سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
health

بیمه درمان تکمیلی البرز

بیمه موردنظر خود را انتخاب کنید.

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه البرز
بیمه البرز
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه درمان تکمیلی البرز

بیمه تکمیلی البرز جزو قدیمی‌ترین بیمه‌های تکمیلی است و بیمه تکمیلی را به صورت گروهی ارائه می‌کند. در سال‌های قبل، بیمه‌های انفرادی و بیمه امید آفرین البرز هم جزو خدمات بیمه تکمیلی البرز بودند؛ اما در حال حاضر فقط می‌توانید خدمات بیمه البرز را به صورت گروهی دریافت کنید. اگر قصد خرید آنلاین بیمه تکمیلی البرز از بیمه بازار را دارید، در این مطلب اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استعلام بیمه تکمیلی البرز

برای استعلام قیمت بیمه درمان تکمیلی البرز، کافی است در سایت بیمه بازار تعداد اعضای گروه یا نیروهای سازمانتان را بنویسید و اطلاعات و مشخصات متقاضیان بیمه را وارد کنید. در مرحله بعد، می‌توانید هزینه بیمه را ببینید. نکته مهم این است که هزینه بیمه به پوشش‌های بیمه تکمیلی بستگی دارد. هرچقدر موارد بیشتری در قرارداد شما باشد، هزینه بیمه شما هم بیشتر می‌شود.

محاسبه بیمه تکمیلی البرز

محاسبه قیمت بیمه تکمیلی به تعداد نفرات سازمان، سن افراد و پوشش‌ها بستگی دارد. برای اینکه از قیمت دقیق بیمه مطلع شوید، باید فرم خرید بیمه تکمیلی البرز را در سایت بیمه بازار پر کنید. در این مرحله، کارشناس‌های ما با شما تماس می‌گیرند و به سوال‌های شما پاسخ می‌دهند. بعد از مشاوره و انتخاب بهترین پوشش‌ها با قیمت مناسب، می‌توانید هزینه بیمه‌نامه را پرداخت کنید.

پوشش‌های بیمه تکمیلی البرز

هنگام خرید بیمه تکمیلی باید به پوشش‌ها و سقف تعهد آن برای خدمات درمانی توجه کنید. تعهدات بیمه درمان تکمیلی البرز به قرارداد بین شرکت بیمه و شرکت متقاضی درمان گروهی بستگی دارد؛ ولی به صورت کلی شرکت بیمه البرز هزینه‌های خدمات درمانی زیر را پرداخت می‌کند:

 • هزینه‌های بیمارستانی، بستری، جراحی‌های مهم مثل قلب، پیوند کلیه، حراجی مغز و اعصاب، بستری‌های یک روزه.

 • زایمان طبیعی و سزارین

 • هزینه‌های مربوط به بیماری‌های خاص

 • هزینه‌های پاراکلینیکی

 • هزینه‌های تشخیصی و درمانی (رادیولوژی، سونوگرافی، آزمایش، فیزیوتراپی، پزشکی هسته‌ای، انواع اسکن، پاتوبیولوژی، کاردرمانی، لیزردرمانی، گفتاردرمانی، MRI)

 • عمل‌های جراحی سرپایی

 • ویزیت و داروهای شیمیایی و گیاهی

 • هزینه درمان نازایی و ناباروری

 • هزینه‌های آمبولانس

 • خدمات دندان‌پزشکی

 • هزینه‌های درمانی خارج از کشور

شرایط خرید بیمه تکمیلی البرز

برای اینکه بتوانید از خدمات بیمه تکمیلی البرز استفاده کنید، باید حداقل ۵۰ نفر باشید. همچنین، همه افراد سازمان یا متقاضیان بیمه تکمیلی البرز باید بیمه پایه داشته باشند. بیمه پایه همان بیمه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت است. 

نکته مهم این است که گروه‌های زیر ۵۰۰ نفر نمی‌توانند از پوشش‌های اضافی مثل ویزیت، دارو و خدمات اورژانس، دندان‌پزشکی، عینک، سمعک و هزینه پیوند اعضا استفاده کنند. به‌علاوه، سن متقاضیان بیمه هم در خرید بیمه تکمیلی البرز مهم است.

اگر گروه شما کمتر از ۱۰۰۰ نفر است، نباید سن متقاضیان بیمه بیشتر از ۶۰ سال باشد. در صورتی‌که سن متقاضی بیمه درمان تکمیلی البرز بیشتر از ۶۰ باشد، باید حق بیمه اضافی پرداخت کنید.

دوره انتظار بیمه درمان تکمیلی البرز

بیشتر بیمه‌های تکمیلی دوره انتظار دارند. در این دوره، شما نمی‌توانید از خدمات بیمه تکمیلی البرز استفاده کنید. دوره انتظار به تعداد متقاضیان بیمه بستگی دارد. دوره انتظار بیمه تکمیلی البرز برای پوشش خدمات زایمان در گروه‌های کمتر از ۲۵۰ نفر، ۹ ماه است. گروه‌هایی که بین ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ نفر هستند، باید ۶ ماه منتظر بمانند و گروه‌های بیشتر از ۱۰۰۰ نفر هم دوره انتظار ندارند.

