سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
thirdparty

خرید بیمه شخص ثالث بی وای دی s6

لطفا پلاک خودروی خود را وارد کنید:
الف
الف
ب
پ
ت
ث
ج
ح
د
ر
ز
ژ
س
ش
ص
ض
ط
ظ
ع
ف
ق
ک
گ
ل
م
ن
و
ه
ی
D
S
ایـران
پرچم
کد ملی مالک خودرو
شماره پلاک خود را ندارید؟

دانستنی‌های بیمه شخص ثالث

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

بیمه شخص ثالث بی وای دی s6

خودرو بی‌وای‌دی s6 (BYD-S6) از شاسی‌بلندهایی با اندازه متوسط و تک‌دیفرانسیل است. شرکت خودروسازی کارمانیا در دهه ۹۰ در حوالی سال‌های ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸، این برندمدل را روانه بازار ایران کرد. بی‌وای‌دی S6 مبتنی بر پلتفرم نسل دوم لکسوس توسعه پیدا کرده و شباهت‌های زیادی با آن دارد. این خودرو به‌واسطه ویژگی‌های مطلوبی مانند زیبایی ظاهری، سواری نرم و راحت و کابین جاداری که دارد، در شمار خودروهای پرطرفدار در بازارهای داخلی و خارجی قرار می‌گیرد. یکی از نقاط قوت این محصول، برخورداری از ایمنی خوب در سفرهای مختلف است. شرکت‌های معتبر ایمن‌سنجی دنیا از جمله CNCAP، پنج ستاره ایمنی به این خودرو پیشکش کرده‌اند. برای رانندگی امن و با خیال راحت، باید به راه‌کارهای دیگری مانند تهیه بیمه هم فکر کنید. خرید بیمه بدنه بی وای دی S6 و بیمه شخص ثالث از روش‌هایی است که باعث ایجاد آرامش خیال در رانندگی می‌شود. خرید بیمه شخص ثالث بی وای دی S6 اجباری است و بدون آن، رانندگی با خطرات و ناامنی زیادی همراه می‌شود.

خرید بیمه شخص ثالث بی وای دی s6

در هر تصادف، سه طرف وجود دارد. طرف نخست راننده خاطی است و طرف دوم هم شرکت بیمه‌ای است که در صورت بروز حادثه، هزینه‌های رخداد را می‌پردازد. طرفی که در واقعه آسیب می‌بیند هم به شخص ثالث معروف است. با بیمه شخص ثالث، مدیریت هزینه‌های به‌وجودآمده در هر تصادف برای فرد خاطی راحت‌تر می‌شود. شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بیمه یا در اصطلاح، بیمه‌گر با پرداخت هزینه‌ها به جبران خسارت‌های مالی و جانی در هر حادثه کمک می‌کنند. بدون این بیمه اجباری، در صورت بروز هرگونه تصادف باید تا تعیین تکلیف خسارت‌های رخداد، فرد خاطی در زندان بماند. این روزها، شرکت‌های مختلفی به‌واسطه تقاضای بالا برای خرید بیمه شخص ثالث بی وای دی S6 و خودروهای دیگر مشغول به فعالیت‌اند. با خرید بیمه از یکی از آنها، رانندگی را برای خود و دیگران امن‌تر و با خیال راحت‌تر پیش خواهید برد و مشکلات قانونی هم پیدا نمی‌کنید؛ حتی خریدوفروش خودروهای بدون بیمه شخص ثالث هم غیرقانونی و ممنوع است.

