health

بیمه درمان تکمیلی ما

بیمه موردنظر خود را انتخاب کنید.

ارزش‌های بیمه‌‌بازار

صدور بیمه نامه در همان روز
صدور بیمه نامه در همان روز
امکان خرید قسطی بیمه
امکان خرید قسطی بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
همکاری با تمامی شرکت‌های بیمه
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته
پشتیبانی و همراهی تخصصی ۲۴ ساعته

شرکت‌های بیمه همراه بیمه بازار

توضیحات شرکت

بیمه ما
بیمه ما
رتبه رضایتمندی
3
دیدگاه کاربران
زمان پاسخگویی
رتبه رضایت مشتریان
سطح توانگری

بیمه درمان تکمیلی ما

شرکت بیمه ما  از سال 1390 در بازار بیمه ایران فعالیت می‌کند و تا به امروز تمام توان خود را جهت جبران خسارت خدمات درمانی بیمه‌شدگان به کار گرفته است. در ادامه با تمام جزئیات مربوط به شرکت بیمه ما آشنا خواهیم شد.

آشنایی با شرکت بیمه ما

قبل از هر چیز باید با تاریخچه شرکت بیمه ما و بازیگران اصلی آن آشنا شویم. همانطور که بالاتر گفتیم، بیمه ما در سال 1390 و با تلاش‌های بانک ملت و شرکت‌های تعاونی زیر گروه آن متولد شد. این شرکت بیمه در سراسر کشور 40 شعبه مرکزی و بیش از 2500 نمایندگی دارد. بیمه ما خدمات زیادی به بیمه‌گران ارائه می‌کند که در بین آنها می‌توان به بیمه اموال، اشخاص و … اشاره کرد.

صد البته موضوع امروز ما انواع بیمه‌ای که توسط شرکت بیمه ما ارائه می‌شود نیست. موضوع ما بیمه تکمیلی ما است. بیمه درمان تکمیلی ما یکی از بهترین بیمه‌های تکمیلی در کشور است که هزینه انواع خدمات پزشکی مانند خدمات پاراکلینکی، عمل‌های جراحی و بستری، هزینه‌های آزمایش‌ها، خدمات سرپایی، آمبولانس، زایمان، عیوب انکساری، ویزیت و دارو و دندانپزشکی را جبران می‌کند.

می‌توان به صورت خانوادگی و گروهی برای دریافت خدمات این بیمه تکمیلی اقدام کرد. البته باید به این نکته دقت کنید که برای استفاده از خدمات بیمه ما باید حتما تحت پوشش یکی از بیمه‌های پایه مانند تامین اجتماعی، خدمات درمانی، یا سلامت باشید.

قیمت بیمه تکمیلی ما

برای دریافت قیمت بیمه درمان تکمیلی ما می‌توانید از بیمه بازار استعلام بگیرید. البته باید به این نکته دقت کنید قیمت ثبت نام بیمه تکمیلی ما به تعهدات و نیازهای بیمه‌گر بستگی دارد. این یعنی می‌توانید با توجه به نیازهای خود به سراغ بهترین خدمات و قیمت بروید. برای اینکه بتوانید قیمت این بیمه را استعلام بگیرید باید به اطلاعات پایه مورد نیاز به بیمه مانند بازه سنی بیمه شدگان، بیمه‌گر پایه و لیست افراد بیمه شده دسترسی داشته باشید.

خرید بیمه تکمیلی گروهی ما

خرید بیمه تکمیلی گروهی ما راحت‌ترین روش برای سازمان‌ها گروه‌های مختلف برای جبران خسارت خدمات درمانی است. تعهدات بیمه در بیمه‌نامه گروهی، به توافقات و نیازهایی که سازمان یا مجموعه به شرکت بیمه ما اعلام می‌کند بستگی دارد. در این روش، کارکنان قراردادی، رسمی یا پیمانی و خانواده‌هایشان می‌توانند تحت خدمات تکمیلی بیمه ما قرار بگیرند.

در رابطه با بیمه گروهی، بد نیست به این نکته اشاره کنیم که پسران تا سن 22 سال تمام و در صورت اشتقال به تحصیل تا سن 25 سال قادر به استفاده از خدمات درمانی بیمه ما هستند.

خرید بیمه تکمیلی انفرادی ما

بسیاری از شرکت‌های بیمه زیر بار بیمه‌نامه انفرادی نمی‌روند چرا که معمولا سودی برای آنها ندارد! خوشبختانه شرکت بیمه ما جزو این شرکت‌های بیمه نیست. افرادی که شغل آزاد دارند یا شرکت آنها جهت دریافت بیمه تکمیلی اقدام نمی‌کند، می‌توانند به صورت انفرادی بیمه نامه دریافت کنند. خوشبختانه می‌توانید برای ثبت نام بیمه انفرادی بیمه تکمیلی ما، از گزینه خرید آنلاین بیمه درمان تکمیلی ما در بیمه بازار استفاده کنید.