فرانشیز بیمه تکمیلی البرز

فرانشیز به معنای سهم پرداخت شما در هزینه‌های درمانی است و شرکت بیمه این هزینه را پرداخت نمی‌کند. فرانشیز هزینه‌های بیمارستانی، جراحی، زایمان و بقیه پوشش در بیمه البرز ۳۰ درصد است. در صورتی که حق بیمه بیشتری پرداخت کنید، فرانشیز بیمه تکمیلی البرز به ۱۰ درصد کاهش پیدا می‌کند.

استثنائات بیمه تکمیلی البرز

شرکت بیمه البرز هزینه موارد زیر را پرداخت نمی‌کند:

 • عمل‌های جراحی زیبایی

 • عیوب مادرزادی

 • سقط جنین

 • ترک اعتیاد

 • خودکشی و اعمال مجرمانه

 • حوادث طبیعی مثل سیل، زلزله و آتشفشان (با پرداخت حق بیمه اضافی می‌توانید این مورد را به بیمه‌نامه اضافه کنید)

 • جنگ، شورش، اغتشاش، بلوا، اعتصاب، قیام، آشوب، کودتا (با پرداخت حق بیمه اضافی، شرکت بیمه هزینه خسارت این موارد را پرداخت می‌کند.)

 • فعل و انفعالات هسته‌ای

 • هزینه اتاق خصوصی، به جز در موارد ضروری و تشخیص پزشک معالج و تایید پزشک معتمد شرکت بیمه

 • هزینه همراه بیماران بین ۷ تا ۷۰ سال

 • جنون

 • جراحی لثه

 • لوازم بهداشتی و آرایشی

 • جراحی فک

 • هزینه‌های مربوط به معلولیت ذهنی و از کار افتادگی

 • هزینه رفع عیوب انکساری چشم

بعضی از موارد بالا با پرداخت حق بیمه اضافی به قرارداد شما اضافه می‌شوند. هزینه معلولیت ذهنی، هزینه همراه بیماران و هزینه اتاق خصوصی و هزینه جنگ و شورش و بلوا از جمله این موارد هستند.

بیمه درمان تکمیلی بیمه البرز برای دندان‌پزشکی

شرکت بیمه البرز هزینه کشیدن دندان، پر کردن، جراحی لثه، بریج، ارتودنسی، ایمپلنت و هزینه دندان مصنوعی را پرداخت می‌کند. البته، هر کدام از این موارد به قرارداد بین شرکت شما و شرکت بیمه البرز بستگی دارد.

نحوه دریافت خسارت بیمه تکمیلی البرز

برای دریافت خسارت بیمه درمان تکمیلی البرز می‌توانید به ۲ روش عمل کنید. در روش اول، با یک معرفی‌نامه به مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه البرز می‌روید و فقط هزینه فرانشیز را پرداخت می‌کنید. بقیه هزینه خدمات درمانی به عهده شرکت است. بیمه البرز با ۳۰۰۰ مرکز درمانی در کشور قرارداد دارد. در بعضی از این مراکز، می‌توانید معرفی‌نامه اینترنتی بگیرید. در غیر این صورت، باید با نسخه پزشک معالج، نامه درخواست معرفی‌نامه و تصویر صفحه اول دفترچه بیمه‌گر اول به بیمه البرز بروید. 

اگر مرکز درمانی منتخب شما با بیمه البرز قرارداد نداشته باشد، باید هزینه درمان را پرداخت کنید و بعد با مدارک لازم برای دریافت خسارت به شرکت بیمه بروید. این مدارک خلاصه پرونده بیمارستانی، شرح عمل و نظر پزشک معالج، اصل صورت حساب بیمارستانی، اصل قبض‌های پرداختی، کپی صفحه اول دفترچه بیمه، کپی صفحه اول و دوم شناسنامه هستند. 

در صورتی‌که عمل شما شامل خرید پروتز یا جسم خارجی باشد، باید فاکتور خرید آن را به شرکت بیمه ارائه کنید. در نهایت، شرکت بیمه البرز بعد از بررسی مدارک، مبلغ خسارت را تایید می‌کند و آن را به حساب شما واریز می‌کند.

 خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی البرز از بیمه بازار

اگر مدیریت شرکت یا سازمانی را به عهده دارید، می‌توانید مراحل خرید بیمه تکمیلی را به صورت آنلاین در بیمه بازار انجام دهید. در ابتدا، تعداد اعضای سازمان را وارد کنید. فراموش نکنید که اعضای خانواده کارمندان را هم تعداد افراد حساب کنید. حداقل تعداد افراد برای خرید بیمه درمان تکمیلی البرز ۵۰ نفر است. در این مرحله می‌توانید با مشاورهای ما در خصوص عقد قرارداد و پوشش‌های بیمه صحبت کنید. در نهایت، بعد از برگزاری جلسه‌های مذاکره و پیگیری، قرارداد بیمه شما آماده است.