قیمت بیمه شخص ثالث بی‌وای‌دی s6

سالانه، سازمان بیمه مرکزی نرخی معین برای خدمات پایه بیمه شخص ثالث بی وای دی s6 و انواع خودروها اعلام می‌کند. شرکت‌های بیمه‌گر با ارائه خدمات متنوع دیگر، بیمه شخص ثالث را با نرخ‌های متنوعی در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. در واقع، علاوه بر نرخ پایه با ارائه خدمات الحاقی و اضافی دیگر، بیمه شخص ثالث را با تعرفه‌های متنوعی به‌فروش می‌رسانند. فارغ از این‌ها، عوامل متنوع دیگری هم روی قیمت بیمه شخص ثالث هر خودرو اثرگذارند. از جمله آنها باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تخفیفات هر بیمه‌گر
  • مدل و سال تولید خودرو
  • تخفیف عدم خسارت خودرو
  • پوشش‌های هر شرکت بیمه

با بررسی شرایط و تعرفه‌های هر بیمه‌گر و مقایسه میان شرکت‌ها، به انتخاب بهینه و مناسب دست پیدا خواهید کرد. مرور و ارزیابی موارد گوناگون از راه‌هایی مانند خرید آنلاین بیمه با سرعت و سهولت پیش می‌رود.

تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث بی وای دی s6

در فرایند تهیه بیمه شخص ثالث برای هر خودرویی، امکان استفاده از تخفیفاتی هم وجود دارد. شاخص‌ترین طرح تخفیفی برای این بیمه، «تخفیف عدم خسارت بیمه شخص ثالث» است. به‌ازای مدت‌زمانی که از بیمه شخص ثالث خود استفاده نکنید و تصادف و حادثه رانندگی نداشته باشید، درصد تخفیفی برای خرید و تمدید بیمه شخص ثالث به شما تعلق می‌گیرد.

جریمه دیرکرد پرداخت بیمه شخص ثالث

به‌ازای هر روز که خودرو فاقد بیمه شخص ثالث باشد، مبلغی جریمه به حساب آن نوشته می‌شود. مبلغ این جریمه متناسب با نرخی است که از سوی سازمان بیمه مرکزی در هر سال، اعلام می‌شود. این سازمان در برخی اوقات از هر سال، امکان بخشیدگی جرایم بیمه شخص ثالث را به بیمه‌گران اعلام می‌کند. در نتیجه، مبلغ جریمه برای کسانی که بیمه شخص ثالث را نپرداخته‌اند به صفر تبدیل می‌شود. این افراد باید در ادامه با پرداخت حق بیمه، مانع از شکل‌گیری چنین جرایمی برای خود شوند. زمان اعلام بخشودگی جریمه دیرکرد همیشه یکسان و مشخص نیست.

خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث بی وای دی s6

شرکت‌های متنوعی اقدام به ارائه خدمات بیمه شخص ثالث می‌کنند. برای انتخاب بهینه از میان گزینه‌های موجود، لازم است که ارزیابی درستی درباره هریک داشته باشید. یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای مقایسه شرایط هر شرکت بیمه‌گر، استفاده از روش خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث است. با این روش، امکان بررسی تمام گزینه‌ها به‌طور هم‌زمان و رسیدن به تصمیم نهایی مقدور می‌شود. دیگر نیازی به مراجعه به تک‌تک شرکت‌ها یا تماس با آنها برای دریافت اطلاعات نیست و فرایند خرید و تصمیم‌گیری در روش آنلاین به‌سرعت پیش می‌رود.

خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار

برای خرید آنلاین بیمه و تمدید آن بیمه کافی است که اطلاعات مرتبط با خودروی بی‌وای‌دی s6 خود را وارد کنید و منتظر شوید تا فهرستی کامل از گزینه‌های گوناگون در اختیارتان قرار بگیرد. بعد از مرور و بررسی گزینه‌های در دسترس، امکان انتخاب مورد مناسب و عقد قرارداد بیمه به‌طور آنلاین فراهم است. این روند به‌سادگی و در عرض ۱۵ تا ۲۰ دقیقه انجام می‌شود. با واردکردن اطلاعات صحیح و ارائه مدارک لازم، فرایند صدور بیمه‌نامه به‌سرعت پیش می‌رود. در صفحه سامانه سنهاب بیمه بازار می‌توانید وضعیت صحت و انقضای بیمه شخص ثالث خودرو را استعلام بگیرید. 