خدمات تحت پوشش بیمه تکمیلی ما

خوشبختانه بیمه درمان تکمیلی ما بسته به تعهدات خود در بیمه‌نامه، طیف وسیعی از خسارت‌ها را پوشش می‌دهد. در ادامه لیستی از خدمات تحت پوشش این بیمه را بررسی خواهیم کرد:

 • خدمات مربوط به جراحی های عمومی و بستری
 • خدمات مربوط به جراحی‌های تخصصی
 • خدمات مربوط به زایمان
 • خدمات مربوط به ناباروری و نازائی
 • خدمات مربوط به رفع عیوب انکساری چشم
 • خدمات مربوط به موارد پاراکلینیکی
 • آزمایش
 • فیزیوتراپی
 • ویزیت و دارو
 • روان پریشی
 • عینک و لنز طبی
 • سمعک
 • دندانپزشکی
 • ناهنجاری جنین
 • اروتز
 • هزینه‌های آمبولانس

شرایط ثبت نام و خرید بیمه تکمیلی ما

هر شرکت بیمه‌ای برای ارائه خدمات شرایط اولیه‌ای تعیین می‌کنند که بیمه‌گران باید از آن پیروی کنند. شرکت بیمه ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه لیستی از شرایط مورد نیاز برای خرید این بیمه را پیدا می‌کنید:

 1. کلیه کارکنان رسمی، قراردادی، پیمانی تمام وقت و افراد تحت تکفل آنها
 2. فرزندان پسر تا سن ۲۲ سال و در صورت تحصیل تا سن ۲۵ سال
 3. فرزندان دختر تا زمان ازدواج و یا اشتغال
 4. نوزادان از بدو تولد
 5. در صورت فوت بیمه شده اصلی در مدت قرارداد، خانواده وی مشروط به پرداخت حق بیمه تا پایان قرارداد تحت پوشش بیمه خواهند بود

نحوه دریافت خسارت از بیمه درمانی تکمیل ما

برای دریافت خسارت از بیمه تکمیلی ما آزاد هستید از هر پزشک یا بیمارستانی که می‌خواهید استفاده کنید. برای دریافت خسارت کافی است از مراکز طرف قرارداد معرفی‌نامه دریافت کنید. برای دریافت معرفی نامه باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

 1. گواهی پزشك معالج در رابطه با بیماری، درمان (جراحی یا …)
 2. كپی شناسنامه و دفترچه بيمه شده اصلی و بيمه شده‌ای که از خدمات درمانی استفاده کرده است

باید به این نکته دقت کنید از تاریخ تحویل اسناد و مدارک پزشکی به بیمه شده حداکثر 3 ماه برای اقدام جهت جبران وقت دارید. در صورت انقضا بیمه‌نامه نیز یک ماه فرصت دارید تا برای جبران خسارت اقدام کنید.

خرید بیمه تکمیلی ما از بیمه بازار

چنانچه کارفرما یا صاحب کسب و کاری هستید برای خرید آنلاین بیمه تکمیلی ما می‌توانید  با مشاوران بیمه بازار ارتباط بگیرید و برای ثبت‌نام و استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی ما اقدام کنید. کارشناسان بیمه بازار در تمام مراحل خرید تا صدور بیمه در کنار شما خواهند بود.

اپلیکیشن بیمه بازار

اپ موبایل

اپ بیمـه بــازار، بیمه نامه‌ای در جیب شما

با نصب اپلیکیشن بیمه‌بازار، در هر زمان و مکان به بیمه‌نامه‌ی دیجیتال خود دسترسی داشته باشید

سوالات متداول

بیمه تامین اجتماعی به عنوان بیمه پایه شناخته می‌شود و فقط بخش کمی از هزینه‌های درمان را جبران می‌کند. بنابراین، برای جبران سایر هزینه‌های درمانی، بهتر است بیمه تکمیلی تهیه کنیم.  از این رو به تامین اجتماعی، بیمه پایه و به طرح‌های درمانی که شرکت‌های بیمه می‌فروشند؛ بیمه تکمیلی می‌گویند تا کامل کننده بیمه پایه باشد. 

بیمه تکمیلی چه فرقی با بیمه تامین اجتماعی دارد؟

بیمه‌های تکمیلی عموما به صورت گروهی و سازمانی ارائه می‌شوند. اما برخی شرکت‌های بیمه، طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی را نیز ارائه می‌دهند. این نوع از بیمه تکمیلی برای کسانی است که یا بیمه پایه ندارند یا نمی‌توانند بیمه تکمیلی را به صورت گروهی و سازمانی تهیه کنند.

