سیاست استفاده از کوکی
بیمه‌بازار، به منظور بهبود تجربه کاربران و بهینه‌سازی ارتباط با آنها، از کوکی استفاده می‌کند. با زدن دکمه «پذیرش همه» و بستن این پیام، با جمع‌آوری کوکی موافقت می‌کنید.
کوکی‌های ضروری
از این کوکی‌ها برای امنیت وب‌سایت و کارکردهای پایه‌ای آن استفاده می‌شود. بدون پذیرش این کوکی‌ها وب‌سایت قادر به کار کردن نخواهد بود.
کوکی‌های کاربردی
این کوکی‌های به انجام ویژگی‌های خاصی مانند به اشتراک‌گذاری محتوای وب‌سایت در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کمک می‌کنند.
کوکی‌های تجزیه تحلیلی
این کوکی‌های برای درک نحوه تعامل بازدیدکنندگان با وب‌سایت استفاده می‌شوند.
کوکی‌های تبلیغاتی
این کوکی‌های برای ارائه تبلیغات سفارشی بر اساس صفحاتی که قبلاً بازدید کرده‌اید استفاده می‌شوند.
جزئیات
health

بیمه درمان تکمیلی آرمان

بیمه موردنظر خود را انتخاب کنید.

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه آرمان
بیمه آرمان
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه درمان تکمیلی آرمان

بیمه درمان تکمیلی آرمان هم مثل سایر بیمه‌های درمان تکمیلی، در شرایطی که شاهد افزایش هرروزه‌ی هزینه‌های پزشکی، دارو و اعمال جراحی هستیم، در کنار مردم تلاش می‌کند مسیر درمان را آسان‌تر کند. بیمه آرمان از بازیگران نسبتا جدید صنعت بیمه است اما با مزایا و کاربردهایی که دارد توانسته به سرعت در میان خریداران بیمه تکمیلی شناخته و مورد قبول واقع شود.

بیمه درمان تکمیلی آرمان مختص گروه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها است و به صورت انفرادی یا برای یک خانواده صادر نمی‌شود. البته اگر در سازمانی مشغول به کار باشید که از بیمه درمان تکمیلی آرمان بهره می‌برند، می‌توانید همسر، فرزندان، مادر و پدر خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهید.

پوشش‌های بیمه درمان تکمیلی آرمان

جبران هزینه‌های جراحی قلب، پیوند ریه، پیوند کبد، کلیه و مغز استخوان، جراحی‌های مغز و اعصاب (بجز دیسک ستون فقرات)

هزینه‌های بستری در بیمارستان و جراحی‌های در اثر حادثه یا بیماری، انواع سنگ شکن، هزینه‌های شیمی درمانی، گامانایف و رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب

هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین

هزینه‌های حمل و نقل بیمار با آمبولانس به شرط بستری شدن در بیمارستان

هزینه‌های پاراکلینیکی شامل سونوگرافی، ام‌ آر آی، آندوسکوپی، انواع اسکن، ماموگرافی، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، دانسیتومتری، آنژیوگرافی چشم، شنوایی سنجی و بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب، فیزیوتراپی و انواع نوار (قلب، مغز، مثانه، عضله، عصب)

جبران هزینه‌های رفع عیوب انکساری چشم شامل نزدیک‌بینی، دوربینی و آستیگماتیسم

جبران هزینه های جراحی سرپایی شامل شکستگی، گچ گیری، انواع بخیه، ختنه، کرایوتراپی، تخلیه کیست، اکسیزیون لیپوم، لیزر درمانی و بیوپسی.

هزینه‌های دندان‌پزشکی

هزینه خرید عینک و سمعک

هزینه‌های ویزیت پزشک و دارو

استعلام بیمه تکمیلی آرمان

قیمت بیمه تکمیلی آرمان بسته به تعداد نفرات و طرح انتخابی متفاوت است. در سایت بیمه بازار می‌توانید استعلام بیمه تکمیلی آرمان را بگیرید. توجه به مواردی مانند فرانشیز و دوره انتظار هم در انتخاب طرح و میزان قیمت بیمه تکمیلی اثرگذار است. فرانشیز بیمه درمان تکمیلی آرمان بین ۱۰ تا ۳۰ درصد متغیر است. دوره انتظار این بیمه هم به پوشش زایمان، بستری و جراحی تعلق می‌گیرد. در واقع مدتی قبل از تاریخ زایمان، بستری شدن و جراحی باید بیمه درمان تکمیلی آرمان را دریافت کرده باشید تا بتوانید در تاریخ مد نظرتان از آن استفاده کنید. برای مثال دوره انتظار بیمه آرمان برای زایمان ۹ ماه است. به این معنی که باید ۹ ماه از خرید بیمه گذشته باشد تا بتوانید برای هزینه‌های زایمان از آن استفاده کنید.

خرید بیمه درمان تکمیلی آرمان

چنانچه کارفرما یا صاحب کسب و کاری هستید برای دریافت مشاوره از کارشناسان بیمه بازار جهت انتخاب و خرید بیمه تکمیلی، می‌توانید با شماره 91007240 تماس بگیرید. متخصصین بیمه بازار در کلیه مراحل انتخاب بیمه تا عقد قرارداد در کنار شما خواهند بود. 