داشتن نسخه دیجیتالی بیمه‌نامه شخص ثالث بی وای دی s6 و هر خودروی دیگری کافی است اما اگر بخواهید، با اعلام درخواست خود می‌توانید نسخه کاغذی بیمه‌نامه را هم تحویل بگیرید. نسخه کاغذی به مکان و نشانی موردنظرتان ارسال می‌شود و این فرایند رایگان خواهد بود.

مشتریان بیمه بازار چه می‌گویند؟

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بعد از خرید آنلاین بیمه‌نامه در صورت تمایل می‌توانید نسخه فیزیکی آن را نیز سفارش دهید.

آیا بعد از خرید بیمه شخص ثالث از بیمه بازار، نسخه فیزیکی بیمه‌نامه را دریافت خواهیم کرد؟

اگر تمامی مدارک مورد نیاز به صورت کامل بارگذاری شده‌باشد؛ بیمه‌نامه شخص ثالث بعد از ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صادر می‌شود. بارگذاری مدارک به صورت ناقص، روند صدور را طولانی خواهد کرد.

بیمه نامه شخص ثالث، چه مدت بعد از خرید صادر و فعال می‌شود؟

بهترین زمان برای تمدید بیمه‌نامه شخص ثالث، ۱۰ روز پیش از اتمام تاریخ اعتبار بیمه‌نامه است. هر زمانی از روز که بیمه‌نامه شخص ثالث خودرو تمدید شود، اعتبار آن از بامداد روز آتی آغاز خواهد شد.

چند روز پیش از تمام شدن اعتبار بیمه‌نامه باید برای تمدید آن اقدام کرد؟

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد.

چگونه می‌توان از صحت بیمه‌نامه خودرو مطمئن شد؟

بخشش جریمه دیرکرد فرآیندی است که از سوی سازمان بیمه‌مرکزی انجام می‌شود و از قاعده خاصی پیروی نمی‌کند. این بخشش معمولا یک بار در فصل بهار، یک بارتابستان و یک بار زمستان از طرف بیمه‌مرکزی به شرکت‌های بیمه اعلام می‌شود.

بخشش جریمه دیرکرد بیمه شخص ثالث چه زمانی انجام می‌پذیرد؟

جریمه دیرکرد به صورت روزانه حساب می‌شود. یعنی به ازای هر روز تاخیر در خرید و تمدید، مبلغی به عنوان جریمه به بیمه‌نامه تعلق می‌گیرد. چون نرخ بیمه ثالث، سال به سال تغییر می‌کند ؛ نرخ جریمه دیرکرد آن هم  در هر سال متفاوت است و نرخ ثابتی ندارد.

جریمه تاخیر خرید بیمه شخص ثالث چگونه محاسبه می‌شود؟

از آنجا که تخفیف بیمه ثالث به شخص تعلق دارد؛ به دو شیوه می‌توان کار انتقال تخفیف را انجام داد. در صورتی که مالک ماشین قصد فروش داشته‌باشد؛ می‌تواند تخفیف بیمه‌اش را به خودروی جدیدی که خریده انتقال بدهد. درشرایطی دیگر، ممکن است صاحب بیمه‌نامه بخواهد تخفیفش را به شخص دیگری انتقال بدهد. در این صورت آن فرد حتما باید یکی از اعضای درجه یک خانواده‌ (پدر، مادر، همسر، فرزند) باشد. به جز این دو شیوه، امکان دیگری برای انتقال تخفیف وجود ندارد.

شرایط انتقال تخفیف بیمه شخص ثالث چیست؟

به صورت کلی، انتقال تخفیف نیاز به دریافت الحاقیه دارد که ممکن است برای صاحب بیمه بار مالی داشته‌باشد. اما در صورتی که بیمه شخص ثالث را از بیمه‌بازار خریده باشید؛ می‌توانید تخفیف‌های مربوط به آن را بدون پرداخت هزینه، انتقال بدهید.