بیمه تکمیلی انفرادی چیست؟

در بیمه تکمیلی انفرادی همه‌چیز از جمله هزینه، به صورت کلی، به طرحی بستگی دارد که از سوی متقاضی خریداری می‌شود. 

هزینه بیمه تکمیلی انفرادی چه تفاوتی با بیمه تکمیلی گروهی و سازمانی دارد؟

هر شرکت بیمه‌ای با توجه به سیاست‌های داخلی خودش برای طرح‌های مختلف بیمه اقدام می‌کند. از آنجا که درصد ریسک جبران هزینه‌ها در بیمه‌های تکمیلی بالاست؛ شرکت‌های محدودی حاضر می‌شوند تا بیمه تکمیلی انفرادی را ارائه کنند. 

چرا طرح انفرادی بیمه تکمیلی از سوی همه شرکت‌های بیمه ارائه نمی‌شود؟

فرانشیز درصدی از هزینه‌های درمان است که شخص بیمه شده باید پرداخت کند. مابقی هزینه‌ها بر عهده شرکت بیمه است که جبران کند. 

فرانشیز چیست؟

خیر، چون طرح‌های بیمه تکمیلی انفرادی به صورت یک پکیج کلی فروخته می‌شود؛ نمی‌توان یک یا چند پوشش آن را حذف کرد یا تغییر داد. حتی اگر استفاده نکردن از آن پوشش برای بیمه‌گذار قطعی باشد. مثل انتخاب پوششی که هزینه‌های زایمان را هم جبران می‌کند اما خریدار آن نوع پوشش آقاست و امکان استفاده از آن را ندارد. 

آیا امکان ویرایش پوشش در طرح‌ بیمه تکمیلی انفرادی وجود دارد تا هزینه کمتری پرداخت شود ؟ 

بیمه‌های تکمیلی از زمانی که صادر می‌شوند قابل استفاده هستند. به بیانی دیگر، از ساعت ۲۴ روزی که بیمه تکمیلی صادر شود می‌توان از آن استفاده کرد. به جز یک سری خدمات که نیاز به گذراندن دوره انتظار دارند.

تنها مرحله‌ای که ممکن است روند صدور بیمه تکمیلی را به تاخیر بیاندازد؛ تایید پرسشنامه‌ تکمیل شده‌ای است که پزشک معتمد شرکت بیمه باید آن را امضا کند. پس از تایید این پزشک، بیمه‌نامه صادر می‌شود و قابل استفاده است.

دقیقا از چه زمانی می‌توانیم برای گرفتن هزینه‌های درمان در بیمه‌های تکمیلی اقدام کنیم؟

دوره انتظار مربوط به برخی پوشش‌ها در بیمه تکمیلی است که بعد از صدور بیمه‌نامه امکان استفاده بلافاصله از آن وجود ندارد که بسته به نوع آن، باید بعد از طی شدن ۳ ، ۶ یا ۹ ماه از زمان صدور صبر کنیم تا اجازه استفاده را به دست بیاوریم. در این مدت، هزینه پوشش‌های دوره انتظار بر عهده بیمه‌گذار است و شرکت بیمه، هزینه‌ای را جبران نمی‌کند.

برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار ۳ ماهه: بیماری‌های مزمن، هزینه‌های جراحی و بستری در بیمارستان و....
برخی از پوشش‌های مربوط به دوره انتظار بیشتر از ۳ ماه: هزینه‌های مربوط به زایمان برای خانم‌ها و نازایی برای خانم‌ها و آقایان و.....
 

دوره انتظار در بیمه تکمیلی مربوط به کدام خدمات است؟

از طریق دو روش مستقیم و غیر مستقیم می‌توان از بیمه تکمیلی استفاده کرد. 
در روش غیر مستقیم یا آنلاین می‌توان با مراجعه به مراکز طرف قرارداد با شرکت بیمه تکمیلی و ارائه کدملی، فقط فرانشیز بیمه را پرداخت کرد.
روش مستقیم یا آفلاین مربوط به مراکز درمانی است که قراردادی با شرکت بیمه ندارند. در نتیجه، بیمه‌گذار تمامی هزینه‌ها را پرداخت می‌کند. بعد از آن باید مستقیما به شعبه مورد نظر شرکت بیمه برود و اسناد و مدارک مورد نیاز را ارائه کند تا پس از بررسی و تایید، هزینه‌های درمانی بعد از کسر فرانشیز تا سقف مشخص به حسابش واریز شود. 

چگونه از بیمه تکمیلی استفاده کنیم؟