صفحات مرتبط:

بیمه عمر آرمان

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بیمه تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه شناخته می‌شود و فقط بخش کمی از هزینه‌های درمان را جبران می‌کند. بنابراین، برای جبران سایر هزینه‌های درمانی، بهتر است بیمه تکمیلی تهیه کنیم.  از این رو به تامین اجتماعی، بیمه پایه و به طرح‌های درمانی که شرکت‌های بیمه می‌فروشند؛ بیمه تکمیلی می‌گویند تا کامل کننده بیمه پایه باشد. 

بیمه تکمیلی چه فرقی با بیمه تامین اجتماعی دارد؟

بیمه‌های تکمیلی عموما به صورت گروهی و سازمانی ارائه می‌شوند. اما برخی شرکت‌های بیمه، طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی را نیز ارائه می‌دهند. این نوع از بیمه تکمیلی برای کسانی است که یا بیمه پایه ندارند یا نمی‌توانند بیمه تکمیلی را به صورت گروهی و سازمانی تهیه کنند.

بیمه تکمیلی انفرادی چیست؟

در بیمه تکمیلی انفرادی همه‌چیز از جمله هزینه، به صورت کلی، به طرحی بستگی دارد که از سوی متقاضی خریداری می‌شود. 

هزینه بیمه تکمیلی انفرادی چه تفاوتی با بیمه تکمیلی گروهی و سازمانی دارد؟

هر شرکت بیمه‌ای با توجه به سیاست‌های داخلی خودش برای طرح‌های مختلف بیمه اقدام می‌کند. از آنجا که درصد ریسک جبران هزینه‌ها در بیمه‌های تکمیلی بالاست؛ شرکت‌های محدودی حاضر می‌شوند تا بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه کنند. 

چرا طرح انفرادی بیمه تکمیلی از سوی همه شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود؟

فرانشیز درصدی از هزینه‌های درمان است که شخص بیمه شده باید پرداخت کند. مابقی هزینه‌ها بر عهده شرکت بیمه است که جبران کند. 

فرانشیز چیست؟

خیر، چون طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی به صورت یک پکیج کلی فروخته می‌شود؛ نمی‌توان یک یا چند پوشش آن را حذف کرد یا تغییر داد. حتی اگر استفاده نکردن از آن پوشش برای بیمه‌گذار قطعی باشد. مثل انتخاب پوششی که هزینه‌های زایمان را هم جبران می‌کند اما خریدار آن نوع پوشش آقاست و امکان استفاده از آن را ندارد. 

آیا امکان ویرایش پوشش در طرح‌ بیمه تکمیلی انفرادی وجود دارد تا هزینه کمتری پرداخت شود ؟ 

بیمه‌های تکمیلی از زمانی که صادر می‌شوند قابل استفاده هستند. به بیانی دیگر، از ساعت ۲۴ روزی که بیمه تکمیلی صادر شود می‌توان از آن استفاده کرد. به جز یک سری خدمات که نیاز به گذراندن دوره انتظار دارند.

تنها مرحله‌ای که ممکن است روند صدور بیمه تکمیلی را به تاخیر بیاندازد؛ تایید پرسشنامه‌ تکمیل شده‌ای است که پزشک معتمد شرکت بیمه باید آن را امضا کند. پس از تایید این پزشک، بیمه‌نامه صادر می‌شود و قابل استفاده است.

دقیقا از چه زمانی می‌توانیم برای گرفتن هزینه‌های درمان در بیمه‌های تکمیلی اقدام کنیم؟

دوره انتظار مربوط به برخی پوشش‌ها در بیمه تکمیلی است که بعد از صدور بیمه‌نامه امکان استفاده بلافاصله از آن وجود ندارد که بسته به نوع آن، باید بعد از طی شدن ۳ ، ۶ یا ۹ ماه از زمان صدور صبر کنیم تا اجازه استفاده را به دست بیاوریم. در این مدت، هزینه پوشش‌های دوره انتظار بر عهده بیمه‌گذار است و شرکت بیمه، هزینه‌ای را جبران نمی‌کند.

برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار ۳ ماهه: بیماری‌های مزمن، هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان و....
برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار بیشتر از ۳ ماه: هزینه‌های مربوط به زایمان برای خانم‌ها و نازایی برای خانم‌ها و آقایان و.....
 

دوره انتظار در بیمه تکمیلی مربوط به کدام خدمات است؟

از طریق دو روش مستقیم و غیر مستقیم می‌توان از بیمه تکمیلی استفاده کرد. 
در روش غیر مستقیم یا آنلاین می‌توان با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه تکمیلی و ارائه کدملی، فقط فرانشیز بیمه را پرداخت کرد.
روش مستقیم یا آفلاین مربوط به مراکز درمانی است که قراردادی با شرکت بیمه ندارند. در نتیجه، بیمه‌گذار تمامی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. بعد از آن باید مستقیما به شعبه مورد نظر شرکت بیمه برود و اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه کند تا پس از بررسی و تایید، هزینه‌های درمانی بعد از کسر فرانشیز تا سقف مشخص به حسابش واریز شود. 

چگونه از بیمه تکمیلی استفاده کنیم؟