آیا امکان انتقال تخفیف بیمه ثالث از طریق خرید آنلاین بیمه در سایت بیمه بازار وجود دارد؟

در بیمه‌بازار امکان خرید بیمه شخص ثالث قسطی وجود دارد. فقط کافی است ‌هنگام خرید بیمه خود، مشخص کنید از کدام شرکت بیمه می‌خواهید بیمه ثالث خود را خریداری کنید. در مرحله ثبت سفارش تعداد اقساطی که شرکت بیمه در نظر گرفته است و مقدار هر قسط را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است شرکت قبلی که از آن بیمه خود را تهیه کرده‌اید، در سال جدید بیمه‌نامه را قسطی ارائه ندهد.

آیا می‌توان بیمه شخص ثالث را اقساطی تهیه کرد؟

خیر، در حال حاضر خرید قسطی بیمه شخص ثالث فقط با ارائه «چک صیاد» امکان‌پذیر است. علاوه بر آن، تنها ساکنین شهر تهران می‌توانند از این امکان استفاده کنند و در این مورد خاص، منظور از تهران، مجموع ۲۲ منطقه شهرداری است.

آیا امکان خرید قسطی بدون چک در سایت بیمه‌بازار وجود دارد؟

بله، بعد از خرید بیمه‌ثالث به صورت آنلاین طرف حساب شما «شرکت بیمه‌ای است که از آن بیمه خریده‌اید.» بنابراین برای جبران خسارت خارج از تهران باید به شعبه‌های آن شرکت بیمه خاص، مراجعه و روند دریافت خسارت را طی کنید. 

اگر بیمه ثالث را به صورت آنلاین بخریم؛  می‌توانیم خارج از تهران خسارت دریافت کنیم؟

بیمه‌بازار در حوزه صدور بیمه شخص ثالث با «تمامی شرکت‌های بیمه» همکاری دارد. شما در بیمه‌بازار می‌توانید برای خرید بیمه شخص ثالث از تخفیف‌ استفاده کنید و هزینه را به صورت قسطی بپردازید. 

بعد از خرید بیمه و ارسال تصویر مدارک، بیمه ثالث شما سریعا صادر می‌شود و در صورت درخواست، نسخه فیزیکی آن، بدون دریافت هزینه و به صورت رایگان، به آدرس درج شده در فرم ارسال خواهد شد.

خرید بیمه‌ ثالث از بیمه‌بازار چه امتیازی دارد؟

خیر، قانونِ لزوم ارائه نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث لغو شده‌است. شما می‌توانید به راحتی از نسخه آنلاین و دیجیتالی که لینکش با پیامک به تلفن همراهتان ارسال می‌شود استفاده کنید.

آیا دریافت نسخه فیزیکی و کاغذی بیمه شخص ثالث ضروری است؟

قیمت بیمه شخص ثالث که روی بیمه‌نامه ذکر می‌شود برای همه شرکت‌های بیمه یکسان است. دلیل تفاوت قیمت‌ها در آفرهای ویژه‌ای است که بیمه‌بازار برای برخی از شرکت‌ها در نظر می‌گیرد. 

دلیل تخفیف‌ها و اختلاف قیمت بیمه شخص ثالث بین شرکت‌های مختلف در سایت بیمه‌بازار چیست؟

چون واحد صدور بیمه در شرکت‌ها به مدارک به روز شده نیاز دارد. 

چرا برای هر بار خرید و تمدید بیمه شخص ثالث باید مدارک را بارگذاری کنیم؟

بله، برای تمدید بیمه‌نامه شما می‌توانید به هر یک از شرکت‌های بیمه‌ای مورد نظر خود مراجعه کنید و در خواست تمدید بیمه‌نامه نمایید. همچنین تخفیفات بیمه شخص ثالث خودرو شما نیز حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که با تغییر شرکت بیمه تخفیف‌ها نیز منتقل می‌شوند.

آیا تغییر شرکت بیمه امکان‌پذیر است؟ قوانین و مقررات آن به چه صورت است؟ 

در صورت مفقودی بیمه‌نامه شخص ثالث، باید با در دست داشتن کارت خودرو و کارت شناسایی به نمایندگی صادرکننده بیمه مراجعه کرد. پس از انجام پروسه‌ی اعلام مفقودی برای فرد یک گواهی صادر خواهد شد که ارزش قانونی آن به اندازه اصل بیمه‌نامه است.