صفحات مرتبط:

بیمه عمر البرز

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بیمه تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه شناخته می‌شود و فقط بخش کمی از هزینه‌های درمان را جبران می‌کند. بنابراین، برای جبران سایر هزینه‌های درمانی، بهتر است بیمه تکمیلی تهیه کنیم.  از این رو به تامین اجتماعی، بیمه پایه و به طرح‌های درمانی که شرکت‌های بیمه می‌فروشند؛ بیمه تکمیلی می‌گویند تا کامل کننده بیمه پایه باشد. 

بیمه تکمیلی چه فرقی با بیمه تامین اجتماعی دارد؟

بیمه‌های تکمیلی عموما به صورت گروهی و سازمانی ارائه می‌شوند. اما برخی شرکت‌های بیمه، طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی را نیز ارائه می‌دهند. این نوع از بیمه تکمیلی برای کسانی است که یا بیمه پایه ندارند یا نمی‌توانند بیمه تکمیلی را به صورت گروهی و سازمانی تهیه کنند.

بیمه تکمیلی انفرادی چیست؟

در بیمه تکمیلی انفرادی همه‌چیز از جمله هزینه، به صورت کلی، به طرحی بستگی دارد که از سوی متقاضی خریداری می‌شود. 

هزینه بیمه تکمیلی انفرادی چه تفاوتی با بیمه تکمیلی گروهی و سازمانی دارد؟

هر شرکت بیمه‌ای با توجه به سیاست‌های داخلی خودش برای طرح‌های مختلف بیمه اقدام می‌کند. از آنجا که درصد ریسک جبران هزینه‌ها در بیمه‌های تکمیلی بالاست؛ شرکت‌های محدودی حاضر می‌شوند تا بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه کنند. 

چرا طرح انفرادی بیمه تکمیلی از سوی همه شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود؟

فرانشیز درصدی از هزینه‌های درمان است که شخص بیمه شده باید پرداخت کند. مابقی هزینه‌ها بر عهده شرکت بیمه است که جبران کند. 

فرانشیز چیست؟

خیر، چون طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی به صورت یک پکیج کلی فروخته می‌شود؛ نمی‌توان یک یا چند پوشش آن را حذف کرد یا تغییر داد. حتی اگر استفاده نکردن از آن پوشش برای بیمه‌گذار قطعی باشد. مثل انتخاب پوششی که هزینه‌های زایمان را هم جبران می‌کند اما خریدار آن نوع پوشش آقاست و امکان استفاده از آن را ندارد. 

آیا امکان ویرایش پوشش در طرح‌ بیمه تکمیلی انفرادی وجود دارد تا هزینه کمتری پرداخت شود ؟ 

بیمه‌های تکمیلی از زمانی که صادر می‌شوند قابل استفاده هستند. به بیانی دیگر، از ساعت ۲۴ روزی که بیمه تکمیلی صادر شود می‌توان از آن استفاده کرد. به جز یک سری خدمات که نیاز به گذراندن دوره انتظار دارند.

تنها مرحله‌ای که ممکن است روند صدور بیمه تکمیلی را به تاخیر بیاندازد؛ تایید پرسشنامه‌ تکمیل شده‌ای است که پزشک معتمد شرکت بیمه باید آن را امضا کند. پس از تایید این پزشک، بیمه‌نامه صادر می‌شود و قابل استفاده است.

دقیقا از چه زمانی می‌توانیم برای گرفتن هزینه‌های درمان در بیمه‌های تکمیلی اقدام کنیم؟

دوره انتظار مربوط به برخی پوشش‌ها در بیمه تکمیلی است که بعد از صدور بیمه‌نامه امکان استفاده بلافاصله از آن وجود ندارد که بسته به نوع آن، باید بعد از طی شدن ۳ ، ۶ یا ۹ ماه از زمان صدور صبر کنیم تا اجازه استفاده را به دست بیاوریم. در این مدت، هزینه پوشش‌های دوره انتظار بر عهده بیمه‌گذار است و شرکت بیمه، هزینه‌ای را جبران نمی‌کند.

برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار ۳ ماهه: بیماری‌های مزمن، هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان و....
برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار بیشتر از ۳ ماه: هزینه‌های مربوط به زایمان برای خانم‌ها و نازایی برای خانم‌ها و آقایان و.....
 

دوره انتظار در بیمه تکمیلی مربوط به کدام خدمات است؟

از طریق دو روش مستقیم و غیر مستقیم می‌توان از بیمه تکمیلی استفاده کرد. 
در روش غیر مستقیم یا آنلاین می‌توان با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه تکمیلی و ارائه کدملی، فقط فرانشیز بیمه را پرداخت کرد.
روش مستقیم یا آفلاین مربوط به مراکز درمانی است که قراردادی با شرکت بیمه ندارند. در نتیجه، بیمه‌گذار تمامی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. بعد از آن باید مستقیما به شعبه مورد نظر شرکت بیمه برود و اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه کند تا پس از بررسی و تایید، هزینه‌های درمانی بعد از کسر فرانشیز تا سقف مشخص به حسابش واریز شود. 

چگونه از بیمه تکمیلی استفاده کنیم؟