه قبض و شناسه پرداخت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

به کمک این شناسه ها می‌توانید نسبت به پرداخت قیض جریمه اقدام نمایید.

دریافت خلافی خودرو با مراجعه به پلیس10+

 شما می‌توانید  با در دست داشتن کارت خودرو، سند خودرو یا بیمه‌نامه، به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کرده وبا پرداخت ۳۰۰۰ تومان (تعرفه اجرائیات برای استعلام خلافی )استعلام خلافی خودرو بگیرید.

دقت داشته باشید در صورتی که مبلغ خلافی شما بیش از ۱۰ میلیون ریال (یک میلیون تومان) باشد، می‌بایست به مراکز راهنمایی و رانندگی مراجعه نمایید.


خرید مطمئن بیمه شخص ثالث پراید

همین حالا قیمت و شرایط شرکت‌های بیمه را مقایسه و بهترین بیمه ثالث پراید را خریداری کنید

دریافت خلافی خودرو با کد USSD

با هر مدل گوشی که دارید بدون نیاز به اینترنت، می‌توانید کد #۱۱۰*  را شماره گیری کرده و  خلافی خودروی خود را دریافت و سپس پرداخت کنید.

پس از شماره گیری#۱۱۰* دو گزینه‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد که به ترتیب عبارتند از «۱- خدمات قابل ارائه »، «۲- خدمات در دست اقدام » ، اگر می‌خواهید خلافی ماشینتان را ببینید باید عدد ۱ را انتخاب و ارسال کنید.

در مرحله بعد یک گزینه (استعلام خلافی خودرو ) در اختیار شما قرار می‌گیرد که که برای دریافت خلافی خودرو خود باید عدد ۱ را انتخاب و ارسال کنید.

دریافت خلافی خودرو با کد USDD


حتما بخوانید:

چگونه خلافی خودرو را کم کنیم؟!

در این مرحله، از شما خواسته می‌شود کدVIN (همان شماره‌ ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو است که با IR شروع می‌شود) را وارد کنید. کد را وارد و سپس ارسال کنید.

نکته:

 • دقت کنید که کد را حتما به زبان انگلیسی وارد کنید که دچار مشکل نشوید.
 • همچنین کدهای یواِس‌اِس‌دی به خاطر مسائل امنیتی  در صورت نگرفتن پاسخ بعد از چند ثانیه ارتباطشان قطع می‌شود، بنابراین بهتر است بدون معطلی کد VIN را وارد کنید.

چگونه خلافی خودرو را استعلام بگیریم؟

در مرحله بعد اگر فقط لیست خلافی خودروتان را می‌خواهید می‌توانید عدد ۱ (خلافی خودرو) را ارسال کنید  و در صورتی که علاوه بر لیست خلافی خودرو شناسه قبض و شناسه پرداخت را می‌خواهید عدد ۲ ( خلافی خودرو و شناسه قبض و شناسه پرداخت)را وارد کنید.

چگونه میزان خلافی خودرو را استعلام بگیریم؟

دریافت خلافی خودرو با تماس تلفنی

در این روش شما می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۲۸۸۸۸ تماس بگیرید و با وارد کردن کدVIN درج شده در پشت کارت ماشین از میزان جرائم و خلافی خودرو خود اطلاع کسب کنید.


محاسبه بیمه شخص ثالث تندر 90

همین حالا قیمت و شرایط شرکت‌های بیمه را مقایسه و بهترین بیمه ثالث تندر 90 را خریداری کنید

چگونه خلافی خودرو را به صورت اینترنتی پرداخت کنیم؟

برای پرداخت اینترنتی خلافی خودرو با کمک شناسه قبض و شناسه پرداخت، ابتدا وارد سایت بانک ملی شوید، و از منو بالایی سایت «خدمات الکترونیکی» را انتخاب کنید.

پرداخت آنلاین جریمه

 

در بخش خدمات الکترونیک،‌ پرداخت قبوض را انتخاب کنید.

چگونه خلافی خودرو را به صورت اینترنتی پرداخت کنیم؟

در صفحه جدید، سه گزینه پیش روی شماست؛ از بین آنها پرداخت قبوض را انتخاب کنید.

پرداخت اینترنت

در مرحله بعد صفحه‌ای به آدرس زیر برای شما باز خواهد شد ومی‌توانید با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و شناسه قبض و شناسه پرداخت، خلافی ماشین خود را از به سادگی پرداخت کنید.

\VN


از دست ندهید:

استعلام بیمه شخص ثالث ایران

محاسبه هزینه بیمه شخص ثالث

قیمت بیمه شخص ثالث آسیا

نظر یا پرسش خود را بنویسید

2 نظر
 1. مجید

  سلام امروز روی خط تقاطع ایست کامل کردیم ۲ بار عکس انداخت ایا ثبت میشه تخلف عبور از چراغ یا نه ؟ و اگر میشه امکان اعتراض یا تخفیف وجود دارد ؟

 2. سیروس فیض

  سلام 

  من کارت شناسایی ماشینم رو ندارم میخوام از طریق سایت پلیس اول اعتراض بزنم و بعد جریمه هامو بپردازم. مبلغ جریمهامم بالای یک میلیونه. آیا شماره vin که روی کارت ماشین هست روی سند سبز هم هست؟ 

  سوال بعدیم اینه که با توجه به اینکه جریمه هام بالای یک میلیونه میشه از این سایت پلیس اقدام به اعتراض و پرداخت جریمه کرد؟

  متشکرم