اگر بیمه‌نامه شخص ثالث گم شود چه کارهایی باید انجام داد؟ 

بیمه شخص ثالث هزینه‌های مربوط به درمان، فوت و خسارت‌های وارد شده به اموال را پوشش می‌دهد. بیمه شخص ثالث برای تمام وسایل نقلیه اجباری است.

منظور از بیمه شخص ثالث چیست؟

اشخاص ثالث در بیمه ثالث کسانی هستند که در حادثه دچار زیان مالی و جانی شده‌اند. 

شخص ثالث در بیمه شخص ثالث کیست؟

بله. داشتن بیمه شخص ثالث برای کلیه رانندگان وسایل نقلیه ( مسافری،بارکش، موتورسیکلت و…) اجباری است.

آیا داشتن بیمه شخص ثالث برای همه افراد اجباری است؟

رانندگی بدون بیمه شخص ثالث ممنوع است. در صورتی که وسیله نقلیه‌ای دچار حادثه شود و دارای بیمه شخص ثالث نباشد، راننده مقصر تا زمان پرداخت خسارت جانی و مالی اشخاص زیان دیده در حادثه، زندانی خواهد شد. همچنین خرید و فروش وسیله نقلیه بدون بیمه شخص ثالث امکان‌پذیر نیست.

نداشتن بیمه شخص ثالث چه عواقبی دارد؟

برای استعلام قیمت بیمه شخص ثالث می‌توانید اطلاعات خودروی خود را در سایت بیمه بازار وارد کنید تا لیستی ازتعرفه شرکت‌های بیمه برای شما نمایش داده شود. همچنین برای اطمینان از صحت بیمه شخص ثالث می‌توانید به سامانه سنهاب بیمه بازار مراجعه کنید. 

چگونه بیمه شخص ثالث را استعلام کنیم؟

 برخورداری از بیمه شخص ثالث برای تمام رانندگان اجباری است. این بیمه می‌تواند خسارات جانی و ملی بروز حادثه را به میزان قابل توجهی تحت پوشش قرار دهد. 

مزایای بیمه شخص ثالث چیست؟

این بیمه هزینه دیه و نقص عضو راننده را پرداخت می‌کند اما هزینه‌های پزشکی راننده مقصر را جبران نمی‌کند. راننده مقصر در صورتی که بخواهد خسارت پزشکی را پرداخت کند، باید از بیمه حوادث انفرادی استفاده نماید.

آیا بیمه شخص ثالث خسارت وارد شده به راننده را جبران می‌کند؟ 

مهم‌ترین شرط بیمه شخص ثالث داشتن گواهینامه است. در صورتی که راننده گواهینامه نداشته باشد، شرکت بیمه هیچ هزینه‌ای را تقبل نخواهد کرد.  

در صورت نداشتن گواهینامه آیا خسارات وارد شده را می‌توان از طریق بیمه شخص ثالث جبران نمود؟

نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث ماشین به این صورت است که سالی 5 درصد به بیمه‌نامه اضافه می‌شود و این درصد از حق پایه بیمه کسر می‌شود. 

 بیمه شخص ثالث ماشین چگونه محاسبه می‌شود؟

حق بیمه شخص ثالث هر ساله بر اساس نرخ دیه اعلام شده توسط قوه قضاییه تعیین می‌شود. به دلیل تورم با افزایش نرخ دیه، سطح پوشش بیمه‌گزار افزایش پیدا می‌کند. هر زمانی که شخص بخواهد سطح پوشش بیمه شخص ثالث خود را افزایش دهد و یا اقدام به عوض کردن نام مندرج بر روی بیمه‌نامه کند، باید درخواست الحاقیه نماید.  
 

الحاقیه بیمه شخص ثالث چیست و چه زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد؟